Postrehy • 22.05.2006

Z času na čas je vhodné nájsť v spleti médií tú správnu mediálnu prezentáciu, tú správnu adresu na ktorej je možné nájsť tie pravé informácie, ktoré vás zaujímajú a sú presne podľa vášho gusta. Nie je nič horšie ako byť obkolesený médiami, ktoré poskytujú iba negatívne správy a neumožňujú získať ten prehľad informácií, ktoré potrebujete.


Pred časom som hľadal z púheho záujmu a z dôvodu čistej kuriozity možnosť streamovania izraelských médií. Z jednoduchého dôvodu som hľadal operabilitu a integrované používateľské rozhranie. Svoje internetové vyhľadávanie som zakončil na stránke www.amichai.com a našiel som možnosť streamovať izraelské vysielanie prostredníctvom stránky - Radio Amichai.

Ak máte záujem o playlist s výberom 17 izraelských staníc pre Windows media player stiahnite si ho tu. Kliknite pravým tlačidlom na vašej myške (save link as, save target as) a uložte si súbor na váš disk.

Vo Firefoxe, by ste nemali mať žiaden problém, avšak Internet Explorer vám môže zameniť súborovú príponu na .htm, ak sa nevyhnete tomuto kroku premenujte súborovú príponu na .wpl.

Maťo, mato(zavinac)exil(bodka)skPríspevky:

Zatiaľ  žiadne reakcie... Neváhaj a pridaj vlastnú!Komentáre sú pre tento príspevok uzavreté.

reklama

Copyright © 2005 www.exil.sk
All rights reserved.