www.petrusha.exil.sk www.petrusha.exil.sk www.petrusha.exil.sk
Petrusha
Glosy • 05.02.2009

Často stačí málo, aby človek prišiel o všetko, a pritom si toto nebezpečenstvo ani nechce uvedomovať.

***

Idem si tak jedného dňa do práce a práca nikde!
Tak som sa otočila, že sa teda vrátim, a čo nevidím?
Zrazu zmizla aj cesta, ktorou som prišla, zmizli ľudia, zmizli stromy, zmizli domy, dokonca i večne otravujúce autá zmizli.
Nezostalo nič len ja a NIČ.
Beztvárne, bez zápachu, bez života, bez nálady, prosté NIČ.
Dokonca ma s tým NIČ predo mnou ani nenapadlo, že už nemám kam ísť, pretože už nie je ani domov, ani jedinký bar, v ktorom by človek celú túto ničotu zapil, ani obchod, v ktorom by sa dalo kúpiť niečo sladké na nervy, ani pohodlný hrob, do ktorého by človek zložil svoje kosti a nechal sa spokojne červíkmi zrecyklovať pre budúcnosť ďalších generácií, pretože nezostali ani tie, ani červíky, ani jedinká rakva.
A zrazu ma v tom NIČ prepadol posledný zvyšok energie, ktoré NIČ ešte nestihlo zožrať – otázka, myšlienka, popud, skrátka neviem, ako ten záblesk presne pomenovať.
Otočila som sa k NIČ, nadýchla sa, otvorila ústa na prostest a ...

... no NIČ ...Príspevky:

Od: jsw [návštevník], 05.02.2009
ja nic, ja muzikant.
Od: Midge [návštevník], 14.04.2011
THX that's a great aswner!
Od: Amberlee [návštevník], 06.06.2011
Hey, that's the graetest! So with ll this brain power AWHFY?
Od: Namari [návštevník], 18.08.2011
Alright airlhgt alright that's exactly what I needed!
Od: Starly [návštevník], 02.11.2011
Well I guess I don't have to spend the weekend fignuirg this one out!
Od: Randhil [návštevník], 09.11.2011
Articles like this really grease the shtafs of knowledge.
Od: Audel [návštevník], 30.11.2011
Now I feel stupid. That's cealred it up for me
Od: Mande [návštevník], 13.01.2012
I came, I read this article, I coqnueerd.
Od: Kenneth [návštevník], 18.02.2012
Diana este un copil mnaunit,are o familie mnaunita, sa va de Dumnezeu sanatate,putere si rabdare sa o puteti ingriji incontinuare .Viata este tare nedreapata cateodata.Nici un copil nu ar trebui sa sufere atat . Dar sa dea Dumnezeu ca peste ceva timp sa citesc aici ca Diana poate sa respire singurica si ca nu mai este dependenta de acele tuburi.O pupam dulce ,este un copil mnaunit.
Od: Yeongho [návštevník], 26.08.2012
I wear my alex and ani braclets bsucaee they represent me. The path of life bangle is where I have been, where I am going and the twists and turns that life has taken me on. Life is an adventurous story and feel that my bracelets represent that story esp. that particular bangel. I add other bangels to it to match my mood or outfit. I love the fact I can go online or to a store and pick out any braclet I want to match an emotion or experience. It tells MY story and that is special and something I can leave behind to the next generation.
Od: Fernando [návštevník], 26.08.2012
I love that I my jewelry can let pelope know what causes I support and where my life has been in such a fun stylish way! As women we create memories based on moments. Each bracelet to me is its own memory and feeling so literally Thank you Alex and Ani for designing a way for all of us to wear our hearts on our sleeve!
Od: Eternity [návštevník], 02.10.2012
What a pleasure to meet someone who thinks so celraly
Od: Alia [návštevník], 08.10.2012
It's wonedrful to have you on our side, haha!
Od: Nor [návštevník], 02.12.2012
YMMD with that anwesr! TX
Od: click the next web site [návštevník], 12.03.2013
Hello, I wish for to subscribe for this blog to get most recent updates, therefore where can i do it please assist.|
Od: gta v for pc 2014 [návštevník], 11.06.2014
GTA V is a good game you might select if you like this category of games. The popular Flappy Bird online download of the hit game continues thanks to some hacks, or tricks to help install the game on Android devices. GTA V PC Download will never discount your fun with all the involvement of other players.
Od: game [návštevník], 26.10.2014
SeoAndCo.net – Fresh SEO Linkslist for Xrumer, Scrapebox, Senuke, Ultimate Demon, GSA...
Od: brave trials cheat apk [návštevník], 07.12.2014
I am really loving the theme/design of your weblog. Do you ever run into any web browser compatibility problems? A few of my blog audience have complained about my website not working correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any ideas to help fix this problem?
Od: xbox emulator [návštevník], 29.04.2015
You actually make it seem so easy together with your presentation however I find this matter to be really one thing which I feel I might never understand. It kind of feels too complex and extremely vast for me. I'm taking a look forward to your subsequent publish, I'll try to get the hang of it!
Od: Regan [návštevník], 08.05.2015
This option is for those whose warranties have expired and don't want to fork over as much cash. Most tech savvy people can do it within an hour. You should now have a clean, backup copy of your Xbox 360 game.
Od: slut roulette [návštevník], 08.05.2015
I think that everything published made a great deal of sense. However, think about this, what if you were to write a killer headline? I am not suggesting your information isn't good, but suppose you added a title that grabbed folk's attention? I mean www.petrusha.exil.sk - o ničom - o domove, nech je, kde je... is kinda vanilla. You should peek at Yahoo's front page and note how they create post headlines to grab people interested. You might add a video or a picture or two to get readers interested about what you've written. In my opinion, it might make your blog a little bit more interesting.
Od: Anant [návštevník], 12.11.2015
My , Sadurovci, ďakujeme za tfato prepracovanfa a pozitedvnu riezecu, veľmi sa tešedme.Veľa veced ohľadom autorskfdch pre1v sme zahmlievali, lebo sme na ne nemali peniaze a nevedeli, či preddu. Autorka ne1m však vo svojej skutočnej dobrote dala pre1va na jedno použitie zadarmo. Preto to bolo jedine9 predstavenie. Od janue1ra, keď si kfapime pre1va na ďalšie repredzy, hre1me ďalej. Dfafam, že sa preddete pozrieť. Budem robiť kampaň ))Ešte dopĺňame, že inscene1cia Sily vlasov na Prešovskej univerzite je pre1ve dielom našej dramaturgickej poradkyne, Diany Laciakovej. Ta to len take1 perlička!A je zaujedmave9, že ja (verona) som si vf4bec nikdy nespojila mojich laborantov, ktorfdmi boli aj hudobnedci , so škrtnutfdmi postavami. Vau mf3ože byť .Vyzfdvam k reakcie1m, za všetko som vďačne1, či to bude ze1der do krvi, do vlasov, alebo do srdca !

Pridaj príspevok:Copyright © 2007 www.exil.sk
All rights reserved.