Štúdium v Grécku  

Stránka 1 / 3 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/11/2006 17:56  

caute..prosim vas..ak by mi vedel niekto pomoc a ci poradit..teraz koncim strednu skolu,maturujem tento rok..a chcela by som ist studovat do grecka na VS..v suvislosti s nemcinou..ak mate niekto nieco z niekadial..nejake info o tom..prosim pomozte mi!!! chcem ist vyslovene studovat grectinu..zaklady mam,bola som tam rok na strednej skole..a ci neviete nahodou niekto o filoz.fakulte v brne??tam je vraj odbor grectina no neviem ake su tam testy a ani to neviem z nikade zohnat..na nete sprtam uz dlhe dni ale marne…
ak niekto nieco..prosim na mail..dakujem krasne!!! papa..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/01/2007 11:18  

cau bora, som student novogectiny v brne, ak chces tam ist studovat, testy su iba psychologicke a su na nete class=“postlink“ href=“http://www.muni.cz“>www.muni.cz, ale si to dobre rozmysli, lebo s novogrectinou mas povinnu aj starogrectinu a iny slovansky jazyk a celu anticku kulturu starovekeho greka. ja uz som vystudoval latincinu a starogrectinu na uk v bratislave. takze mi to moc nevyhovuje a idem studovat iba jazyk na univerzitu v atenach. existuje tam rocny kurz novogrectiny, ktory sa konci statnicou. ak nieco potrebujes, rad ti pomozem ci poradim. geia sou markos.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/02/2007 1:24  

ahoj marek, prosim ta, vies mi poslat stranku tej univerzity v atenach, kde sa da studovat novogrectina, ktory sa skonci so statnicou?dik


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/02/2007 1:25  

evxarist poliiiiiiiiiiiiii


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2007 14:55  

Ahojte.Neviete prosím vás o niečom takom ako štúdium na rok na strednej škole v Thessalonikach.Strašne sa pokúšam niečo také najist,ale vsade len o roku v Usa,VB,Australii…prosim vas ak by ste o niecom vedeli..moj email je: href=“mailto:vansy@centrum.sk“>vansy@centrum.sk (ten isty je aj kontakt na MSN)velmi by mi to pomohlo..naozaj 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2007 15:00  

Jasu Bora 🙂 mohla by som sa ta opytat,ako si sa dostala na ten rok na strednu skolu v grecku?nejaka agentura?prosim ta napis mi na: href=“mailto:vansy@centrum.sk“>vansy@centrum.sk…velmi ale velmi by mi to pomohlo,lebo na nete nic neviem najist 😛


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/03/2007 6:56  

Caute, uz dobrych par tyzdnov hladam na nete nejaku Vs v Grecku v odbore design alebo media.Nieco som uz nasla, ale v podstate nic konkretne ohladom postupu ako sa prihlasit, ake su podmienky prijatia a poplatky, ci sa mozem prihlasit ak som zahranicny student, lebo na ich webovych strankach som nasla info vacsinou len pre Sokrates/Erazmus studentov.Este hladam na webe stranky zahranicnych univerzit v Grecku, ale zatial som nic vlastne nenasla.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/03/2007 17:26  

Čaute! Chcem vás poprosiť či by ste mi nepomohli poradiť a výšku v Grécku najlepšie v Aténach kde by som mohla študovať prekladateľstvo alebo tiež módne návrhárstvo.(alebo či neviete o nejakej) Bola by som vám veľmi vďačná aj keby ste mi poradili nejakú web stránku, díky


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
05/05/2007 15:31  

ahojte.moze mi prosim niekto pomoct?hladam na nete nejake info o studiu v GR..o rok koncim vs 1.stupen a chcela by som pokracovat v GR.nezalezi ci Ateny alebo saloniky.Studujem medzinarodny obchod a manazment.Vie niekto o moznosti studovat to dalej v anglictine?dik moc


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/10/2007 14:18  

vidim, ze nie som sama koho oslovilo grecko ci grectina, ak by ste nahodou daco nasli ohladom studia na Vs v Gr. tak budem rada ak date vediet aj mne, A inak ak nahodou aspon o dakej robote na leto 2008 neviete? dakujem krasne vela stastia v hladani Basa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/10/2007 17:12  

Ahoj Barbora, aky typ studia na VS v Grecku vlastne hladas?
pisala som sem este v marci ohladom info ake ty teraz hladas, nevedela som ako zacat…teraz vsak uz doba pokrocila a mozem s hrdostou oznamit, ze zajtra idem prvy den do skolicky v Thessalonikach..
Ty si teraz v Grecku?
maj sa pekne, ozvi sa ak mas chut o blizsie info


