Manželstvo s africkým černochom

Postrehy z objavovania nových kultúr a zvykov, o tom ako sa žije v zahraničí, príbehy slovenských emigrantov

Manželstvo s africkým černochom

Poslaťod paradise » 18 Feb 2013 23:28

aké sú vaše skúsenosti ?
paradise

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: poprad

Re: Manželstvo s africkým černochom

Poslaťod Hanka27 » 24 Feb 2013 13:08

Nie sme síce manželia, ale žijeme spolu už skoro 2 roky a vychovávame moje deti. A ja som šťastná tak, ako nikdy predtým. Možnože je to tým, že už nemáme dvadsať, a máme obaja trošku iné priority, ale všetko funguje. Nikdy som na tieto fóra neprispievala, bolo mi na vracanie z rasistických príspevkov. Preto som rada, že žiješ na Slovensku aj so svojim manželom, a že ste šťastní. Napísala som ti správu, je tam moja fb adresa, tam si môžme napísať viac. :)
Hanka27

Mesto: Senec

Poslaťod paradise » 24 Feb 2013 22:38

ahoj Hanka,

skutocne si cenim ze si reagovala prave teraz a na moju temu.....urcite si mozeme vymenit skusenosti....na tomto verejnom fore do urcitej miery........suhlasim s tebou ze predsudky a rasizmus su stale este v ovzdusi ale na druhej strane ide vacsinou o ludi ktori nedostali moznost poznat viac nez nazory inych a boja sa povedat svoj, ludia ktorym zalezi na tom co si ini o nich myslia a nevedia ze tento pohlad je len o tych inych nie o nich ... :-D prajem vam stastie a zelam uspech :-*
paradise

Poslaťod 00terezka00 » 05 Jan 2014 13:29

Ahojte, tak ja viem o tom, že je je to veľmi veľmi komplikované, a že pokiaľ sa chcete zobrať na SR, on potrebuje veľa papierov z rodnej krajiny. Môj priateľ je z Konga, riešime podobné problémy, a vôbec to nie je sranda.
00terezka00

Mesto: ruzomberok

Poslaťod paradise » 05 Jan 2014 18:55

tak sa zoberte v taliansku.....ako turisti.... staci vam doklad totoznosti a nulla ossta :D
paradise

Poslaťod 00terezka00 » 05 Jan 2014 20:02

čoosi, to sa vôbec nedá, on nemá žiadny pobyt v shengene, nemá sa tu ako dostať.
00terezka00

Mesto: ruzomberok

Poslaťod armanda786 » 21 Jan 2014 10:21

ahojte ja som vydata za cernocha uz 7 rokov.mangel je z nigerie.mame dve deti.ja som na slovensku a on pracuje v holandsku.neni to lahke ,chodi domov raz do mesiaca.preto rozmyslame ci odist s detmi radsej do holandska.
armanda786

Mesto: banovce nad bebravou

Späť na Život v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť