Veríte na mágiu?  

Stránka 85 / 85 Predchádzajúca
  RSS

 DureX
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 46
29/11/2011 16:18  

Janci13 ja sa za maga nepovazujem a ani nim nie som ale nenavidim zlo a dvojnasobne ciernu magiu. Viem ze taketo kliatby su neuveritelne krute a preto som si dovolil urobit jeden kratky ritual aby som tu kliatbu zrusil no ale bol to pokus lebo ako som uz napisal ja mag nie som ale to este neznamena ze sa mi obcas nemoze nejake kuzlo vydarit. Dufam ze som neurobil nieco z tvojej strany nezelane ale sam si sa hlasil o pomoc.


ReagovaťCitovať
 janci13
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
01/12/2011 8:16  

DureX vies ja uz prestavam verit v to ze raz sa budem mat dobre mozno uz len na druhom svete aj to mozno…nasej rodine neviem ci sa bude dat pomoct deju sa zvlastne veci fakt ktore ani magia ani nik nevie vratit :(… len chcem dolapit toho kto nam to urobil alebo ako sa to stalo, chcel by som sa opytat ci vie nejaky smrtelnik vycitit ducha alebo tu energiu lebo ked som bol mali s bratmi sme sa strasily po tme a mali sme stana pri sebe a ono sa obratilo k polickam a zacalo stekat , potom par rokov ked ku nam zavytala babka tak povedala ze chce ist stade prec lebo citi tu demona nieco zle jasne ze sme neverily je to trosku take no tachsie pochopitelne


ReagovaťCitovať
 janci13
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
06/12/2011 17:17  

vidim ze zatial nevie nikto pomoct dufam ze raz sa najde niekto lebo fakt by som chcel vediet ci to je naozaj tak ako si myslim ze zlo nas prenasleduje, uz sam neviem comu mam verit alebo mozno to ma byt tak ako ma neviem tak dik no za snahu pomoct


ReagovaťCitovať
 Hunter2
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 6
17/12/2011 18:41  

Janci, pomoct si vies len sam, nikto iny ti nepomoze (z ludi)… urobil si tu meditaciu co som pisal?


ReagovaťCitovať
 janci13
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
18/12/2011 12:43  

nie neurobil neviem sa sustredit furt daco mi pride do toho a ked velmi dlho som v jednej polohe zacnem byt nervoznejsi.


ReagovaťCitovať
 marekrbk
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
03/05/2012 9:41  

verim ,vzdy ked sa pozriem do penazenky :mrgreen:


ReagovaťCitovať
 DureX
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 46
29/09/2013 11:38  

Na dlhú dobu som sa odmlčal. Na toto fórum sa vraciam, lebo mágia ma zaujímať neprestala, keďže v mojom prípade to nie je možné. Keby som prestal myslieť ako mág, veľmi by som tým znížil kvalitu mojho života a privodil si zbytočné problémy. Pretože v mojom prípade je mágia o správnom myslení a správnych hodnotách. Časy kedy som sa snažil o to, aby som mágiou robil dojem na ostatných sú preč. Nikdy sa mi to ani nedarilo. Až neskôr som zistil, že moje „vyššie ja“ mi to nedovolilo. Vtedy som sa ešte nevedel zjednotiť so svojím „vyšším ja“, teraz to už dokážem a pochopil som, že moje duševné sily sú moje a neslúžia na žiadne moje hlúpe testovanie alebo nezmyselné experimentovanie a uspokojenie mojej snahy prejavovať ich navonok tak, aby som ich odhalil svojmu okoliu. Každý skutočný mág vie, že magické sily majú nekonečné a nevyčísliteľné množstvo možností ako ich uplatniť. Mág vždy dodržiava hlavne pravidlo, že nepociťuje strach ale vždy ho odstaví na vedľajšiu koľak, kde je energeticky neškodný. Prekoná svoje mentálne a energetické bloky, aby do jeho života mohla vstúpiť Pravda a Poznanie. Neskôr zistí, že aj napriek tomu isté negatívne veci v jeho živote pretrvali. Zistí však, že tieto „veci“ nesmie ovplyvňovať, lebo Božská Prozreteľnosť, ktorú plne rešpektuje a ctí si to nepraje, keďže ide o pôsobenie karmy a vyšších princípov. Pokialľ ide o mágiu ako formu vedomého a cieleného pôsobenia vôle na čokoľvek čo je prejavom Stvorenia, tak tu posudzujem každú situáciu individuálne. Napojím sa na svoje vyššie ja, a zistím či mám alebo nemám zasiahnuť a v prípade, že áno, tak ako. Takýmto magickým aktom sa snažím vyhýbať a takmer ich nepraktizujem, lebo zastávam názor, že všetko sa deje z nejakého dôvodu, ktorý je mnohokrát hlbší ako sa zdá na prvý pohľad. Doteraz, keď som použil svoje sily na odvrátenie niečoho negatívneho alebo som pre niekoho vytvoril priaznivejšie podmienky a troška naklonil „náhodu“ v prospech danej osoby išlo o rodinných príslušníkov. Pokiaľ išlo o kohokoľvek mimo tejto množiny, tak to bolo uskutočnené(vôľové pôsobenie) na momentálny zdanlivo náhodný popud. Zdanlivo náhodný preto lebo takéto pocity sa u mňa ako u mága nevyskytujú neopodstatnene ale sú prejavom Vyššej Vôle. Na záver tohto príspevku by som rád povedal, že ľudia, ktorí sa chcú zaoberať mágiou a chcú aj dosiahnuť nejaké výsledky, by mali najprv začať cestu sebapoznania a dôležitá je túžba po Pravde a Poznaní. Nemali by navštevovať primitívne webstránky a byť tupí a poverčiví a spolčovať sa s nevyzretými osobami a nahovárať si nejaké bludy ohľadom mágie.


