INFO??? DOKNER Agency  

  RSS

 meibe
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
07/04/2013 15:44  

Ahoj vedel by mi niekto poskytnuť bližšie info k agenture DOKNER AGENCY??? aka je to agentura pripadne ma niekto skusenosti s ňou


ReagovaťCitovať
 Danyelahorvath
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
03/03/2014 14:13  

Dokner nie je dobrá agentúra, iba berie peniaze a nič nevybavuje!!!


ReagovaťCitovať
 bielko
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
19/05/2014 16:59  

Ježiši Maria, dalšia agentúra s nulovým portfóliom, nulovými skusenosťami a referenciami, ktorá SPOSTREDKUVAVA prácu, takže nikde neni napísané, že vám ju aj nájde, a ak hej, či bude tá práca aj taká ako Vám povedia alebo ukážu na obrázku, nič nezaručuje. Poplatky za nájdenie práce ešte ani nemaju napísané na stránke (asi pre istotu). Vznikla pred mesiacom v nejakom zapadákove. Zevraj maju bohaté skusenosti, nakolko pracovali dlhé roky v rakúsku. To neznamená, že maju bohatéé skusenosti s hladaním a nájdením kvalitnej slušnej práce. Maju vyše 20 živností na všetko možné, od upratovania, prenajímania priestorov, vzdelávania, predaja, marketingu, opatrovania cez polnohospodárstvo, lesnctvo, administráciu atd… no hruuza. Nemam slov.
Uvedomte si, že to že Vám ukáže krásne obrázky, krásneho hotela s krásnym platom, ešte neznamená, že to aj tak bude. Oni zarábaju na tom, aby Vám tu prácu SPROSTREDKOVALI, to či sa vám tam bude lubiť, ich už nezaujíma. Oni vám povedia aj to, že budete mať kazdy den na večeru super Viedensky rezeň, len aby ste im uhradili poplatok a vypadli. Potom už o Vás ani nezkopnú, v tom lepšom prípade Vám aspoň zdvihnú telefón. 😥 nechcem byť pesimista, ale je to realita slovenských agentúr, ktorý len ryžujú na chudákoch ludoch, ktorý zo zúfalstva chcu odísť za lepšími zajtrajškami do rakúska.


ReagovaťCitovať
 fifi13
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 1
17/01/2015 9:21  

je to obycajny podvodnik, ktory zhrabne proviziu a nedostanete ani zmluvu ani ubytko a ani serioznu pracu..a este vas ohulaka ked mu oznámite problem..je to truhlik co bol mozno par krat vonku a neovlada jazyk, nema ziadne seriozne kontakty, ale hra sa na Pana Podnikatela..V ZIADNOM PRIPADE NEODPORUCAM, pridete nielen o peniaze, ale aj o nervy a sposobite si nemalo problemov!!!


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.