Hľadám letnú brigádu v zahraničí

Možnosti sezónnej práce v zahraničí, brigády, rady a postrehy

Hľadám letnú brigádu v zahraničí

Poslaťod Henrieta » 16 Feb 2007 17:41

Hĺadám letnú brigádu v zahraničí pre študentku VŠ, na druhu práce nezáleží, len seriózne.
Henrieta

Poslaťod eva a janka » 20 Feb 2007 15:14

Sme studentky 4. rocnika hladame letnu brigadu na rok 2007. Ovladame anglicky a nemecky jazyk. Kazda je v tom inom jazyku lepsia;-) Preto hladame spolocu pracu aby sme sa jazykovo vedeli doplnit. Ak mate nejaku ponuku prosim ozvite sa na email: ejanka@zoznam.sk
eva a janka

Poslaťod Ivana » 02 Apr 2007 18:07

Pracujem v agentúre. a pomôžem sprostredkovať prácu. ak máte záujem kontaktujte ma a bližšie rozobereme o čo máte záujem a čo vám môžem ponúknuť.
Ivana

Poslaťod Veronika » 08 Apr 2007 15:53

Dobry den,

reagujem na Vas inzerat ohladom hladania prace v zahranici. Mam ponuku pre dve dievcata na pracu Sales Assistant v klenotnictve na Aljaske. Su to posledne dve pracovne miesta a casovo to dost suri. Ide o turisticke mesto Ketchikan na Aljaske.

Prac. podmienky:
od 5-10 juna do 28 septembra
plat - $2500 mesacne plus na konci leta bonus $2000 (total $ 12 000 za 4 letne mesiace)
ubytovanie kompletne hradi zamestnavatel
predosla skusenost s predajom sperkov nie je nutna, nutna je vsak plynula AJ a komunikativnost kedze by islo o denny kontakt so zakaznikmi v obchode

takisto podmienkou na ziskanie pracovnych viz je denne studium na VS. Viza si zaujemci vybavuju sami cez agenturu.

V pripade zaujmu ma kontaktujte co najskor. Mozte aj na 0905 700 809.

Pekny den,

Veronika
Veronika

Poslaťod eva a janka » 08 Apr 2007 17:18

Veronika....
Dakujeme za ponuku ale este to nieje mozne pre nas, kedze zapis na VS budeme mat az v septembri mozno o rok ak bude volne to miesto... aj tak dakujeme za ponuku
eva a janka

Poslaťod Ingrid Vávrikova » 11 Apr 2007 22:57

dovolim si reagovat na vas inzerat.bola by som rada keby ste ma lepsie oboznamila aku pracu ponukate a aj v akej lokalite.mala by som skĺrej zaujem o pracu chyznej,pomocnicke v kuchyni alebo upratovanie v hoteli.moj nastup by bol mozny podla vasej potreby.za odpoved vam vopred dakujem.
Ingrid Vávrikova

Poslaťod Elena » 13 Apr 2007 21:22

Mate niekto skusenosti s agenturou ZUMARK? Dakujem
Elena

Poslaťod ivava » 25 Apr 2007 12:33

Dobrý den. ponukame pracu chyžnej v anglicku. ak máte záujem ozvite sa na moj mail.
ivava

Poslaťod michal » 25 Máj 2007 14:03

hladam si letnu brigadu na jul august,mam 18 rokov,vodicsky preukaz,a znalost nemeckeho jazyka na dobrej urovni,som flexibilny,najradsej niekde v nemecku dakujem
michal

Poslaťod Monika » 28 Máj 2007 09:58

Dobry den,
reagujem na ponuku prace chyznej v anglicku. Je tato ponuka este aktualna?Je mozne aby sme isli 2 dievcata ak ano co vsetko je potrebne urobit aby sme mohli vycestovat a pracovat. za skoru odpoved vopred dakujem a ostavam s pozdravom

Monika Ujmiakova
Monika

Poslaťod Denisa » 04 Jún 2007 09:48

Dobrý deň. Mám 19 rokov a hľadám si brigádu na leto v zahraničí na júl august prípadne aj september.Nemusí to byť Cyprus može to byť aj iná krajina.ovládam celkom dobre angličtinu.čakám na odpoveď.Ďakujem
Denisa

Poslaťod Denisa » 04 Jún 2007 09:50

Dobrý deň. Mám 19 rokov a hľadám si brigádu na leto v zahraničí na júl august prípadne aj september ako čašníčka, chyžná...Nemusí to byť Cyprus može to byť aj iná krajina.ovládam celkom dobre angličtinu.čakám na odpoveď.Ďakujem
Denisa

Poslaťod Frank » 09 Júl 2007 14:36

Hladam surne zenu na pracu ako pomocnik kuchara na Korzike?
Ubytovanie,strava, a1500euros na mesiac az do konca septembra,ovladanie jazyka samozrejme.
Najneskor do 12/07/07
Frank

Poslaťod Martin » 09 Júl 2007 21:47

dobry den! mam 19 rokov, ovladam plynule anglictinu a nemcinu slovom i pismom, mam zaklady francuzstiny a hladam si na leto pracu (jul, august, do polovice septembra), lubovolne pozicie, napr. barman, casnik, pomocne prace, vodic... najlepsie anglicky a nemecky hovoriace krajiny. cakam na odpoved a dakujem.
Martin

Poslaťod Gabriela » 31 Júl 2007 14:16

mam zaujem o pracu v anglicku ako chyzna. prosim o zaslanie informacii.
Gabriela

Poslaťod Jana Markova » 04 Aug 2007 16:32

Ahojte vsetci, ktori hladate pracu vo svajciarsku. Surne hladam zaujemcov o pacu vo svajciarskom hoteli. casnik - barman. Plynula nemcina nutna. 0041797947871
Jana Markova

Poslaťod Jana Markova » 04 Aug 2007 16:33

Ahojte vsetci, ktori hladate pracu vo svajciarsku. Surne hladam zaujemcov o pacu vo svajciarskom hoteli. casnik - barman. Plynula nemcina nutna. 0041797947871 Okamzity nastup!!!
Jana Markova

Poslaťod Daniela » 28 Nov 2007 21:07

Rada by som cez leto 2008 vycestovala do Anglicka..spolu ešte s dvomi kamoškami...mala by som záujem o prácu, v ktorej bude komunikácia po anglicky nevyhnutná..hotely, reštaurácie a podobne...ak by mi niekto vedel poradiť nejakého agenta alebo agentúru, s ktorou už bol a má dobré skúsenosti...dakujem..
Daniela

Poslaťod claudia » 10 Dec 2007 18:58

dobry den hladam letnu brigadu v Taliansku alebo Nemecku od jula do augusta alebo do polovice septembra, najlepsie praca v hotely (pomocne prace) alebo aj predavanie zmrzliny alebo obcerstvenia v turistickych destinaciach (Taliansko) hovorim plynule anglicky a nemecky Dakujem
claudia

Poslaťod nika a kubo » 19 Dec 2007 11:28

hladame brigadu na jeden mesiec letnych prazdnin...v chorvacku v niakom rekreacnom stredisku alebo hoteli ci ponzione. vek 17 a 18 rokov po pripade ponuki pls napiste na moj mail diki moc. rewae@azet.sk
nika a kubo

Ďalší

Späť na Brigády v cudzine

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť