Na Slovensku je mi dobre, ...

Rečnícky kútik - diskutuj na ľubovoľné témy - aktuálne i pálivé

Poslaťod detris » 10 Jan 2009 21:33

moj nazor je ze ano ,na Slovensku je dobre , ale pre mna uz len ako dovolenka :):)nedokazem si predstavit tu pracovat a zit tak ako zijem v zahranici, dopriat si tu co si doprajem tam, pochybujem ze je to realne, platy s porovnani s cenami su hrozne,zivotna uroven je nizka, a vdaka lacnej prac. sile ekonomika rastie, ale co z toho mame my? som rada ze som sa ako mlada odvazila vycestovat, ucit sa jazyky a spoznavat kulturu a zivot ostatnych krajin,na zaklade coho mozem porovnavat a vybrat si kde chcem zit:)Jednoducho ja ostavam zit v zahranici uz natrvalo..este sa uvidi v kt. krajine;)Tym ktory su spokojny tu vela stastia.
detris

Poslaťod X » 10 Jan 2009 22:13

jarka
ja som v prvom rade nenasiel v tejto teme ziadneho Alfonza, ktory by zodpovedal tvojmu popisu. Mne je napriklad na Slovensku, dobre bez toho, aby som musel na cokolvek alebo kohokolvek kydat. A kto siel von a ma sa dobre tak mu k tomu blahozelem. Len sa obavam, ze takych asi vela nebude.
X

Poslaťod Tomas » 10 Jan 2009 22:22

Peneboze,kde bol anonymny ked panBoh daval rozum?A taketo smetie zije v Mnichove?Jeho IQ je tak do zumpy odporucam mu pisat do nejakeho Deletu alebo do SMEtiska platka judeslin.
Tomas

Poslaťod Hosť » 17 Jan 2009 20:15

Neni mi dobre. Mam chripku, dlhy a idu nam zavret podnik.
Hosť

Poslaťod Hosť » 12 Apr 2009 19:30

Rádio EXIL si môžete zapnúť kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Rádio EXIL vysiela 24 hodín denne 7 dní v týdžni.
Poslucháčsku hitparádu Hit Exilu si môžete naladiť vždy v utorok o 20:00 SEČ (21:00 GMT). Hlasujte za svoj hit!
Počúvaj vysielanie naživo tu
choď na stránku rádia
Hosť

Poslaťod Hosť » 13 Nov 2009 16:34

Prave som sa dozvedela, ze 58% ludi je na Slovensku spokojnych s ponovembrovym vyvojom. Takze veselo do oslav 20-ho vyrocia sudruhovia!
Hosť

Predchádzajúci

Späť na Hyde Park

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť