Šťastný život s Kurdom  

  RSS

 belle
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
29/04/2012 20:35  

Naozaj sú len negatívne vzťahy bez „happy end-u“ ?
Tých negatív som si tu prečítala už naozaj veľmi veľa, je možné že by sa podelila so mnou tá ktorá žije s Kurdom a žijú si fajn, kdekoľvek ? Ďakujem


ReagovaťCitovať
 belle
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
02/05/2012 15:10  

To fakt nikto nič ? Prosíím veď sa podeľte o skúsenosť


ReagovaťCitovať
 sandyka22
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
04/05/2012 15:39  

No mozem povedat ze ja mam len tie najlepsie skusenosti manzel je z Adany z Turecka a zijeme v Anglicku,zijeme spolu uz skoro 4roky a nemenila by som.rodicia si tazko zvykali ale nakoniec pochopili ze s nim zijem ja nie ony :):)napis obcas ak chces.Sandra


ReagovaťCitovať
 belle
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
04/05/2012 18:41  

tak to ma teda velmi tesi 🙂 gratulujem ti vam mooooc ….a vy nemate babatko ? nechapem preco tu kazdy hovori ze oni sa netesia z dievcatka preboha ked vidim ako sa ten moj sprava k jeho 6 rocnej sestre, ako ju lubi tak si nedokazem predstavit ze by sa nemohol tesit z dievcatka 🙂
inak aj ja idem do adany, vv septembri…skoda ze nieste tam 🙁


ReagovaťCitovať
 danielaa
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
12/06/2012 18:14  

ja som vydata tiez za kurda a sme velmi stastni spolu. Jeho rodina si ma velmi vazi, a moj manzel ma nosi na rukach. Naozaj porovnavat sa neda, kazdy sme iny a zalezi len na povahe cloveka 🙂 Ak by niektora z vas chcela pokecat, rada odpisem 🙂 Tiez sme sa stretavali v Adane a v auguste tam planujeme dovolenku 🙂


ReagovaťCitovať
 belle
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
13/06/2012 13:25  

ahoooj danielaa … ani nevies ako si ma potesila…. velmi rada si s tebou popisem po pravde okrem mna si jedina koho poznam co ma kurda 😛 takze veelmi sa s tebou potrebujem porozpravat 🙂


ReagovaťCitovať
 danielaa
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
14/06/2012 8:16  

Belle tak to som velmi rada ani ja nepoznam nikoho, ty si prva 🙂 Mozme pokecat sukromne na skype alebo emailom ak budes chciet a povymienat skusenosti 🙂 Budem moc moc rada 🙂 Ozvi sa, papa


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.