Práca v Grécku

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Re: Práca v Grécku

Poslaťod NATALI MENEGAKI » 29 Jan 2010 06:52

v kosiciach je jedna,co poznam solidna agrentura ulica garbiarska 5,tel.055/6712739,mobil 0918360391,oni ti najdu robotu hned,moze sa im verit a su aj registrovana agentura
NATALI MENEGAKI

Krajina: Greece (gr)
Mesto: kreta

Poslaťod Alenka » 27 Feb 2010 03:07

Ahojte.

Ak chcete chodit na kurz grectiny, pridite v piatok na Filozoficku fakultu UK, za 136,50 do 28.5.2010. Je nas malo.
Alenka

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Re:

Poslaťod zurino » 09 Mar 2010 11:36

marko píše:Pozdravujem vsetkých co uvazuju o brigáde v Grecku. Grécko je prekrásne a hlavne vsetky jeho ostrovy a oplati sa zazit ho na vlastnej kozi. Ja onedlho idem tiez na jeden ostrov. Cez agentury to moze trvat dlho. Chodte nablint cez super last minute - cize za najnizsiu cenu do vacsieho strediska a hladajte pocas pobytu možnosti zamestnať sa. Ja som prvýkrát takto našiel pracu a teraz sa kazdu sezonu vraciam na to isté miesto. Je to najlacnejsia cesta a ked nic nenájdete aspon spoznáte novu krajinu a novych ludi a nacerpáte skusenosti.V najvacsich strediskach pracuje vela Slovakov aj Cechov v restauraciach tak budte trpezlivy a hlavne sa nebojte otvorit usta." KTO HLADA NAJDE A KTO KLOPE TOMU OTVORIA".A mate otazky, tak napiste! Prajem vela odvahy a stastia v Grécku.

Cau marko, vedel by si aspon odporucit daky ten super rezort kde by bola sanca najst pracu vacsia...Po pripade ten rezort kde si bol ty a kde chodis...Diki moc ;)
zurino

Mesto: bytca

Re: Re:

Poslaťod mia_sza » 14 Mar 2010 11:40

mariakun píše:
Viera píše:Pracovala som v grecku, ak si presne rozhodnuta, ze chces ist robit do grecka acez prostaff a za tie peniaze, tak ti viem poradit priamo greckeho zamestnavatela, ktoremu prostaff posiela ludi a aspon nebudes musiet platit sprostredkovatelsky poplatok... napis mi mail a ja urcite odpisem

Ahoj vieš mi dať ešte kontakt na gréckeho zamestnávateľa?

ahoj vierka, prosim, mohla by si poskytnut aj mne kontakt priamo na zamestnavatela a dat mi blizsie informacie... ??? mia.sza@gmail.com
mia_sza

Mesto: zvolen

Poslaťod oldschool » 27 Júl 2010 08:43

bol niekto z vás cez agentúru lotty alebo prostaff v grécku?(nie na ostrovoch).alebo viete poradiť nejakú solídnu agentúru? prosím,neradte,že mám ísť na vlastnú päsť,lebo idem sama a to v žiadnom prípade sa nedá.potrebujem nejakú solídnu agentúru,po prípade sa skontaktovať s niekým,kto má tiež záujem tam ísť.som z ke.
oldschool

Mesto: Kosice

Poslaťod aduska » 03 Aug 2010 17:33

Ahojte, hladam si pracu v Thessaloniki, zijem tu uz 5 rokov...ovladam rec a mam uz aj skusenosti z inych pracovnych miest, rada by som sa zamestnala ako casnicka v kafe-bar...ak nieco ozvite sa...
aduska

Mesto: Thessaloniki

Poslaťod nikki-greece » 21 Jan 2011 20:21

ahoj Vierka,citala som predosle prispevky a chcela by som ta poprosit ci by si aj mne mohla poslat adresu toho greckeho zamestnavatela s ktorym mas skusenosti.vopred dakujem ninka47@azet.sk
nikki-greece

Mesto: piestany

Poslaťod Vevee » 05 Máj 2011 18:29

ahojte..

nechystate sa niekto teraz od juna do Grecka pracovne?? Alebo ako to tam teraz vlastne je?? chcela by som tam ist pracovat cez agenturu..Mohli by ste mi prosim nieco poradit ohladom platu a prac. podmienok..

Diky moc..:) :lol:
Vevee

Mesto: Ruzomberok

Poslaťod Gabika26 » 28 Máj 2011 11:20

Vevee píše:ahojte..

nechystate sa niekto teraz od juna do Grecka pracovne?? Alebo ako to tam teraz vlastne je?? chcela by som tam ist pracovat cez agenturu..Mohli by ste mi prosim nieco poradit ohladom platu a prac. podmienok..

Diky moc..:) :lol:

Ahoj..chystala som sa pracovať do Grécka cez agentúru, ale po prečítaní komentárov na adresu slovenských agentúr ma to prešlo. Poslala som žiadosť do BM Agency, ale som sa dočítala, že sú podvodníci. Ty máš už vybratú nejakú agentúru, ktorá je dôveryhodná? Alebo máš nejaké informácie, ohľadom práce?
Gabika26

Mesto: Korytne

Poslaťod Xelle » 01 Jún 2011 17:43

Zdravim.
Ja som v Grecku uz 8-mi rok, konkretne na Krete, Heraklione. Prisla som sem na jedno leto pracovat, zdokonalit sa v AJ a uzit si leto. Kupila som si jednosmernu letenku, kamaratka, co tu bola rok pred tym, zabezpecila ubytovanie a boli sme odkazane same na seba. O dva dni som si nasla pracu (s katastrofalnou anglictinou) ako pomocnik casnika (ziadna skusenost samozrejme). Ucila som sa velmi rychlo a po mesiaci som si nasla pracu v bare, kde sa da zarobit (hlavne tie tringelty!!!). Skusenost samozrejme nulova, len ako pozivatel.
V hoteloch som nepracovala nikdy, je to dost narocne na cas a mam taky pocit, ze dost zneuzivaju. Ale nikomu nevravim, nech nejde, je to len nazor. Vyhoda je zabezpecena strava a ubytovanie.
Momentalna turisticka situacia na Krete je celkom dobra, v porovnani s poslednymi par rokmi. No tu hra aj ulohu, ze vatsina all exclusive hotelov je plna (co znamena ze turisti sedia len tam).
Ak chce niekto info, nech mi napise sukromnu spravu, rada odpoviem.
K.
Xelle

Mesto: Heraklion

Poslaťod Xelle » 01 Jún 2011 17:52

aduska píše:Ahojte, hladam si pracu v Thessaloniki, zijem tu uz 5 rokov...ovladam rec a mam uz aj skusenosti z inych pracovnych miest, rada by som sa zamestnala ako casnicka v kafe-bar...ak nieco ozvite sa...

Miestna inzercia Thessalonik? Nenajdes jednoduchsie pracu touto cestou?
Napr:
http://www.aggeliopolis.gr/thessalia_ka ... &w=1&jt=31
Xelle

Mesto: Heraklion

Poslaťod doyliadoylia » 05 Jún 2011 15:39

Ahojte.Krota fajn baba by chcela ist so mnou pracovat do Grecka?Pracu mam.Viem po Grecky.A dvom sa vždy ide lepšie.doyliapraca@azet.sk
doyliadoylia

Mesto: Nitra

Poslaťod sony007 » 04 Júl 2011 14:04

Zhanname Tlmocnika-ku grecko-ceskoslovensko normalna hovorena rec nic odborne,dlhodobo po celom grecku minimalny plat 1000,-euro ,ubytovanie -strava a cestovne gratis momentalne sa nachadzame Nea kalikratia-Thesaloniki volajte hned osobne stretko sme seriozny podrobnejsie info o praci po telefonickom kontakte
tel:0030 697 8499096
sony007

Mesto: nea Kreakratia

Poslaťod vevula » 22 Júl 2011 14:04

Ahojte,

chcela by som ísť na Krétu pracovať a ak by ste mi vedeli dať nejaké užitočné informácie bola by som Vám veľmi vďačná. =)
a ak môžte tak mi pošlite mail: vevadolinska@gmail.com
Ďakujem :)
vevula

Mesto: Pezinok

Poslaťod soula » 20 Sep 2011 14:05

Ahoj nebol niekto tuto sezonu pracovat v Grecku v casti Paralia, Katerini?
soula

Mesto: Sahy

Poslaťod soula » 20 Sep 2011 14:08

ahoj chodi niekto pracovat do grecka cast paralia, katerini? prosim pis na hp2409@azet.sk budem vdacna :)
soula

Mesto: Sahy

Poslaťod MVHostess » 27 Jan 2012 15:26

Ponúkam prácu nápojovej hostesky v peknom čistom bare v Grécku , kde sa ani netancuje ide o prácu čisto len hostesky a nejedná sa o žiadny NIGHT - club. Slovensko - český kolektív. 50 eur fix / každý večer na ruku plus provízie , osobne som tam pracovala ak máte záujem poprosím vas foto plus info o sebe na m.v.hostess@gmail.com . Budeme sa tešiť ! Požiadavky - pekný vzhľad , základy AJ , komunikatívnosť.
MVHostess

Mesto: Poprad

Poslaťod aftercafe » 04 Jan 2013 19:25

Ahoj, ja som poľskej a wGrecji pracovať v kaviarni, musíme dievča pracovať ako servírka, poskytnutie ubytovania, 600 eur za mesiac + bonus, kontaktujte 00306977140494 E-mail: aftercafe@gmail.com
aftercafe

Mesto: ARTA

rozliczenie leasingu

Poslaťod smurbumbeste » 04 Jan 2013 19:40

intended for insurance protection familiar. Most real estate agents really are relieved to work when using the solutions needed that you include cheaper charges. For that matter, you could be missing out on same exact cost savings just by never conversing with a brokerage. Being familiar with the way your individual cases could save you will start just by actually talking to a knowledgeable and expert insurance firm. In no way put things about creating the ideal choices for an individual's insurance. Everyone knows, you may be wasting dough. Plenty of time it requires to read significant the informatioin needed for purchasing auto insurance on the web is without doubt of great benefit.A lot of youth nowadays are driving lessons while very young. Well, driving a motor vehicle your personal vehicle is normally useful for college students to obtain by themself university day by day also to a common hangouts right after. Most of these students tend to be cruising their own father's or mother's van while a few seem to be sufficiently lucky to discover their unique. Around ordinary circumstances, all the automobiles specific trainees usually are driving a motor vehicle tend to be secured by way of their own dads and moms. They can be remaining taught in policy mainly because
szybki leasing
internet sites have a complete menu of legitimate auto insurance companies which you can actually pick from. All that you need to attempt might be earn a easy challenge their very own search engine and find in-depth leads to a platform manner. Insurance plans searcher really should well then emotionally stop by their own organisations and obtain the insurance coverage who was seen to be the best option.When you check out invest in automobile insurance, they often increase the risk for bad option. Normally considering the fact that involving lack of information and information within the available options. In cases where a detail by detail system will be obeyed an expert can become incredibly easier and additionally benefit car owners increase the risk for apt decision. Please read on to know the fact that a thorough tactic may help you choose the best matched car insurance policy. Insurance policy for the duvet: In relation to car or truck cover, some people feel an overview insurance policy coverage is actually sufficient whereas for the greater amount of the potential health risks covered so much the better. You can actually write the potential risks you need your vehicle to end up being discussed with and then suggest go related to in the market for insurance firms.
smurbumbeste

Krajina: Spain (es)
Mesto: Ukyji

Poslaťod aaammm » 06 Feb 2014 12:39

After Cafe:
Kde sa nachádza ten bar? In which part of Greece is the bar?
aaammm

Mesto: Presov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť