Najmilšie prekvapenie od vášho milého  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
23/08/2008 5:31  

Mate priatela alebo manzela? Tak potom sa s nami podelte aky je ten vas milacik stedry/ nestedry. Ako vas obdaruva? Stalo sa ze vas niecim milo prekvapil ked ste to najmenej ocakavali? Alebo naopak nemilo prekvapil s prazdnymi rukami?
Ja a moj priatel sme uz spolu 8 rokov a tutu jesen sa ideme brat. No a musim povedat, ze on patri k tej stedrej polovicke typov muzov. Je velmi pozorny a casto ma zahrna kvetmi a rozlicnymi darcekami, nezabuda na ziadne malickosti. Minule ma milo prekvapil, ked sme toto leto oslavili nase 8 vyrocie co sme spolu a kupil pre nas oboch dovolenku do Egypta, tak sme si to tam krasne uzili.
Tak a teraz je rad na vas mile damy, ake mate skusenosti vy z vasimi panmi? Ste s ich pozornostou spokojne? Tymto vyzyvam vsetky damy co su vo vztahu s muzom bez ohladu na to akej je narodnosti, pravda ak je inej narodnosti dobre by to bolo spomenut aj v prispevku, aby sme vedeli porovnat. Prosim piste a podelte sa s nami o vase ako to vypada u vas.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
23/08/2008 5:38  

A este som zabudla dodat ze je slovak ako repa, no a nedala by som ho za nic nasvete, tak moj mily Matko, ak toto citas dufam ze sa potesis.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
23/08/2008 11:56  

ja by som tiez svojho manzela nemenila…sme spolu 5rokov a ked ti mam pravdu povedat kvietky kazdy tyzden mi k stastiu nechybaju..je to jeden fantasticky clovek s velkym srdcom a akuart cakame prve babatko a sme hrozne stastni a ja viem ze bude skvely tata ako je aj skvely manzel…a inak zijeme obaja v zahranici a obaja slovaci ako repa dokonca z jedneho mesta..
a svoju lasku mi preukazuje kazdy den svojim spravanim a prejavovanim vzajomnej ucty…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
23/08/2008 12:44  

a co ma toto spolocne s exilom a zivotom v cudzine????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/08/2008 0:24  

prepac anonym, neviem ci si to opat ty co si sa pridaval aj do temy ktoru napisala tusim alica, ak ano tak nas prosim ta uz nechaj napokoji. ak ta nase temy nezaujimaju nemusis sem chodit. a co to ma spolocne so zivotom v cudzine je to ze vela slovaciek je vydatych za cudzincov a ak sa ma o co podelit budem len rada ked to sem napisu ci uz dobre alebo zle skusenosti so stedrostou.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/08/2008 19:38  

jedna tema blbsia jak druha. vam znudenym panickam uz uplne hrabe v makoviciach. keby vase stedre polovicky tusili jak ich tu rozmazavate verejne na nete, asi by sa potesili.

STE HLUPE JAK VAGON TUPYCH KORCULI
HANBA


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
25/08/2008 11:52  

podla mna je to uplne od veci tema – absolutne to sem nepatri a nazov si si mohla dat potrebujem sa pochvalit co vsetko mi dava moj muz – uplne ubohe.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
28/08/2008 4:15  

ak sa ta mozem optat annonym, ktore forum si vymyslela ty? rada by som sa nan isla pozriet, a mozno sa aj do debaty pripojit.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.