E-learning  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/11/2007 10:06  

Ahojte, som vo VB, chcem sa spytat na vase nazory na studium formou e-learning, alebo teda online learning. Moja praca mi nedovoli navstevovat normalne hodiny na skole, tak sa zaoberam touto myslienkou. Ak to niekto vyskusal alebo o tom nieco vie, pls dajte mi vediet, ci sa to oplati a ci naozaj to stoji zato. Dik


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/12/2007 21:14  

Ahoj ja sa ucim s cedecok ale je to podobny system .Je dolezite stale pocuvat anglinu aby si to dostala tzv.do usi.Bola som 6rokov USA a teraz sa chystame do VB mas nejake info o skolach pre deti mam 4 a 6 rocne dakujem za odpoved .A


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/12/2007 1:59  

Ahoj Kaciatko, robila som kurzy (pocitacove) cez leandirect s mozem odporucat. Existuje aj mnoho kurzov na cedeckach, co je este lepsie, lebo nepotrebujes internet.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/05/2008 13:45  

Caute aj mna zaujima e-learning. Chcem chodit (uz som sa prihlasil) na jeden IT kurz. Mam este moznost zrusit to tak ma zaujima ci je to ozaj dobre. Stoji to cez 3000 £ tak rad by som privital nejaku skusnost. Dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/02/2009 9:56  

Ja začínam v máji master na anglickej univerzite formou distance learning. Myslím, že ak sa človek dokáže dokopať do toho, aby študoval sám vo svojom voľnom čase, tak sa to dá.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/05/2009 18:02  

Ak myslis ucit sa jazyk cez internet tak skus class=“postlink“ href=“http://www.livemocha.com“>www.livemocha.com tam vies robit aj vcicenia a pod…ale tiez mozes skusit knihy a cedecka , vela stastia 🙂


ReagovaťCitovať
 Sonia
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 4
17/01/2010 0:02  

Ahoj Kaciatko

aj ja som zacala robit studium Early Years Profesional Status (EYPS) a tiez na uspesne ukoncenie studia je potrebne studovat on-line.Ja mam aspon taku vyhodu,studujem(ucim sa) kedy chcem a mozem skoncit kedy chcem..Vies popri full-time je to tiez niekedy tazke.ale vacsinou studujem po vikendoch.Za kazdou lekiou ma caka kviz a hocikedy ak nie som spokojna s obodovanim to mozem skusit znovu.Taktiez mozem poslat 😀 feedback ohladom pocitov zo studia. Ja som nasla studium mojho predmetu celkom zaujimave (nakolko na SR som nemala moznost vyskusat,hoci uz na VS boli uvahy o takomto type studia).
Vyskusaj to teda a urob si nazor.

s pozdravom 😀


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.