Vzťah s Vietnamkou  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/10/2008 17:16  

Mal niekto vztach ci manzelstvo s vietnamkou?Kolega vravi,ze su to velmi verne zeny sam je vietnamec a cudzinku hlavne z europy by nechcel.Tie zeny cakaju muza doma s vecerou maju dobry vztach k detom k domacnosti.Moze niekto otom viac povedat?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/10/2008 17:38  

zober si arabku tie su aj dobre v sekse ,vietnamy su male ka by si jej ho strcil?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/10/2008 17:47  

Pišta, a čo, lúbi sa ti voláká?????
Aj Slovenka ta bude doma čakať s večerou, aj o domácnosť sa ti bude starať, dokonca aj o teba, treba si len dobre vybrať…. A samozrejme, že aj ona od teba bude očakávať prinajmenšom, že nebudeš chodiť každý večer po robote do krčmy, nebudeš voňať potom, hnojom a alkoholom, večer nebudeš tráviť s vyloženými nohami na stole v obývačke s fľašou piva v ruke pred televízorom…a pod.
Lebo slovenskí chlapi vyžadujú strašne veľa, ale ponúkajú strašne málo!
Ovšem ak chceš len slúžku a gazdinú čo ti navarí, tak to si treba zaplatiť. Pištinko a VZŤAH sa píše takto a nie tak, ako si to napísal ty. No ale vietnamke by to asi nevadilo, že????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/10/2008 18:38  

Teda Americania si beru Vietnamky a Filipinky a ine zeny z Azie, lebo sa o ne viacej vraj staraju ako domace zeny. Teda moj americky husband by si nikdy nevzal zenu z Azie, bol tam v namornictve , US Navy a poznal tie zeny poriadne. Ano bol zaletnik. Ja nie som ziadna podradna zena, manzel mi aj vari, lebo ma trosku problem s mojou zdravou vyzivou.
Ale ked ju mas rad, tak to skus. Ja som poznala vietnamku v praci v US a bola to baracuda. Nakoniec ju vyhodili pre spreneveru.
Ovsem absolutne netrpim predsudkami. My ti tu nemozeme poradit, pretoze tvoja vietnamka moze byt velmi mila a poriadna a vhodna pre teba.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/12/2008 13:10  

Ja xcem aziatku tiež za ženu, ale tu žiadne nie su 🙁 na Slovensku.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/12/2008 14:23  

Tak chod na Mileticku v BA. Ale Thai-ky su krajsie. Ovsem tam zase nevies ci je to zena alebo prerobeny muz. S Cinanmi zase vobec nevies ci je to muz alebo zena, teda podla toho filmu Madam Butterfly, kde sa Francuz zalubil do zeny opernej cinskej spevacky, ale ona bol v skutocnosti muz. Ako to, ze to nezistil mna sa nepytaj.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.