Zberove prace

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Zberove prace

Poslaťod sisinka5 » 21 Aug 2013 22:00

Ahojte
Vie niekto o nejakej serioznej agenture ktora sprostretkovava sezonnu pracu v zahranici ?
sisinka5

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Trencin

Re: Zberove prace

Poslaťod pagyNR » 01 Sep 2013 02:09

sisinka5 píše:Ahojte
Vie niekto o nejakej serioznej agenture ktora sprostretkovava sezonnu pracu v zahranici ?

ahoj, na internete sa objavil jeden inzerát, zhodou okolností skoršie v ten deň ako si písala -> http://www.nitriansko.sk/?menu=detail&id_inzeratu=30999&kat=52&subkat=54

ako kontakt tam je uvedený niederlandjob@centrum.sk

neviete niekto či je to seriózny chlapík, alebo kto je za tím :?:

díky za info.
Obrázok užívateľa
pagyNR

Mesto: okolie NR

Poslaťod Romiano » 11 Sep 2013 15:46

Davajte si pozor na podvodnikov, napr. http://praca.bazar.sk/7284958-zber-hrozna maju tam 2 audiotextove cisla ako kontakt. Poradim vam. Ja si vzdy dam do vyhladavaca telefon alebo meno alebo email a ked mi nevyhodi nic, znamena to, ze je to podvod alebo niekto uplne novy alebo niekto kto sa skryva. Viac krat mi vyhodilo napr. forum o danej osobe alebo stranka kde je zoznam neplaticov atd. Vela krat narazim na podvod, tak som sa rozhodol upozornit za kazdym exilakov na podozrive inzeraty.
R.
Romiano

Krajina: Austria (at)
Mesto: Melk an der Donau

Poslaťod JanciKe » 11 Sep 2013 16:46

Romiano píše:Davajte si pozor na podvodnikov, napr. http://praca.bazar.sk/7284958-zber-hrozna maju tam 2 audiotextove cisla ako kontakt. Poradim vam. Ja si vzdy dam do vyhladavaca telefon alebo meno alebo email a ked mi nevyhodi nic, znamena to, ze je to podvod alebo niekto uplne novy alebo niekto kto sa skryva. Viac krat mi vyhodilo napr. forum o danej osobe alebo stranka kde je zoznam neplaticov atd. Vela krat narazim na podvod, tak som sa rozhodol upozornit za kazdym exilakov na podozrive inzeraty.
R.

Odkial vies, ze audiotext,..volal si tam? Ked je to zahranicne cislo nemusi byt hned auditextove,..
JanciKe

Mesto: Kosice

Poslaťod Romiano » 11 Sep 2013 17:28

Tak schvalne, koli tebe som tam teraz zavolal a ozvalo sa neexistujuce cislo. Preco? lebo ja mam u operatora blokovane audiotextove cisla. Si spokojny? 8)
Romiano

Krajina: Austria (at)
Mesto: Melk an der Donau

Poslaťod Majka » 20 Sep 2013 16:54

Objavila som na Bazar.sk inzerat na zber jablk v Taliansku. Kontakt je tam Francesco Andree, nieje tam tel.cislo a vo vyhladavaci som toho vela nenasla. Nestretli ste sa niekto s tym menom... alebo nejaka skusenost.. :?:
Obrázok užívateľa
Majka

Mesto: Telgate

Poslaťod kuriatko8000 » 21 Okt 2013 09:23

MOzem vybavit pracu v Nemecku, na Severe - Dinklage, vo fabrike s masom... plat cca 1000-1200 euro, ubytovanie zabezpecene, ale vyzadujeme zaklady nemciny, alebo anglictiny.
kuriatko8000

Krajina: Germany (de)
Mesto: Oldenburg

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia