Manželstvo s africkým černochom  

  RSS

 paradise
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
18/02/2013 22:28  

aké sú vaše skúsenosti ?


ReagovaťCitovať
 Hanka27
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
24/02/2013 12:08  

Nie sme síce manželia, ale žijeme spolu už skoro 2 roky a vychovávame moje deti. A ja som šťastná tak, ako nikdy predtým. Možnože je to tým, že už nemáme dvadsať, a máme obaja trošku iné priority, ale všetko funguje. Nikdy som na tieto fóra neprispievala, bolo mi na vracanie z rasistických príspevkov. Preto som rada, že žiješ na Slovensku aj so svojim manželom, a že ste šťastní. Napísala som ti správu, je tam moja fb adresa, tam si môžme napísať viac. 🙂


ReagovaťCitovať
 paradise
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
24/02/2013 21:38  

ahoj Hanka,

skutocne si cenim ze si reagovala prave teraz a na moju temu…..urcite si mozeme vymenit skusenosti….na tomto verejnom fore do urcitej miery……..suhlasim s tebou ze predsudky a rasizmus su stale este v ovzdusi ale na druhej strane ide vacsinou o ludi ktori nedostali moznost poznat viac nez nazory inych a boja sa povedat svoj, ludia ktorym zalezi na tom co si ini o nich myslia a nevedia ze tento pohlad je len o tych inych nie o nich … 😀 prajem vam stastie a zelam uspech :-*


ReagovaťCitovať
 00terezka00
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 7
05/01/2014 12:29  

Ahojte, tak ja viem o tom, že je je to veľmi veľmi komplikované, a že pokiaľ sa chcete zobrať na SR, on potrebuje veľa papierov z rodnej krajiny. Môj priateľ je z Konga, riešime podobné problémy, a vôbec to nie je sranda.


ReagovaťCitovať
 paradise
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
05/01/2014 17:55  

tak sa zoberte v taliansku…..ako turisti…. staci vam doklad totoznosti a nulla ossta 😀


ReagovaťCitovať
 00terezka00
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 7
05/01/2014 19:02  

čoosi, to sa vôbec nedá, on nemá žiadny pobyt v shengene, nemá sa tu ako dostať.


ReagovaťCitovať
 armanda786
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 3
21/01/2014 9:21  

ahojte ja som vydata za cernocha uz 7 rokov.mangel je z nigerie.mame dve deti.ja som na slovensku a on pracuje v holandsku.neni to lahke ,chodi domov raz do mesiaca.preto rozmyslame ci odist s detmi radsej do holandska.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.