Ja a Turek  

Stránka 1 / 41 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/08/2006 20:49  

Chcela by som sa spytat zien, ktore maju za priatela alebo manzela Turka, aky maju s nim zivot, ako sa im paci, kde s nim ziju v ktorej krajine.
Ja uz skoro 2 roky chodim s turkom, obidvaja zijeme v New Yorku (nie spolu). Mame medzi sebou krasne aj menej stastne chvile a prihody.
Ak ma niekto skusenosti, velm rada by som si ich vymenila.
Nasla som tu, temu o slovenskych filmoch, kde jedna sa pytala druhej ci ma turka… ale nevidela som nikde kontakt, kde by som sa obratila na nu na priamo. Bola z Holandska (alebo Belgicka).
Dakujem….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/08/2006 19:51  

ozvi sa,mozme pokecat


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/08/2006 22:18  

bosakeg gha fchatebkveta!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2006 11:32  

v novembri bude 13 rokov co som spolu s mojim“turkom““ mame 3 deti a je nam fajn co chces konkretne vediet??? maj sa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2006 22:17  

Ten tvoj bude asi albanec,turci su produktivnejsi[mame 7 deti] Ja mojho“turka“volam TURBAN alebo CAPKO pretoze trosku smrdi


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/08/2006 5:57  

anonymna z Albanska,to si robis svandu,ze.Stana,ved si pisala ze ten tvoj je inej narodnosti


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/08/2006 19:26  

Ak si v Turecku tak vies ze si nerobim ziadnu srandu! Turban+Stana=3deti To mi pripada ako zart Za13 rokov?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/10/2006 15:18  

anonymna z albanska ziadna sranda tretie prislo necakane stary mi hovorilaby som si to dala vziat ze 2 nam stacia neposluchla som ho a teraz je do nho zamilovany a dakuje mi ze som ho neposluchla a aj moj muz ma len 1 sestru kde zijes ked si myslis ze turci robia kopec deti??uz aj oni rozmyslaju inak a ekonomicky okrem toho musim dodat TURCI SU SUPER priatelsski a uctivi kazdy rok sa tesim na leto ked vzdy ideme do turecka najradsej by som sa tam prestahovala,len financie nam to nedovolia majte sa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/10/2006 14:00  

stana tak to si potom 1 z biliona…alebo….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/10/2006 18:08  

stana,kd,maruska a spol….ona je vzne jedna z biliona,lebo ja poznam tisice zien vydatych za moslimov,biele zeny,moslimky ale ani jedina si toho svojho capka nechvali a vsetky maju manzelstva ako prechadzku osviencimom…..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/10/2006 12:18  

ahojte,
ja som BOHUZIAL mala priatela turka.spoznali sme sa v rakusku.na zaciatku bol mily,tolerantny vo vsetko co som robila.ukazoval sa mi z najlepsej stranky aku mal a prisahal na koran,ze nieje zenaty a ani nema doma ziadne zaväzky.potom som sa zamilovala az po usi.myslela som,ze to je ten pravy.ked isiel domov na mesiac kazducky den mi volal ako mu chybam ako ma miluje a ako si so mnou predstavuje cely zivot.bola som najstastnejsou zenou na svete.ked sa vratil sme si nazivali nadalej pekne az kym mi nezacal vsetko zakazovat(kamaratky,co si obleciem atd.) potom som si povedala predsa to nieje muz ktoreho chcem a chcela som ho opustit,ked som mu to povedala,ze odchadzam dobil ma ako psa-(bola som cela modra). a v amoku hadky mi povedal,ze je zenaty ma dieta a jeho zena caka druhe,ale mi europanky sme take dobre v posteli.a ze moslim ktory nevyrastal tu,si NIKDY nezoberie nasinku a ak ano tak len koli papierom ale nikdy nie z lasky.mju len v hlave rozmnozovat sa a ovladnut svet-to mi on povedal v amoku.od tejto skusenosti ich VSETKYCH nenavidim a nadavam si aka som bola sprosta a slepa a naivna atd. viem ,ze sa mi take nieco uz NIKDY nestane. baby vyserte sa na nich ved mi pame peknych,dobrych chlapov,ktory k nam pasuju a rozumeju nam.ja som dnes najstastnejsie vydata(za nasinca) a mam krasneho syna.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/10/2006 15:45  

anonymny mas uplnu pravdu!Je to tak ako pises!V kratkosti si zhrnula ako sa veci maju…no keby sa z toho aspon nase baby ponaucili….PRECO SA KAZDA MUSI SAMA SPALIT ABY U V E R I L A ??????????????Laska oci zaslepuje…no laska moslima je ako ohen..vzplanie a zmizne ako dym a zostane po nom len spalenisko


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/10/2006 21:17  

palica na blbcov, a po kolkych rokoch manzelstva sa to mam spalit?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/10/2006 8:38  

kd spalis sa v momente ked si moslima vezmes ty nana!Citaj dnesne LIBERTE…SLOVENKU ODSUDILI NA DOZIVOTIE ZA CLENSTVO V QAEDE SPOLU Z JEJ EGYPTSKYM MANZELOM!ZILI VO FRANCUZSKU!len aby si raz aj ty tak neskoncila.Stavim sa,ze ta baba vobec nevedela,co jej stary robi,proste ked ho zbalili tak aj ju namocil-gentleman!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/10/2006 19:28  

jasne a kazdy je z qaedy… si smiesny/a


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/10/2006 21:56  

kd kazdy moslim ma kontakty s tymi,ktori maju kontakty s al qaedou su pekne prepojeni


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/10/2006 20:25  

anonymny,ako to,ze moj muz takych nepozna??? To potom asi neni poctivy moslim….neaky polomoslim,ze…. 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/10/2006 9:46  

Mozno ten tvoj je rumunsky cigan


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/10/2006 15:43  

kd,houby ty vies s kym sa ten tvoj capko styka.To zistis az potom,ked ti raz na dvere zaklepe tajna policia….moslimovia nikdy do svojich zalezitosti nezatahuju svoje zeny..a ak tak ona chudera o tom ani nevie,ze bola na nieco zneuzita…smutne,vazne.Ako ta Alena vo Francuzsku,dozivotie dostala ani o nicom nevedela,ze jej moslim je s qaedou zapleteny ,nikto jej neveril,ze nevedela


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/10/2006 22:13  

Ahojte vsetci. Blahozelam vsetkym stastnym zenam, co maju za manzela Turka a doteraz s nim ziju v sladkom manzelstve. Bohuzial, moja sestra take stastie nemala. Zobrala si Turka zijuceho vo Svajciarsku, rozvedeneho s troma detmi v Turecku, a musim povedat, ze to bola najvacsia chyba v jej zivote. Ona s nim ma dve krasne deti, ktore nadovsetko miluje, ale keby sa dalo vsetko vratit, uz by to nikdy viac neurobila. Mentalita tychto ludi a tohto naroda je uplne odlisna. Muz je hlava rodiny, vsetko sa musi podriadovat jeho poziadavkam, manzelka je na to , aby posluchala a bola ticho, a ked si nedajboze povie , co si mysli a co citi ako europanka, ma skratka smolu. Bitka aj pocas tehotenstva bola uplne normalna zalezitost. Teraz je stastne rozvedena a snazi sa urobit maximum pre svoje deti. Vobec to nema lahke v cudzom svete , sama a s dvoma detmi. Ale na druhej strane aj tento vztah ju posilnil a urcite by aj ona z vlastnej skusenosti vsetkym odkazala, nech su vo vztahu s moslimami , arabmi a podobnymi narodnostami maximalne opatrne. Ono zaciatky vo vzniknutom vztahu su povacsine sladke a ruzove , ale s odstupom casu sa moze z tychto muzov uvolnovat a prejavovat ich mentalita a zmyslanie. Takze v nadvazovani vztahov s Turkami vam zelam vela stastia!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/11/2006 14:44  

Dobre vediet.
Tie babenky co pisu na forum- manzelstvo s cudzincom su ineho nazoru.
Tie sa len hadaju a pisu ake su stastne, aky je milujuci manzel, dobry otec, pozorny…atd.
Neviem, nemame sice vsetkych hadzat do jedneho vreca,nie vsetci su zli, ale ja im neverim.Poznam jednu slovenku, ta je vydata za turka, maju 3 deti a vravi, ze je stastna, nenosi minisukne a musela sa na cierno zafarbit.Dakujem EYA, pekny prispevok.
No ak ste stastne s turkami, tak vela stastia.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/11/2006 15:07  

Turci a Pakistanci su najlepsi manzelia na svete. Precitajte si prieskumy domaceho nasilia, zenske prava a pod. Podla mna zena ktora sa vyda za turka alebo pakistanca alebo nieco podobne tak jej zivot bude prechadzka rajskou zahradou. Aj ja rozmyslam ze sa dam preoperovat na zenu aby som si mohol zobrat turka alebo pakistanca. Budem nasledovat priklad nasich Slovenskych spoluobcaniek, aj ja chcem byt stastny a ked mi turek alebo pakistanec k tomu chyba, no tak sa preoperujem. CCHHHCCCCCEEEEEEEEEMMMMMMM Pakistanskeho alebo Tureckeho capka. Uz nech su v EU aspon sa bude k nim lahsie cestovat.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/12/2006 13:27  

🙂 JASNE MARCEL…. TOTO NENI FORUM PRE TEPLYCH


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/01/2007 15:29  

aj moj manzel je Turek a som maximalne spokojna. Nad tymito zdramatizovanymi pribehmi sa uz len trpko usmejem. Netvrdim, ze nie su realitou, ale su vzdy a za kazdych okolnosti vytahovane len negativa a ked je niekto spokojny, tak sa to prejde len tak akokeby nic prip. ho ostatni zosmiesnia. Moj manzel nie je absolutne panovacny ani sa neciti byt hlavou rodiny ani sa nemusi konat podla neho…proste je to uplne normalny mily muz, lepsi ako mnoho Slovakov ktorych poznam. A je aj moslim.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/02/2007 13:22  

Koncom min. roku som bol 3 mesiace v Londýne. Susedku som mal Slovenku žijúcu a pracujúcu tam 5 rokov.Viac ako 3 roky žila s Indom. Mily príjemný človek, – mal som pocit že sú spolu veľmi šťastní. Koncom roku Ind odchádzal domov a naliehal na Slovenku aby šla natrvalo s ním. Ona si to však rozmyslela, – navrhovala aby žili niekde v Europe, no Ind nechcel ani počuť. Keď definitívne odmietla život v Indii, tento milý, nežný a pozorný človek ju tak drasticky zmlátil, že bola celá opuchnutá, modrá a ledva chodila. A ešte jej sľúbil ďalšiu bitku. Pred jeho prenasledovaním a prenasledovaním jeho kamarádov musela urýchlene utiecť domov.
Asi toľko milé slečny — asi radšej opatrne, alebo bezvýhradne poslúchať.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/02/2007 13:28  

a ty co sa podpisujes zakazdym pod inym menom beleber?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2007 14:47  

chalani ,berme si len ciganky! mentalne,farbou,financne su podobne vsetkej moslimskej havedi,co je v krestanskej europe.neberte si uz slovenky,nech mame ten populacny exodus za sebou.europa sa stane moslimskou,farebnou „uniou“ a nase zahalene rovesnicky budu s nostalgiou spominat,ake to bolo super xodit v mini, kupat sa v bikinax a presadit si svoj nazor u manzela A HLAVNE bude mat doma min este 3 „kolegynky“ tiezmanzelky.nam to neublizi,,..prestupime na islam,alah akbar and lets go!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2007 1:37  

peto)….ako vidím si veľmi hrdý, len neviem na čo :), ale tuším, že na tie prízemné nápady a pripomienky…….a keď sa zamyslíš na sebou, tak ti nutne musí prísť, že normálna ženská nemôže chcieť chlapa takého zmýšlania ako máš ty, veď by si ju hnal po ulici pred sebou asi bez oblečenia a lakomý si aj na to, aby si jej kúpil plavky, ak sa tým bikinám vôbec dá tak povedať…….bola by som zvedavá, či aj vlastnú partnerku núkaš na obdiv polonahú, aby ti ju závideli…:):):) len neviem ako z nej odstraňuješ chlipné pohľady a nebodaj nenápadné alebo aj nápadné dotyky cudzích rúk :):)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2007 17:11  

Ono je rozdiel, kde ten clovek vyrastol. Turek, ktory vyrastol v Turecku a ma tam rodicov, sa sprava inak ako Turek, ktory vyrastol na zapade. Dievcata, ktore svojich Turkov ospevuju, vravia z vlastnej skusenosti, kym, hlavne muzski prispievatelia, to vedia z agentury JBB (jedna baba povedala). Zienky, drzim Vam palce a nedajte sa.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/02/2007 21:49  

Ahoj Dia a spol, chcela by som Ta len pozdravit, pacia sa mi tvoje nazory.
Momentalne prezivame tazku dobu (syncek je chory), vdakabohu mam mojho muza a jeho rodinu pri sebe, pomahaju mi sa s tym vyrovnat akolen sa da.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
Stránka 1 / 41 Nasledujúca
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.