Slovenky žijúce v Hurghade  

  RSS

 Jana Ahmed
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
01/06/2010 15:11  

Ahojte,

najdu sa nejake baby resp. zeny kt. ziju v Hurghade? Ja tu zijem uz takmer rok a zisla by sa mi aj slovenska kamaratka s ktorou by sme sa mohli rozpravat o zivote tu a vymienat skusenosti.

Nepiste sem hovadiny prosim vas 😉 dakujem

Jana


ReagovaťCitovať
 nechapem
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 33
08/07/2010 7:04  

Ahoj Jana,

prečo si Jana Ahmed?? Si sa vydala a už si Ahmed?:)) Ja mám tiež Egypťana a rozmýšľali sme ísť pracovať niekam do Eg., ale iba na chvíľu nartvalo sa tam nedá žiť.


ReagovaťCitovať
 Jana Ahmed
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
10/07/2010 10:32  

Ahoj,

a preco rozmyslate ze sem pojdete pracovat? Kvoli zarobku urcite nie 🙂 A preco si myslis ze natrvalo sa tu neda zit? Poznam kopec zien ktore tu ziju bez problemov, ja v tom tiez ziadny problem nevidim. Ide o to do akej miery si schopna prisposobit sa. Ja som tu napriklad velmi spokojna a planujem tu zostat. Neviem odkial je tvoj partner ale ak si budete hladat pracu tak urcite v turistickych strediskach sa uplatnite obidvaja 🙂


ReagovaťCitovať
 notmuslim
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
26/07/2010 7:25  

To asi zalezi od toho aky je clovek narocny.Mna napriklad Hurghada unudila uz po 2 dnoch lebo okrem hotelov a stvrti chudobnych egyptanov tam nic nieje.Ja by som v Egypte tiez nedokazala zit natrvalo a pritom zijem uz 20 rokov v muslimskej krajine lenze ta krajina je bohata a zivotny standard mnohych je vyssii nez v Europe.


ReagovaťCitovať
 nechapem
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 33
27/07/2010 8:21  

Jana Ahmed, zostať tam natrvalo??? TO nemyslíš vážne a prisôsobiť sa?? To akože robiť to čo chcú oni odo mňa a nebodaj konvertovať??? To nemyslíš vážne? Prečo by som sa mala prispôsobovať??? Oni keď prídu k nám tak sa neprispôsobujú!!! Janka zobuď sa prosím Ťa. nemám rada krajiny, ktoré majú dve tváre a dvoch Bohov. V Egypte vidíš pozlátku a krásu pre turistov, ale ako to vyzerá keď opustíť hranice turistického centra??? JE to hrozné, ako tam ľudia žijú.


ReagovaťCitovať
 LoloBiondo
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
24/10/2010 20:09  

Ahoj,
prepac, ja viem ze pisem z cesty, ale neda mi neopytat sa kedze zijes v Hurghade, nepoznas niekoho z Praha cafe??? Nejaký kontakt na majitela… Samozrejme ohladne prace 🙂


ReagovaťCitovať
 bkinga
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
07/11/2010 18:20  

Ahojte vsetci,
Ja som este nova a teraz Vam pisem 1. krat. Ja by som chcela zit a pracovat v Egypte a chcela by som co najrychlejsie ziskat Egyptske obcianstvo. Ako sa to da a kolko rokov to trva? Citala som na nete ze ak som vydata a zijem 2 roky v Egypte, tak po 2 rokoch je to mozne. Je to prauda?
Prosim Vas Vsetkych co mate s tym skusenosti pomozte mi, lebo je to velmi dolezite.
Dakujem pekne. Prajem pekny vecer.


ReagovaťCitovať
 LENkaa88
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 28
20/02/2011 22:01  

Ahojky nevie niekto o praci v hurghade chyzna alebo servirka???alebo nema niekto kontakt priamo na nejakych manazerov v hoteloch???budem velmi rada ak mi niekto pomoze,dakujem Lenka 🙂


ReagovaťCitovať
 LENkaa88
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 28
20/02/2011 22:03  

ak vie niekto o nejakej praci v hurghade ako chyzna alebo servirka prosim napiste mi na moj email href=“mailto:LENkaa88@azet.sk“>LENkaa88@azet.sk alebo na moj nick na azete LENkaa88 🙂


ReagovaťCitovať
 copysk
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 27
25/02/2011 3:18  

@LENkaa88 wrote:

ak vie niekto o nejakej praci v hurghade ako chyzna alebo servirka prosim napiste mi na moj email href=“mailto:LENkaa88@azet.sk“>LENkaa88@azet.sk alebo na moj nick na azete LENkaa88 🙂

no teraz sa urcite o teba priam pobiju, ked je Hurghada vyludnena, a samotni Egyptania, ktorych zivil turisticky ruch, rozmyslaju, co do ust..


ReagovaťCitovať
 LENkaa88
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 28
25/02/2011 10:06  

nepisem tu o kahire ale o hurghade 😛 tam je to pokojne a postupne sa to zacina rozbiehat,ja sa tam chystam cez leto nie teraz.v lete to tam bude uz v pohode,mam tam jedneho very very good kamosa,a predstav si ze uz mam jednu ponuku 😀 ale vdaka ti za radu kaaamo haha 😛


ReagovaťCitovať
 copysk
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 27
25/02/2011 12:12  

no ved ani ja nepisem o Kahire, ale o Hurghade.
A kamosa sa opytaj, ci policajti este stale strajkuju (uz piaty den v kuse).


ReagovaťCitovať
 LENkaa88
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 28
25/02/2011 12:16  

OK OK 🙂


ReagovaťCitovať
 copysk
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 27
31/03/2011 11:15  

Cyprus, Istanbul, Porto, Hurghada..

Good luck 😉


ReagovaťCitovať
 lena89
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
17/04/2011 14:18  

Ahojte ja mam priatela z Hurghady a pravdaze by som chcela zit tam s nim. No najskor by som sa chcela naucit dobre po arabsky ak mi niekto vie s tym pomoct tak sa mi prosim ozvyte . Vopred dakujem Lena


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.