www.pariz.exil.sk
www.pariz.exil.sk www.pariz.exil.sk
Aktuality • 07.04.2007

Určite ste si všimli, verní aj neverní čitatelia blogu o Paríži, že z blogu zmizli všetky (Vikine, pozn.red.) články. Vysvetlím vám príčinu.

V poslednom čase som si všimla klesajúcu kvalitu exiláckych stránok. Objavili sa zaujímavé blogy, ale aj tie menej zaujímavé a tie, ktoré by som nazvala zbytočnými. Redakcia exiláckych stránok sa evidentne rozhodla podporovať tie menej zaujímavé, kresťansky alebo protipoliticky a protislovensky ladené.

Pri prejavení záujmu o vytvorenie blogu venujúcemu sa Paríži som chcela oboznamovať Slovákov žijúcich v zahraničí s tým, čo sa deje vo Francúzsku alebo priamo v Paríži. Viditeľne však redakcia Exilu nestojí o podobné informácie.

Nechcem byť spájaná s politikou redakcie Exilu ani s článkami, ktoré sa dajú ťažko nazývať článkami. Dehonestujúce slová a urážky všetkého, čo je slovenské hlavne na blogu listov z Gubernie, ma utvrdilo v názore, že môj blog nemá na stránkach Exilu čo hľadať.

O svojom sklamaní som informovala aj redakciu Exilu so žiadosťou, aby zvážili svoj postup a zamysleli sa nad listami z Gubernie. Nanešťastie som sa odpovede nedočkala.

Práve preto končím s blogom o Paríži. Považujem to za najrozumnejšie riešenie. Nechcem byť spájaná s nízkou úrovňou exiláckych stránok.

Prajem vám mojim verným čitateľom len to najlepšie a ak máte záujem prečítať si, čo sa v Paríži deje alebo jednoducho o dôležité informácie, skúste sa mi ozvať komentárom. Budem vás informovať, kde ma môžete nájsť.

Vaša Viki


Vyjadrenie redakcie portálu Exil.sk:

Veľmi nás mrzí osobné rozhodnutie Viki. O to viac, že nás o svojom úmysle vopred neinformovala. Toto je navyše prvé miesto, kde Viki otvorene vyslovila svoj osobný nesúhlas s obsahovou stránkou portálu Exil.sk a to hneď verejne takýmto radikálnym a nevratným krokom.

Myslíme si, že práve ona ako aktívny prispievateľ mala viac ako dosť priestoru, aby trend, ktorý označila za klesujúci, odvrátila ešte aktívnejším prístupom a otvorením dialógu s redakciou. Nikdy sme od nej ale žiaden podnet nedostali, preto nás do veľkej miery tento jej krok prekvapil. Spôsobila nám ním nemalé problémy a stratila tým plne našu dôveru.

Radi by sme sa jej týmto poďakovali za spoluprácu a jej doterajší prínos. Prajeme jej všetko dobré a veľa tvorivých nápadov do budúcnosti!

Vážení čitatelia, Slováci žijúci vo Francúzsku! Rozhodnutie Viki o ukončení spolupráce bude znamenať dočasne utlmený prísun informácií z vašej komunity. Budeme veľmi radi, keď nám pomôžete vyplniť túto medzeru. Budeme čakať na vaše podnety na adrese: redakcia@exil.sk

Vopred ďakujeme za Vašu podporu!

Redakcia Exil.sk.Príspevky:

Zatiaľ  žiadne reakcie... Neváhaj a pridaj vlastnú!Komentáre sú pre tento príspevok uzavreté.

reklama

Copyright © 2005 www.exil.sk
All rights reserved.