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/10/2007 20:50  

Ahojte vsetci kto mate iluzie o Grecku…Ja tu zijem, vystudovala som novogrectinu. aj ja som mala velke iluzie o Grecku az kym som nespoznala realitu. Tak ak chcete info, poradim…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/10/2007 19:20  

uprimne som necakla ze sa najde tak vela ludi majuci zaujem taky isty ako ja……bola by som strasne vdacna ak by mi vedel niekto poradit ohladom studia v salonikach (na SR studujem prekladatelstvo)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/10/2007 8:24  

ak by sem naohdou niekto informovany a ochotny poradit tak moj mail je href=“mailto:monika_seni@yahoo.com“>monika_seni@yahoo.com (zabudla som v prvom prispevku napist kontakt 🙂 )


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/11/2007 9:57  

Ahoj kirka, mohla by si mi prosim povedat ako si sa dostala na tu VS? Ja koncim prvy stupen na ekonomickej univerzite a chcela by som ist dalej pokracovat do Grecka, len neviem ako na to a vsetko co som nasla sa platilo a na to teda nemam. Ako to je u teba?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/11/2007 15:45  

Caues Kacurik,
no teda tak asi v skratke, nechces platit? Nemusis.. V Grecku sa da studovat na zahranicnych univerzitach, ktore tu maju svoje pobocky, a rozne sukromne skoly, studujes v anglictine, ALE platis. Ked nechces platit, chod na statnu grecku skolu. Existuje vsak hacik… Studuje sa v grectine.Zato neplatis, ked tak len male poplatky. Takze bud sa skusit dostat cez Erazmus, zobrat si pozicku, vykradnut banku, alebo ist na grecku univerzitu. Tvoja grectina by musela byt so statnicou minimalne na urovni Γ. Κedze ja na to tiez nemam platit si, zvolila som druhu cestu. Teraz chodim na rocny jazykovy kurz na konci so statnicou, ktory sa robi v Atenach a v Thessalonikach na univerzitach. Su rozne typy kurzov, spoluziakov mam skoro z celeho sveta. Az keb budes mat statnicu, mozes sa uchadzat o prijatie na univerzitu, na bakalara rozhoduje o prijati grecky minister skolstva , na magistra myslim samotne univerzity. Pre cudzincov som pocula ze je to vraj dokonca lahsie sa dostat, lebo na bakalara dokonca ani primacky robit nemusis, su samozrejme vynimky( neviem tak som pocula od znamych)
No a co sa tyka tej ekonomickej, tu v Grecku je celkom slusny vyber. Ak mas zaujem o detailne info, napis href=“mailto:kirka@centrum.sk“>kirka@centrum.sk, rada poradim
Dufam ze som pomohla, neviem, ak mam nahodou skreslene informacie, opravte ma..
A ty si teraz na Sk? Ako je to s tvojou grectinou?
uff, tak to moc v skrtke nebolo..
papa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/11/2007 8:59  

Nazdar kira,

chcem sa opýtať, či máš možnosť popri štúdiu aj pracovať. Alebo to Ti kapesné posielajú rodičia? Sú nejaké školy, nevieš?, kde možu študovať aj starší… cca 37 roční?
Vďaka
PS: „Trochu dosť“ Ti závidím, škoda, keď som bola mladá, ešte sme nemali také možnosti, alebo som o nich neuvažovala, nevedela… To je už jedno. Tu na Slovensku veď vieš, ťažko zoženieš dobrú učebnicu gréčitiny,,, učiteľa. Mala som v Prahe jednu pani, ktorá ma gréčtinu učila, bola slepá, ale kvoli práci som to nestíhala. Bola to výborná učiteľka.
Pozdravujem Ťa , prajem Ti veľa úspechov, a pozdravuj Sakisa Rouvasa, keď ho náhodou stretneš:-))))))


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/11/2007 12:50  

Ahoj Kira,

chcem sa opytat, ked ty uz mas s tym skusenosti – kedy je potrebny zapis na VS v Atenach? Nepostrehla som kde studujes v Atenach alebo v Thesalonikach? Ja som vystudovala grectinu v Atenach na Filozofickej, teraz som momentalne na SVK ale chystam sa spat a tiez uvazujem studovat na VS v Atenach… len som si teraz robila skusky aj z AJ takze preto nemam infosky… poznas niekoho kto studuje normalnu VS, da sa to zvladat financne a casovo? Pises ze sa neplati… prosim, ak budes mat trosku casu odpis,ok? Papa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/11/2007 15:42  

