Cestovanie a dovolenka

Zimná dovolenka na Slovensku bez cestovky

Internet dnes ponúka širokú škálu možností pre každého kto si chce zorganizovať zimnú dovolenku sám podľa svojich predstáv, počínajúc výberom cieľovej destinácie, spôsobu dopravy, trasy s prípadnými zastaveniami na zaujímavých miestach, či voľby komfortného ubytovania za rozumnú cenu.


Letná dovolenka na Slovensku bez cestovky

Internet dnes ponúka širokú škálu možností pre každého kto si chce zorganizovať letnú dovolenku na Slovensku sám podľa svojich predstáv, počínajúc výberom cieľovej destinácie, spôsobu dopravy, trasy s prípadnými zastaveniami na zaujímavých miestach, či voľby komfortného ubytovania za rozumnú cenu.


Zimná dovolenka v Rakúsku bez cestovky

Internet dnes ponúka širokú škálu možností pre každého kto si chce zorganizovať zimnú dovolenku v Rakúsku sám podľa svojich predstáv, počínajúc výberom cieľovej destinácie, spôsobu dopravy, trasy s prípadnými zastaveniami na zaujímavých miestach, či voľby komfortného ubytovania za rozumnú cenu.


Zimné zájazdy do Rakúskych Álp

Potrebujete pomôcť s výberom zimnej dovolenky do Rakúskych Álp? Kam na lyžovačku? Tirolsko, Salzbursko, Korutánsko, alebo Štajersko?


Rady a tipy ako hľadať dovolenku, ubytovanie a letenky

Rady a tipy ako nájsť lacnú dovolenku svojich snov, komfortné a zároveň cenovo výhodné ubytovanie, či letenky so zaujímavými cenami pre vzdialenejšie destinácie


Silvester na horách - silvestrovské pobyty

Silvester na horách patrí medzi najobľúbenejšie voľby práve kvôli svojej romantickej atmosfére plnej na zážitky, na aké sa len tak ľahko nezabúda. Ľudia sa chcú na Silvestra baviť a nie je nič lepšie ako nový rok osláviť na lyžiach, na saniach alebo na snowboarde. Ako, kedy a kde hľadať ubytovanie na Silvestra na horách?


Tipy na dovolenkové destinácie v zahraničí

Miesto kde si dávame navzájom tipy na zaujímáve miesta pre dovolenkovanie a relax. Kam vyraziť za slnečnými plážami, kam za aktívnym odpočinkom, kde nájsť lacné ubytovanie, ako si naplánovať cestu, či aká forma dopravy je do vášho cieľa najvýhodnejšia.


  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.