Ako neplatiť za zrušenie rezervácie hotela - storno zdarma  

  RSS

Potrebuješ poradiť s výberom dovolenky, s možnosťami dopravy alebo ubytovaním?
Požiadaj o radu ostatných čitateľov i profesionálnych cestovateľov v sekcii Cestovanie a dovolenka.
Zaregistrovať sa môžeš na tomto odkaze.
 Cestovatel
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 8
19/11/2017 21:18  

Veľa hotelov dnes ponúka možnosť bezplatného zrušenia rezervácie, teda nulové storno poplatky bez udania dôvodu – a to či už z dôvodu choroby, zmeny termínu alebo aj vtedy, keď si nájdete iné ubytovanie – lacnejšie, komfortnejšie alebo bližšie miestu kde chcete tráviť väčšiu časť svojho času.

Niektoré ubytovacie stanovia podmienku nahlásiť storno napr. niekoľkých dní pred plánovaným príchodom, detaily sú uvedené výrazne v podmienkach. Stále to je veľmi férová a často hosťami oceňovaná výhoda. 

Máto ale jeden háčik, nie vždy a pre každú destináciu je možné navoliť si filter práve podľa tohto kritéria, preto vám nižšie uvádzam upravený vyhľadávací formulár, ktorý vám pre zadanú lokalitu automaticky zobrazí len tie ubytovacie zariadenia ktoré ponúkajú možnosť rezervácie bez rizika a bez poplatku za zrušenie rezervácie.

Odporúčam si túto stránku odpamätať, nakoľko sa vám môže zísť aj v budúcnosti.

Ak chcete túto radu posunúť aj ďalej svojim známym môžete na túto stránku upozorniť tým, že ju zazdieľate na Faceboooku alebo pošlete odkaz na ňu mailom.

 

 


 

 

Odporúčam tiež prečítať si návod Ako rezervovať hotel bez kreditky alebo platobnej karty

V prípade, že chcete hľadať medzi hotelmi, ktoré ponúkajú možnosť rezervovať ubytovanie bez kreditky a zároveň nepožadujú ani poplatok za rušenie rezervácie skúste hľadať cez vyhľadávací formulár nižšie:

 

 


 

 


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Rady a tipy ako hľadať dovolenku, ubytovanie a letenky

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.