Caute holky,
Zuzana: to si vystudovla grectinu normalne na univerzite alebo si chodila na ten ocny kurz? Ja tiez este len chodim na rocny pripravny kurz so statnicou, v Thessalonikach.
Juj, no ci poznam niekoho co studuje normlnu VS,.. Poznam tu napr. 2 Bulharov, nie nejak extra dobre, chalan a holka, ona studuje pravo, on sport, o nej viem ze primacky nerobila, pretoze, ako som uz napisala, na bakalara prijima samotny minister skolstva, niekedy v auguste, treba poslat obrovsku kopu dokumentov, s tym sportom asi treba dodat nejake vysledky, ale ista som si s tym nie som.na magistra samotne skoly, ale presne ifo nemam, vtedy uz aj primacky treba.A ci sa to da zvladat casovo a financne? Kazdy den ju vidim aj 2x s kamoskami na kave, takze casovo pravdepodobne hej, tak ako vsetci studenti tu, no a financne… Skola skoro nic nestoji, aspon co viem, ale musis pocitat s tym, ved si tu uz bola, ze normalne zivotne naklady vyjdu na 500-600 eur mesacne( najom, strava, vreckove) Takze pre STEFI:
Kapesne od rodicov nedostavam, je fakt ze mi strasne pomohli, ked si zobrali kvoli mne pozicku z banky( vlastne je pisana na moje meno), ale chcelo to odpracovat si 4 leta v Grecku, aby som sem vobec mohla ist, a zacinam si pracu hladat aj tu.. A poviem vam ze to je fakt brutal tazke, hlavne cez zimu, jedna Polka, co isla so mnou, vie malo po grecky rozpravat, ale rozumie, pracovala 2 leta v Grecku, si uz skoro 3.mesiac nvie najst pracu kvoli jazyku, takze odchadza a ja momentalne potrebujem nutne najst spolubyvajucu…Ak viete o niekom, dajte vediet..
No a co sa tyka tej univerzity pre starsich, sorry, vazne o tomto nemam ziadne info, ale asi staci si zadat do googlu zoznam greckych univerzit a urcite s tam nieco najde.
papa
majte sa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/11/2007 11:55  

Ahoj Kirka,

ďakujem za odpoveď. Medzitým som niečo našla. Je naozaj správne začať tým ročným kurzom….
Obdivujem tvoju mamku, a viem, prečo Ti to píšem. Keď som mala 20, bola som po prvý krát v Grécku, na Slovensku v 1. ročníku VŠE. Sama vieš, ako je to s láskou ku Grécku a všetkému, čo je s ním spojené.
Keď som sa vrátila, chcela som prerušiť štúdium. Bolo to v roku 1990, tesne po nežnej. Lenže nenašla som pochopenie u našich. Bolo to rezolútne nie. Až keď dokončíš školu. A ja som bola poslušná. Po škole som už o Grécku neuvažovala. Neviem prečo, naozaj… – asi preto, že som bola v kontakte v Prahe (kde som žila)s jedným grécko-slovenským párom,ktorý mal problémy. Trochu ma to odradilo, opäť som zaváhala aj kvoli našim a nevedela som o možnosti jednoročného štúdia jazyka… a keď som začala v Prahe pracovať, dostal moj život iný smer…
A teraz… priznám sa, že mi je naozaj úzko keď čítam vaše riadky, i to čo napísala Tvoja mamka. Viem, že si určite vážiš to, čo pre Teba urobila.
Keby ma naši pustili vtedy, možno by som si namlela „hubu“, ale vždy by som sa mohla vrátiť domov.
Teraz mám vlasntú firmu, 3 malé deti, a stále pocit úzkosti, keď sa vraví o Grécku. Už som si prezerala podmienyk pre podnikanie.. ale zatiaľ ssi to dovoliť nemožem… Nemožem aj odísť od manžela a rodiny ani cez leto. Potrebujú ma. Je to hrozný pocit, nenaplnenej túžby. A sama dobre vieš, aká je tá túžba silná.
Teraz aspoň prenášam moju lásku ku Grécku na deti. Už čo to po grécky blabotaj.(Akurát moj manžel je z toho nervózny). A keď vyrastú, poviem im a ponúknem im aby sami zažili niečo ako Tv ssssy, pokiaľ budú chcieť. Hocičo zlé sa može stať aj doma… A vonku aspoň skúsia žiť a starať sa sami o sebal.
Všetkým, čo žijete tam… prajem veľa šťastia, pokoja a trpezlivosti… a úspechov..
Mamky, doverujte svojim dcéram, lebo Vám to možno neskor budú zazlievať,. Nechajte ich aj padnúť na nos, ale buďte im na blízku.
Štefi


