[Uzavreté] Ochrana osobných údajov  

  RSS

 admin
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 8
18/05/2018 14:19  

Zákon o ochrane osobných údajov
Prevádzkovateľ tejto webovej lokality nemá v úmysle zhromažďovať žiadne osobné údaje od čitateľov, či prispievateľov v diskusnom fóra. Prispievanie do diskusie nevyžaduje registráciu ani uvádzanie osobných údajov, jediným údajom povinným pre prispievanie je prezývka, resp. užívateľské meno na rozlíšenie reakcií vrámci jednotlivých diskusných tém. To by v zásade nemalo zodpovedať reálnemu priezvisku užívateľa, názvu firmy, či menu inej osoby, aby sa zamedzilo zneužitiu. Preto si vyhradzujeme právo skutočné meno nahradiť náhodnou prezývkou pred zverejnením príspevku.

V prípade, že omylom dôjde k zverejneniu vašich osobných údajov v niektorm z príspevkov alebo chcete odstrániť niektorý príspevok, v ktorom ste v minulosti dobrovoľne uviedli niektorý svoj osobný údaj bezodkladne nás prosím kontaktujte na adrese forum@exil.sk. Vo väčśine prídadov sme schopní vykonať požadované úpravy v priebehu niekoľkých pracovných dní, je ale dôležité si uvedomiť, že tieto zmeny sa automaticky neprejavia na prípadných kópiách stránky umiestnených na serveroch tretích strán, napr. vo vyhľadávačoch.

Analýza a štatistiky
Webové stránky monitorujeme a analyzujeme pomocou analytických služieb. Žiaden z údajov, ktoré pomocou tejto služby analyzujeme nie je vašim osobným údajom. Pomocou tejto služby zisťujeme návštevnost a geografické údaje, informácie o prehliadači a operačnom systéme, z kterého na naše webové stránky pristupujete. Všetky tieto informácie využívame pre účely ďalšieho zlepšovania webovej loklaity a obsahu.

Kontaktujte nás
S možnými otázkami týkajúcimi sa ochrany osobných údajov, zásad súvisiacich s webovou lokalitou exil.sk, vašich údajov a práv súvisiacich s vašimi údajmi, či používania tejto webovej lokality nás kontaktujte na e-mailovej adrese forum@exil.sk

Prevádzkovateľ: Cervin Consulting Limited, 20-22 Wenlock Road, London, England, N1 7GU

Kontakt: e-mail: admin@exil.sk, tel: +44 845 287 5720


Zobraziť všetky príspevky v kategórii Otázky a odpovede
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.