Práca v Anglicku  

Stránka 2 / 2 Predchádzajúca
  RSS

 Bodnar6
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 26
28/05/2017 18:29  

Dobry vecer,

Universal Consulting je podvodnicka firma! Mal som to potesenie aj s par dalsimi. Najskor pekne recicky ze o praci a ubytovani a nakoniec uplne vsetko inak a este chceli po nas aj zaplatit nemale peniaze. Mna to osobne zo vsetkym stalo 500 euro v roku 2016. Pozor na nich su to podvodnici!


ReagovaťCitovať
 Universal Consulting
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
29/05/2017 12:28  

Dobrý deň p. Bodnár?,
nevieme, aké je Vaše pravé meno.
Pokiaľ ste náhodou p. Bodnár, tak pána s týmto menom neevidujeme, že by mal v roku 2016 cez nás získať prácu vo Veľkej Británii alebo v zahraničí. Pre istotu mi však pošlite Vaše celé meno aj s kontaktnými údajmi a to aj v prípade, že vystupujete ako anonym. Žiadam Vás o uvedenie všetkých informácií, vrátane toho, kde ste mali akože pracovať na lucia(at)universalcosulting.sk ešte dnes.
Charakter Vášho obvinenia nestojí za komentár. Prepáčte.
Našťastie ľudia vnímajú rozumné argumenty a nie anonymné príspevky….. Pokiaľ by mal niekto záujem o recenzie ľudí, ktorí sa nehanbia ukázať svoje meno, môžete sa pozrieť napríklad tu: class=“postlink“ href=“https://www.facebook.com/pg/universalconsulting/reviews/?ref=page_internal“> https://www.facebook.com/pg/universalco … e_internal
Lucia Henčelová, Universal Consulting


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 2 / 2 Predchádzajúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.