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/11/2007 12:39  

Ešte raz, aby ste to zle nepochopili. Mám rada svoju rodinu,nesťažujem sa…Teraz sa možem hnevať len na sebe, že som sa skor nezobudila… Urobím všetko pre to, aby som sa gréčtinu doučila tak, aby som mohla v budúcnosti podnikať tam. Som už dlhší čas doma s deťmi. Moja firma funguje už bezo mňa, vedie ju len manžel. A ja aspoň mám novú prácu, potrebovala som to…Deti ani manžela nenechám samých, musím začať zo Slovenska. Do úvahy pripadajú občasné služobky…Čaká ma kopec roboty, ale nevadí. Teším sa na ňu.
Diečatá a Katkina mamka, dali ste mi druhý dych. Vďaka. Štefi. Thelo gia na zo oneiro mou.
Keď začnem s podnikaním, dám vedieť. Budem potrebovať šikovné slovenky!!!! Dúfam, že začnem skor než doštudujete. Idem teraz získavať kontakty, a urobiť si prieskum trhu… bude to chvílu trvať, aj kým zoženiem voľné prostriedky ..atd… A drže mi palce!
Držte sa a budte zdravé.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/12/2007 15:30  

ahoj marek,môžes mi prosím napísať viac o tom ročnom štúdiu novogréčtiny vAténach,ktoré sa končí štátnicou?Chcem ísť študovať na výšku do Grécka (tento rok končím strednú na Slovensku)ale grécky neviem.Dúfam,že sa mi podarí nájsť štúdium v angličtine ale grécky by som sa chcela naučiť dobre a rýchlo.Nevieš náhodou či sa takéto ročné štúdium gréčtiny dá zosúladiť so štúdiom na výške?Vopred vdaka


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/12/2007 15:57  

Ahojte všetci,ktorí ste takí špekulanti ako ja a chcete alebo študujete v Grécku!Ja tento rok končím na gymnáziu a chcela by som študovať dalej na vysokej v Grécku v Aténach.Najlepšie by mi bolo štúdium v angličtine.Najviac by som chcela študovať prekladateľstvo,alebo masmédiá(masmediálna komunikácia) alebo niečo s ekonómiou.Myslím,že to závisí od možností,ktoré poskytuje Grécko.Neviem sa však dostať k informáciám o možnostiach štúdia v GR či už na gréckych školách alebo na zahraničných pobočkách škôl v Aténach,ak chcem študovať v angličtine.Viete mi prosím niekto poradiť?Prosím,velmi mi na tom záleží.Môj mail je href=“mailto:jarka.kk@centrum.sk.Vdaka“>jarka.kk@centrum.sk.Vdaka všetkým ochotným!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/01/2008 15:13  

Ahoj jarka,

sukromnych skol je tu neurekom staci si ich cez google vyhladat. Tie su vsak platene a stoji to okolo 10000 az 20000 Eu rocne. Skus kontaktovat SAVku v BA ohladne stipka. Stipendium poskytuju aj nejake grecke institucie aj pre zahranicnych…viem napriklad o Onassisovej nadacii. O to sa treba ale uchadzat dost dopredu. Poznam dost zahranicnych studentov co ziskali stipko. Treba byt vytrvaly a pozbierat vsetky tie papiere co chcu, pozhanat vseliake odporucania od ucitelov.
V Atenach studuje strasne vela zahranicnych aj na statnych univerzitach. Robila som si aj ja ten statny rocny kurz co sa tu spomina. Tu mas na to link class=“postlink“ href=“http://www.nglt.uoa.gr/index_en.html“> http://www.nglt.uoa.gr/index_en.html
Tento kurz je vynikajuci, boli tam ludia z celeho sveta a vacsina z nich potom isla aj studovat na statnu univerzitu v grectine. Ak to budes brat vazne a nebudes to flakat tak da sa to za ten rok zvladnut tak aby si urobila statnice na uroven G – teda na 80% co je potrebne aby ta zobrali na studium v grectine.
Bezplatne studium massmedii v grectine v Atenach mas napr. tu class=“postlink“ href=“http://www.media.uoa.gr/“> http://www.media.uoa.gr/
Jedna „znama“ z bosny studovala media na sukromnej univerzite – Indianapolis University v Atenach, bolo to dost masne no mala stipko. To studium bolo v anglictine. Zial na nu uz nemam kontakt, bolo to davno…

