Slovenky vydaté v Kuvajte, Dubaji, Saudskej Arábii, Bahrajne  

Stránka 25 / 25 Predchádzajúca
  RSS

 nechapem
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 33
26/07/2010 10:23  

Luchiwa,

kritizuješ život v Európe a podobne. Vraj nechceš mať sex, piť alkohol.. Tak sa Ťa teda pýtam: hovorí kresťanstvo niečo o predmanželskom sexe??? Ak by si niečo o kresťanstve vedela, tak by si písala k veci. Môžeš žiť aj v Európe aj bez toho, aby si pila a mala predmanželský sex… Vieš to všetko vychádza z kresťanstva. Ak by si toto vedela, nepotrebovala by si sa prikláňať k niečomu, čo robí zo ženy menejcennú, to je teda ďaleko od Boha. Mohamed okrem toho, že zrušil zabíjanie prvoredených dievčať, tak povedal: Ženu môžeš biť, ale daj pozor, aby si jej nezlomil kosti. To poznáš?? Alebo povedal aj to, že si z ľudí môžeš robiť otrokov. Aj to je normálne??? Nie je to v rozpore s Bohom, ktorý je bezhraničnou láskou??? Ale ten Tvoj Ti to vysvetlá po svojom však? Každý kto má len trochu otvorené oči, vidí čo sa v Európe robí. Je tu otvorený hon na kresťanstvo. A za modlenie považuejš tie pravidelné a predpísané pohyby v presne stanovenom čase??? Aj aerobic má predpísané pohyby.Nie je náhodou modlitba rozhovor s Bohom a nie rapotanie toho istého v prepdísanej polohe? Ja žijem v Európe a nikdy som nemala „opicu“, nikdy som sa nevláčila s chlapmi, nikdy som neskúšala žiadne drogy a hlavne, aby som prišla na to, že tieto veci sú zlé som nepotrebovala islam ani nijakého moslima, lebo mi to napovedalo moje racio.


ReagovaťCitovať
 Slai1
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 6
01/01/2011 12:01  

Ahoj.
Velmi ma zaujimaju arabske krajiny a dubaj , kuwajt, libanon, bahrajn… to je mojim želanim raz navštiviť..

Možem sa spýtať v čom podnikaš v Dubaji ?

Janko :))

@iva wrote:

pre sahiu,
ahoj, zijem a podnikam v dubaji. uz davno som necitala take nieco pekne ako si napisala o tych zadebnencoch.som rada ze som tu a na tu sedlac co ma iba ohovara na sr ani nepomyslim.drzim ti palce a ozvi sa.
iva


ReagovaťCitovať
 lena89
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
27/01/2011 19:30  

Hafsah … ahoj ja by som sa ta chcela spitat na to že aky je skutočny život pre cudzinku ktora sa vydá za araba a žiju spolu napriklad v egypte ?


ReagovaťCitovať
 janejnsmith1
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
30/07/2011 16:57  

@Ivana wrote:

Vzdelanie je premna prvorade, a on trva na nom tiez takze berem to ako samozrejmost dokoncit VS…..on je odomna o 10 rokov starsi ja mam 18..hmm prosim ked niekto ide radit aspon normalne..na neake blbe reci niesom moc zvedava

…Ahoj Ivana, je to tu dosť neaktuálne ale ak tu náhodou budeš.. tak sa mi ozvi. Diky :).


ReagovaťCitovať
 Rembraco team
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 28
14/08/2011 11:30  

Dobry den.

Moje meno je Zdenek Hovanjec, pracujem ako menezer spolocnosti Rembraco Networking a zaroven koordinator pre implemetaciu produktov na trhoch Ciech a Slovenska.

Vas kontakt som nasiel na, pri hladani vhodnych obchodnych partnerov pre spolupracu, rozhodol som sa aj Vam napisat.

Spolocnost Rembraco Networking zahajila svoju cinnost na Europskom kontinente v lete 2010. Od toho casu uspesne posobi vo viac ako 20. statoch, kde ma uz viac ako 48000 spolupracovnikov. Tymto svojim rastom sa stala najrychlejsie rastucou sietou v historii networking marketingu vobec. No este stale je tu sanca aj pre vas, zapojit sa a zabezpecit si velmi atraktivny pasivny prijem. Ak si predstavime o aku velku populaciu – potencialnych klientov sa jedna, urcite pochopite nas zaujem o rozsirenie tejto obchodnej siete.

V tychto dnoch prichadzame aj do Ciech, a na Slovensko s nasim jedinecnym produktom Rembraco Slim. V zasade, ide o doplnok zdravej vyzivy, napomahajuci pri roznych potiazach ci uz s vysokym krvnym tlakom, korekciou hladiny cholesterolu, pri potiazach so zvysenou hladinou glycidov – krvneho cukru pri Diabetes Melitus II (alebo cukrovke typu II), no v konecnom dosledku, je na vacsine trhov kde tento vyrobok distribuujeme, vyhladavany najma koli vyraznemu efektu pri chudnuti.

Rembraco Slim je velmi dobre predajny produkt, nakolko obsahuje jedinecnu formulu, pozostavajucu vylucne z prirodnych substancii. Zakladnou nosnou latkou je prava brazilska kava arabica, ktora mu zabezpecuje vstup do takmer kazdej domacnosti (pretoze kava sa pije skoro v kazdej domacnosti). Dalsie substancie su Garsinia Cambogia a Katechin – extrakt zeleneho caju. (viac o produkte )

Distribucia produktu prebieha vylucne v prostredi sietoveho marketingu, prostrednictvom vlastnej distribucnej siete. Nekupite ho v ziadnej kamennej predajni ci lekarni. Samotne podnikanie prebieha na medzinarodnej urovni (teda bez ohranicenia hranic, statov, oblasti…) plne automatizovane, a to vdaka nasmu affiliate linku. Cim sa dostava moznost aj pre Vas, aj ked nezijete na Slovensku, alebo v Cechach, zapokit sa a profitovat na tomto systeme. Zo strany spolocnosti je zabezpecena plna logisticka podpora, nas spolupracovnik, pokial nema zaujem, sa s tovarom urcenym konkretnemu klientovi, vobec nestretava. Priamy predaj prostrednictvom lekarni, obchodov so zdravou vyzivou, internet shopov, ci podobne, realizovany nie je, ako uz bolo vyssie spomenute. Toto dava nasmu obchodnemu partnerovi vyraznu exkluzivitu na trhu. Nakolko si sam reguluje svoj biznis v prostredi v ktorom posobi.

Prijem nasich spolupracovnikov je ohraniceny iba ich aktivitou. Uz od prveho dna totiz automatizovany system spracovava objednavky vasich klientov a zabezpecuje ich distribuciu, cim s avam okamzite vytvara vas prijem. Uz v prvych troch mesiacoch neraz dosahuju spolupracovnici mesacny prijem na hranici 1000,- euro. Skutocne. Samozrejme ze mame aj spolupracovnikov, u ktorych je to ale aj menej.

Momentalne hladame vhodneho obchodneho partnera pre poziciu Prveho centra pre trhy Ciech, Moravy a Sliezka. Dalej obsadzujeme pozicie Marketing riaditela pre jednotlive staty v ktorych uz siet posobi, pripadne aj novo vznikajuce. Pozicia Prveho centra v prostredi sietoveho marketingu je skutocne velmi lukrativna. Pod prvym centrom sa v danom state buduje cela siet. Teda, vsetky predaje idu cez poziciu Prveho centra, a teda, aj vsetky financne toky. Je zrejme, ze ziskanie takejto pozicie je skutocne lukrativnou zalezitostou. Pozicia Prveho centra moze byt obsadena tak fyzickou, ako i pravnickou osobou. Pozicia prveho centra nijak neobmedzuje teritorium podnikania (primarne sa vsak predpoklada budovanie siete v danej krajine pre ktoru je ustanoveny ako Prvy center). Ku dnesnemu dnu posobi spolocnost Rembraco Networking uz v 22 krajinach nasho kontinentu.

Prvy center priamo riadi siet Marketingovych riaditelov. Prvoradou ulohou tychto je budovanie obchodnej siete do hlbky. Ich pocet nie je nijak limitovany a je iba na obchodnej zrucnosti Prveho centra do akej miery je schopny zvladat ich riadenie.

Spolocnost Rembraco Networking zabezpecuje pre svojich Prvych centrov komplexne zaskolenie a priebezne vzdelavanie v oblasti inetrnetoveho marketingu, nakolko predaj produktu prebieha okrem klasickej formy (door to door), najma na zaklade vyuzitia modernych technologii, co umoznuje aj masivnejsi nabor spolupracovnikov do siete a prekonava obmedzenia v zmysle hrabic jednotlivych statov.

Vazeny obchodny partner.
Zrejme chapete, ze nasim cielom je vybrat najvhodnejsieho kandidata pre danu pozicie. Samotnemu vyberu bude este predchadzat rozhovor kazdeho zaujemcu o tuto poziciu, s pracovnikom vedenia spolocnosti, na urovni Prveho centra so CEO, pre Marketingovych riaditelov s Narodnym riaditelom, resp s uz jestvujucim Prvym centrom danej krajiny.

V pripade ze vas nasa ponuka zaujala, predpokladany termin pre vase interwiev je 1. 8. 2011.

Pre zahajenie spoluprace je potrebne prejst na nasu stranku a registrovat sa. Registracia Vam nezaberie viac ako dve minuty, nasledne vam vsetky dolezite informacie bude spolocnost zasielat priamo na vas mail.

Link pre registraciu: :1n84iyun] http://www.rembraconetworking.com/?ID=13120:1n84iyun]

Zdenek Hovanjec
Manazer Rembraco Networking Slovakia


ReagovaťCitovať
 slapia
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
16/08/2011 10:15  

Drahé Slovenky, Slováci, krajania, žijúci v Bahrajne,
posielame Vám srdečné pozdravy z Bratislavy a zároveň, obraciame sa na Vás s nasledovnou ponukou.
Týka sa sa krajanov, žijúcich v Bahrajne, perfektne ovládajúcich angličtinu a miestne zvyky.
Všimli sme si, že našinci tam majú dosť problém nájsť si seriózne zamestanie.
Práve tam majú Ramadan, takže je príležitosť, vymyslieť niečo rozumného. Skúste teda posúdiť nasledovný návrh.
Som účastníkom obslužnej spoločnosti, ktorá zabezpečuje pre svojich partnerov aj vzťahy, vyplývajúce z ich medzinárodného obchodu. Našli sme množstvo príležitostí práve v Bahrajne. Náš partner, spoločnosť Sirius Trade, s.r.o. organizuje pravidelné misie a účasť slovenských podnikov na výstavách v Bahrajne a Katare a vôbec v krajinách GCC. Za šesť rokov takto tieto krajiny navštívilo viac ako 300 podnikov zo Slovenska, avšak s mizivým úspechom. Dôvodom je nesúrodosť dopytu a ponuky, kultúrne a hlavne jazykové bariéry, najmä zo strany slovenských podnikov. Napriek tomu, Sirius Trade, už šesť rokov prevádzkuje kanceláriu v Manama, na Place Avenue, pod záštitou člena kráľovskej rodiny.
V dobrej viere, hľadám pomoc najprv u Vás. Hodláme naplniť kanceláriu v Bahrajne a hľadáme tam žijúcich Slovákov, á priori. Radi by sme niektorým z nich ponúkli prácu. Náplňou práce bude zastupovanie tých slovenských podnikov, o ktorých produkty je záujem. Už v tejto chvíli máme zaujímavé dopyty zo strany členov kráľovskej rodiny, napríklad na zriadenie leteckej školy pre malé letectvo a ULL. Ďalej je veľký záujem o organizovanie pravidelných liečebných pobytov v Bystrianskej jaskyni. Tým, že vlastne všetci Arabi trpia predovšetkým na dýchacie cesty, má tento zámer veľkú perspektívu. Samozrejme, predovšetkým prudký rozvoj výstavby, dáva mimoriadne príležitosti aj pre našich inžinierov.
Touto cestou Vás chceme poprosiť, keby ste mohli kontakty na nás interpretovať naším krajanom žijúcim v Bahrajne alebo privítali by sme, keby ste nám mohli zverejniť ich kontakty. Prajem veľa zdravia, úspechov a naplnenie života v „raji“!
MV PLUS, s.r.o .


ReagovaťCitovať
 zuzka82
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
23/12/2011 11:58  

AHojkyyyyy..je tu niekto???halooo…


ReagovaťCitovať
 zuzka82
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
01/01/2012 13:03  

Tak nikto sa tu nenajde???? 🙁


ReagovaťCitovať
 LENkaa88
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 28
12/02/2012 0:57  

ahojte prosim vas vie mi niekto poradit?moj priatel je egyptan a dostal pracovnu ponuku v saudskej arabii a ja tam chcem ist s nim zit,z jeho prace mu ale povedali zevraj budem si musiet vybavit nejake potvrdeie o tom ze som neni a nikdy nebola vydata,lebo bez toho tam nemozme spolu zit v jednom byte,cize maju mi poslat na moju adresu nejake papiere pre vyplnenie a tiez tlacivo kde budem potrebovat to ze som neni vydata.
Prosim nevie mi poradit nejaka europanka ktora tam zije kde s tym mam ist?


ReagovaťCitovať
 andreaatta
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
15/02/2012 13:12  

Ahoj Lenka,

zijem v Saudskej arabii 9 rokov, takze ti presne mozem odpovedat na tvoju otazku.
Saudska Arabia v ziadnom pripade neakceptuje vztah akoze priatel-priatelka. Bez toho aby si bola za tvojho priatela vydata oficialne byvat spolu nemozete a dokonca podla zakonov ani len sediet spolu v kaviarni.
Neviem ci o tom tvoj priatel nevie, ale bolo by mi dost cudne kedy povedal ze nie.

K prenajmu bytu je tu potrebny sobasny list a potvrdenie o prijme z firmy kde by tvoj priatel pracoval. Takisto tvoje viza musi ako jeho manzelke schvalit firma (spolocnost) kde by bol zamestnany. Nie kazdy dostane ten suhlas. Vacsinou takzvane family visa dostane pracovnik na vyssiej pozicii aj ked nevylucujem vynimky. Zbytok ma len single visa a manzelku a deti si priviest nesmie.

Ak by si chcela prist na pracovne viza, cize brat si ho nemusis, byvat budes s kolegynami, urcite nie s priatelom. A moznosti stretavat sa su v tejto krajine dost obmedzene ako som uviedla v uvode.

Nie je mi jasne preco tvoj priatel tvrdi ze firma od neho ziada doklad ze si nikdy nebola vydata, ked prave opak je pravidlom….Firmy chcu sobasny list a viac ich nezaujima.

Nechcem sa ti miesat do zivota Leni, ale neda mi ti nepovedat aby si si davala pozor na svoje rozhodnutia a bud prosim ta rozvazna pred akymkolvek krokom co podniknes.

S pozdravom

Andrea


ReagovaťCitovať
 zuzka82
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
15/02/2012 13:28  

AHol Lenka..

tak ANdreaatta ma predbehla…ja sice zijem v Kuwaite nie v Saudskej, ale ma pravdu..rozpravala som aj s manzelom, a dost sa divil ze nejaky taky papier niekto ziada…urcite v Saudskej ako jeho priatelka neuspejes a nemas sancu s nim este byvat…

a Lenka, naozaj, zvaz dopredu svoj krok..to myslim naozaj v dobrom 8)


ReagovaťCitovať
 december
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
07/08/2012 10:31  

Hľadám Slováka alebo Slovenku , Čecha -Češku v Kuvajte v Saudskej arabii,Dubaji ktorá by mi odborne poradiť z projektami v arabskom svete piš na href=“mailto:svihel@sirius.com“>svihel@sirius.com


ReagovaťCitovať
 monika6813
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 2
15/09/2015 21:26  

Ahojte !
Ak si toto niekto prečítate tak sa mi prosím ozvite na e mail : href=“mailto:nika.p9@azet.sk“>nika.p9@azet.sk
Skúsim sem hodiť otázku a za každú odpoveď budem moc vďačná .
Mala som ísť pracovať ako zdr.sestra do Sau.Arabie , ale kedže som otehotnela tak to padlo . Bol to môj sen tam ísť a spoznať kopec nových vecí …lenže teraz mám dieťa a tak nejako sa kvôli nemu nechcem vzdať sna …lenže som slobodná mamička a nemám ani rodinu takže dieťa by som nemalo komu zveriť / a asi by som nato nemala silu / a tak ma prenasleduje otázka či by sa nedalo prísť do krajiny aj s dieťaťom ?
Ako to tam funguje ? sú tam škôlky ? opatrovateľky ?
Určite si teraz klopete na čelo , že čo ma to napadlo , ale bola by som rada keby sa aj dieťa naučilo jazyky . Je to divná voľba arabská krajina , ale nikde inde v Europe ma to neláka .
Poradte aké mám možnosti ?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Slováci a Češi v Ázii
Stránka 25 / 25 Predchádzajúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.