Aupair v černosskej rodine - skúsenosti!!!!  

  RSS

 zsanulik
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
02/09/2012 20:11  

Dobrý deň, chcela by som sa popýtať, má niekto skúsenosti ako aupair v černosskej rodine? Nemám proti nikomu nič – „rase“ problémy, ale predsa….. Nakoľko prvýkrát odchádzam von do Anglicka. Zatiaľ mám výber z dvoch rodín, obidvaja sú z Londýna. Druhá rodina je z Nigérie, manželia sú na vysokých pozíciach, majú tri deti. Budem rada, ak sa mi niekto k tomu by vyjadril z osobnej skúsenosti. Ďakujem za informácie.


ReagovaťCitovať
 jimena888
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
06/04/2014 13:46  

Pre svätého boha dievča, už len to, ako si povedala „na vysokých pozíciách“.. 😀 sa zamysli, zrejme keď sú na tých ako to ty nazývaš vysokých pozíciách asi majú vyššie vzdelanie a tým pádom to nie sú žiadni divoši, ako si vy, bežní slováci prvý raz v zahraničí myslíte 😀 robila som au-pairku vo veľa rodinách, zmiešaných, belošských aj černošských a môžem vám teda povedať, že absolútne nezáleží od rasy, ale od zvykov.. čo sa Anglicka týka, tam sú prasiatka predovšetkým rodení angličania.. 😉


ReagovaťCitovať
 DetsMarie
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 17
14/04/2014 13:02  

Presne tak, nezalézí jestli jsou bilí nebo cerní 🙂 Zálezí na tom, jestli si s rodinkou sednete.

Urcite si s rodinou zavolej – nejlepe pres skype – zeptej se ji na vsechny dulezite informace (pracovní doba, úkoly apod. – :1ctz3djv] http://www.aupair-village.com/cz/aupair/pred-odjezdem-jako-aupair/prvni-kontakt-s-hostitelskou-rodinou:1ctz3djv]) a pak uvidis jestli preskoci sympatie.

Preji hodne stesti 🙂 😉


ReagovaťCitovať
 tazygill
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
18/11/2014 12:39  

Dakujem za radu. Vyskusame…!


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca au-pair

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.