Staci trochu posurfovat a verim, ze nieco najdes. A nezabudni sa obratit na slovenske organizacie poskytujuce stipendium.
Vela stastia!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/01/2008 16:12  

To mas pravdu, masne to je, ale dovolim si nesuhlasit s tou vyskou tych poplatkov, podla mojich zdrojov je to tak max. do tych 10 az 11000 eur..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/01/2008 9:31  

neviem, sama som sa nikdy nezaujimala o sukromne VS. Mam to od ludi co tam studuju alebo studoavali. je mozne, ze niekto zvelicil svoju aj tak dost velku financnu zataz 🙂 okolo tych 20 000 malo byt pre jednu sukromnu VS vo francuzstine…neviem presny nazov.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/02/2008 22:31  

Tak zdravim vsetkych.
Som v maturitnom rocniku a chcel by som studovat vysku v Grecku.
Najlepsie by bolo v Thessalonikach, ale ked nic tak aj v Atenach.
Problem je, ze sice po grecky nieco uz viem, ale nemyslim si , ze toho viem az tolko aby som mohol studovat v grectine. Cize najradsej by som studoval v anglictine. A chcel by som studovat cestovny ruch alebo hotelovy managment. Jedine co som nasiel je Alpine Center v Athenach, ale to je velmi drahe-16000 Eur na rok. Dufam, ze je mozne studovat v anglictine v Grecku aj lacnejsie. Napr. na Slovensku je uz bezna vec, ze su triedy aj pre zahranicnych studentov studujucich po anglicky. V Kosiciach bezne stretavam Grekov-studentov na ulici.
Prosim ak viete i niecom takom, dajte mi vediet na e-mail.
Fakt Grecko milujem, a neviem si predtsavit, zeby som mal ostan na Slovensku este dalsie roky na vyske.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/03/2008 16:26  

ahojte,
tieto otazky som uverejnila este v jednej sekcii, ale myslim, ze tu sa hodia viac…tek teda prosim o radu:
viete mi niekto poradit jazykovku, resp. kurzy Grectiny v BA? Uz som sa to snazila aj vygooglit a pod. ale nic som nenasla. Nie som uplny zaciatocnik, bo mam , ako takmer kazdy, nejake tie skusenosti z leta (4 x 4 mesiace) a tym sa aj grectina dostala na aku-taku uroven. Este mi ostava jedno studijne leto (4.roc. VS), ktore mozem bez obav stravit v GR, tak to planujem vyuzit.Ale i na Slov. sa chcem zdokonalovat, preto tento dotaz.
V suvislosti s tym sa chcem spytat na nejake recenzie na uz spominanu Aristotle Univ. v Thess.. (ake su kriteria vyberu studentov na kurzy? aka uroven sa tam da dosiahnut? akceptuju v GR ten certifikat?).Pytam sa, pretoze ma to zaujalo a uvazujem o tom, ze by som to po skole skusila…
Dalej by som sa chcela spytat na skusenosti s pracou na pevnine? Ja som zvacsa na ostrovoch, ale grecka mentalita je podobna, cize poznam i ich pristup k praci a „rychlost“ riesenia akychkolvek veci.
Myslim, ze otazok bolo dost.
Vopred vam dakujem za odpovede (verim, ze nejake budu =)).
(na pripadne dotazy budem reagovat az po 22.3., pretoze od 10.3. som mimo SR).
Este raz vdaka!! Martina


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/03/2008 9:49  

Lukas a Martina odpovede v podstate mate v predchadzajucich prispevkoch..nechce sa mi znovu vypisovat vsetko 🙂 jazykove certifikaty zo statnych univerzit su uznavane aj na dalsie studium a uroven studia jazyka je taka, ze za rok kazdodenneho studia mozes studovat VS v pohode v grectine..
Lukas, system VS v grecku je taky, ze statne VS su zadarmo ale v grectine. Sukromne VS su aj v anglictine ale za poplatok. Ak nechces platit je mozne sa zlepsit v grectine prave na tychto spominanych univerzitach ako to robia tisicky studentov z celeho sveta.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/03/2008 10:03  

pre Martinu – kurz grectiny na FFUK v BA zacal sice vo februari ale ak je miesto urcite ta este zoberu

class=“postlink“ href=“http://www.fphil.uniba.sk/index.php?id=1749″> http://www.fphil.uniba.sk/index.php?id=1749


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Štúdium v zahraničí
Stránka 1 / 3 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.