ReagovaťCitovať
 DureX
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 46
29/09/2013 15:09  

Sám seba nazývam mágom ale neviem nasledovné: astrálne cestovanie, čítanie myšlienok a telepatia, odpútanie sa od hmotného tela a premiestnenie kdekoľvek na Zemi, nevidím auru a neviem diagnostikovať ochorenie…
Ale mám isté know-how, ktoré si na sebe veľmi cením: je to ten pocit keď všetko spolu hrá a ja som na tú melódiu naladený, vtedy zrazu dáva všetko zmysel a človek vie viac než ktokoľvek kto do tohto stavu nedospel.
Som ešte len na začiatku cesty a tuším, že ani tento život mi nepostačí na to, aby sa zo mňa stal plnohodnotný mág, ktorý ovláda všetko čo ovládajú skutoční duchovní majstri. Lenže to, čo som v tomto živote začal, mám možnosť dokončiť v ďalších inkarnáciach. Niekto potrebuje viac času iný menej. Tak to je a ja to rešpektujem.
Taktiež nie je každému súdené byť skutočným mágom, hoci som toho názoru, že napredovať na duchovnej ceste by mal každý človek(ľudská duša,duch). Môj názor je, že na to, aby sa stal niekto naozaj veľkým mágom(Majstrom), musí byť vopred predurčený. Moc sa totiž nedá naučiť ani „vymodliť“ alebo „vymeditovať“. Moc je dar od Boha, ktorý má len zopár vyvolených. Myslím si, že nie je božím zámerom, aby bol po ukončení inkarnačného cyklu každý mágom. Tiež si myslím, že rovnaká duša má v každej inkarnácií vždy rovnakú moc. Ak niekto nevie čo myslím: Ak v tomto živote nedisponujem magickou mocou, tak ani v ďalších životoch nebudem schopný obracať sugesciou neveriacich na vieru alebo odstraňovať nádory silou myšlienky atď.


ReagovaťCitovať
 DureX
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 46
25/03/2014 14:45  

janci13

Mám už trochu viac skúseností nielen s mágiou ale aj s realitou bytia ako takého- myslím existenciu stvoreného vo všetkých jej prejavoch, ale hlavne v oblasti ľudskej psychiky a medziľudských vzťahov. Často sa stáva, že ľudia, ktorí začali postupovať na svojom duchovnom rozvoji, začali mať nejaké psychické problémy vzhľadom k faktu, že veľa právd je pre niektorých jedincov- možno tých citlivejších alebo tých, ktorí boli príliš upjatí na ich dovtedajšom filozofickom náhľade na svet a súvislosti javov- „tažko stráviteľných“. Niet sa čo čudovať, keďže skutočná podstata príčin a javov je od bežného a všeobecne zažitého výkladu diametrálne odlišná, keďže veda ponúka úplne odlišné verzie- hoci treba pripusiť fakt, že veda a mystika si neodporujú až natoľko, ako by sa mohlo zdať „nováčikom“, ktorí iba nedávno nastúpili svoju duchovnú cestu. Tieto psychické problémy bývajú vyvolané zmenou svetonázoru, ku ktorému dospeje každý človek, ktorý dojde do určitého bodu, kedy sa mu dostane možnosti pochopiť a pojať isté pravdy, ktoré doslova rozbijú jeho dovtedajší duševný svet, aby mohol prijať skutočnú Pravdu a pochopiť povahu Stvorenia (sveta viditeľného ale aj neviditeľného.)Jednou z príčin býva fakt, že človek si uvedomí skutočnosť, že celý hmotný aj nehmotný-myšlienokový svet, je založený na energii a jej rôznych formách a jej prenose. Dospeje do bodu, kedy zistí, že mnoho neúspechov a bolestných sklamaní v jeho živote bolo spôsobených len nevhodným spôsobom práce s energiou mysli- psychickou silou, mentálnou silou, životnou silou, chi, … nazvyme ju ako chceme-pretože myseľ je schopná pracovať s touto energiou v rámci všetkých jej vlastností. Doslovne povedané za spomenutými neúspechmi býva často nesprávne myslenie- nesebadôvera, strach, podvedomé mentálne a emocionálne bloky atď. Nečudo, že človek má často problém toto všetko vstrebať bez toho, aby to neotriaslo jeho duševnou integritou, ALE janci z toho čo si tu popísal mi je aj ako lajikovi jasné, že trpíš duševnou chorobou. Odhadujem, že asi schizofréniou: vraj máš dve tváre(ľútostivú a zlú)-rozpoltená osobnosť, porucha emócii a nálad. Taktiež vyvodzuješ absurdné uzávery, namiesto triezveho a racionálnejšieho náhľadu. Ja tiež verím na duchovné bytosti aj na démonov a čiernu mágiu, ale v iných súvislostiach. Ďalej fakt, že nedokážeš meditovať a skľudniť svoju mysel a aj to, že píšeš nesúvisle s množstvom chýb. Moja rada je, že by si mal navštíviť psychiatra a podrobiť sa klinickej liečbe. To, čo som napísal neber ako urážku- chcel si radu, tak som ti ju dal.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Hyde Park
Stránka 85 / 85 Predchádzajúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.