[Uzavreté] Silvester 2018: Vysoké a Nízke Tatry - ubytovanie na Silvestra  

  RSS

 admin
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 8
24/09/2018 21:10  

Už viete, kde budete sláviť Silvestra? Nenechávajte svoje rozhodnutie na poslednú chvíľu. Záujem o silvestrovské pobyty vo Vysokých alebo Nízkych Tatrách je obrovský. Novoročné oslavy v tých najobľúbenejších tatranských strediskách ako sú Štrbské Pleso, Smokovce, Tatranská Lomnica, Demänovská Dolina – Jasná idú rýchlo na dračku a väčšina ubytovacích zariadení má silvestrovský týždeň vypredaný už niekoľko mesiacov vopred.

Tatry lákajú svojich návštevníkov vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami so skvelými traťami na slalom, zjazd či bežecké lyžovanie. Sú preto obľúbeným miestom pre silvestrovské zimné radovánky pre celé rodiny aj party mladých ľudí. Zažite aj vy nezabudnuteľný Silvester v slovenských veľhorách.

Pre zjednodušenie hľadania sme pre vás pripravili jednoduchý prehľad posledných voľných kapacít ubytovanie na Silvestra vo Vysokých a Nízkych Tatrách 2018 v tých najobľúbenejších horských strediskách. Po kliknutí na odkazy nižšie sa vám zobrazia hotely, penzióny, apartmány, horské chaty a chalupy, ktoré majú na silvestrovský termín ešte stále voľno. Možnosti ubytovania sme zoradili podľa kritérií, ktoré najviac zodpovedajú výberu bežných skupín návštevníkov – pre páry, rodiny s deťmi alebo väčšou party ľudí.

Pozor, prehľad sa môže priebežne meniť s ohľadom na voľné kapacity, ktoré sú okamžite auktualizovány s každou rezerváciou aj každým stornom.

 

Silvester 2018: Vysoké Tatry – voľné ubytovanie:

 

Termín: 26.12.2018 – 2.1.2019 (je možné upraviť termín i počet osôb)

Lokality: Štrbské Pleso, Starý Smokovec, Dolný Smokovec, Tatranská Lomnica, Veľká Lomnica,  Nová Lesná, Ždiar, Veľký Slavkov, Poprad

Ceny sú uvedené za celý týždeň a za celú skupinu hostí

 

 

 

Silvester 2018: Nízke Tatry – voľné ubytovanie:

 

Termín: 26.12.2018 – 2.1.2019 (je možné upraviť termín i počet osôb)

Lokality: Demänovská Dolina, Jasná pod Chopkom, Bešeňová, Donovaly, Liptovský Mikuláš, Liptovský Ján, Liptovský Trnovec, Ružomberok

Ceny sú uvedené za celý týždeň a za celú skupinu hostí

 

 


 admin
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 8
18/11/2018 12:31  

Silvestrovská lyžovačka na horách patrí azda medzi najobľúbenejší spôsob ako osláviť príchod nového roku. Tento termín býva často rezervovaný už rok v predstihu, ale neváhajte ešte stále je z čoho vyberať aj keď sa množstvo ponúk každým dňom samozrejme zmenšuje a to má samozrejme za následok aj vyššie ceny.

Cestovateľský portál pobejt.cz prináša tipy na ubytovanie v silvestrovskom termíne predovšetkým v ubytovacích zariadeniach, kde sa na príchod nového roka pripravili a kde ponúkajú pre svojich hostí pri ubytovaní i niečo navyše, napr. silvestrovské menu alebo zaujímavý silvestrovský program plný dobrej nálady.

Viac v článku Silvester na horách na pobejt.cz.


Zobraziť všetky príspevky v kategórii Silvester na horách - silvestrovské pobyty
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.