cotedazur.exil.sk - slovenský pohľad na azúrovú realitu cotedazur.exil.sk - slovenský pohľad na azúrovú realitu cotedazur.exil.sk - slovenský pohľad na azúrovú realitu
cotedazur.exil.sk - slovenský pohľad na azúrovú realitu
markerHľadaj
markerRSS feeds

Kultúra a Šport • 12.02.2007

Z času na čas sa mi v schránke elektronickej pošty objaví zaujímavá správa. A táto je viac ako zaujímavá, podtext má hudobný a cieľovú skupinu vás všetkých Slovákov ktorí žijete vo Francúzsku.


Ak máte radi rockovú hudbu, tak ste tí, ktorých sa táto správa týka osobitne. Slovenka žijúca vo Francúzsku prostredníctvom svojej asociácie Ailleurs Land organizuje koncert slovenskej rockovej skupiny. Najlepšie bude ak sa tam vyberiete a podporíte toto podujatie samozrejme v prípade, ak ste fanúšikmi poriadneho rockového nárezu.

Čaute Rodáci,

či už cestujete autobusom alebo lietadlom do Francúzska z našej rodnej krajinky, vždy sa rozpŕchnete a už nik Vás nemôže nájsť. Preto som sa rozhodla niečo spraviť pre Slovákov a Čechov žijúcich, pracujúcich, študujúcich alebo len pre tých, ktorí sem zavítajú pozrieť si Francúzsko ako-také.

Nič Vám tu nechýba? Čo tak kúsok domoviny? Neviem ako vy, ale mne tu chýba dobrý Slovenský rock! A preto, že tu žijem a nemám čas a možnosť len tak ísť domov, rozhodla som sa usporiadať prvý slovensko-francúzsky koncert. Pre tento projekt a dúfam a pevne verím, aj pre ďalšie nadväzujúce hudobné projeky som založila spolok Ailleurs Land.

Koncert slovenského rocku vo Francúzsku

Koncerty sa uskutočnia - 23 a 24 februára 2007 na adrese 11, avenue de la République, Maison des Jeunes de Rechèvres v Chartres, kde si môžete vychutnať kvalitnú našu a francúzsku rockovú hudbu.

V piatok 23 februára 2007 o 20h30 sa predstaví METROPOLIS - slovenská rocková skupina, ktorá bude bude sprevádzaná kapelami MALATESTA - francúzsky rock a SILTH - nový metal. Za tento rockový večer vyvalíte prijateľných 8€ na osobu.

V sobotu 24 februára 2007 o 21h00, rockový víkend pokračuje vystúpením skupiny LULU BORGIA, ktorá vám ponúkne nárez nezávislého rocku. Sekundovať jej bude slovenský METROPOLIS. Vstupné je 7€ na osobu. Ak milujete rock vyberte sa na oba koncerty a miniete prijateľných 14€ na osobu.

Lístky si môžete rezervovať v predajnej sieti Carrefour, Hyper U, Géant alebo na FNAC alebo jednoducho na telefónnom čísle: 0892.68.36.22 (0,34€/min), od 08. februára 2007 pod názvom "Concert International de Rock/Métal".

Tento projekt je organizovaný v partnerstve s rádiami: La Grosse Radio - internetové rádio s vírusom kvalitného rock-u, Europe 2 Chartres, Intensite a RVE.
Vo všetkých týchto rádiach bude možné vyhrať vstupenky na jeden z ponúkaných koncertov!

Teším sa na vás! A samozrejme neváhajte a píšte mi pripomienky, podnety alebo otázky, nuž jednoducho, čo vás napadne príbuzné k tomuto projektu, alebo aj naštartuje našu spoluprácu v blízkej budúcnosti ;-).

S rockovým pozdravom,

Jana (SK-FR) – 06.32.71.23.78 - ailleursland-asso(zavinac)orange.fr

Upravil: Maťo...Príspevky:

Zatiaľ  žiadne reakcie... Neváhaj a pridaj vlastnú!Komentáre sú pre tento príspevok uzavreté.

reklama

Copyright © 2005 www.exil.sk
All rights reserved.