Víza do Austrálie

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Víza do Austrálie

Poslaťod Eva » 09 Jan 2006 11:52

Zijete v Australii a mate pribuznych, priatelov a znamych na Slovensku a chystaju sa k vam na navstevu.
V pripade akychkolvek vizovych otazok im fundovane poradia v agenture EQUATOR visa & travel service treba kontaktovat href="mailto:visa@equator.sk">visa@equator.sk
Eva

Poslaťod lenka » 10 Apr 2006 13:50

ahojte,

potrebujem pomoc.poradte mi prosim ako mozem ziskat pracovne povolenie do australie.Som studentka a chcem si tam ist na dva alebo tri mesiace zarobit.Pomozte prosim.
Dakujem lenca
PS:odpiste:-)))
lenka

Poslaťod miso » 05 Máj 2006 12:58

Lenka oplati sa ti tam ist na tak kratky cas? vacsinou to tak chodi ze si ludia zaobstaraju studentske viza a chodia tak do nejakej skoly a popri tom pracuju. kedze si vsak v skole tak nemozes mat full time job, ale myslim ze mozes odrobit len nejakych 20 hodin tyzdene, teda bohvieako tam nezarobis, skor sa tam oplati ist na nejaky rok
miso

Poslaťod livia » 16 Máj 2006 20:16

ahojte, nevie mi niekto poradit, ako by sa dali ziskat pracovne viza do australie?
livia

Poslaťod sofia » 25 Júl 2006 11:34

viza do australie a noveho zelandu sa daju vybavit aj cez internet, class="postlink" href="https://www.ecom.immi.gov.au/visas/jsp/index.jsp?visaType=VSS">https://www.ecom.immi.gov.au/visas/jsp/ ... saType=VSS
neviete mi poradit ci to plati aj pre slovensko? je to vraj do 1 mesiaca vybavene. a netreba mat viza v pase, maju vas v pocitaci pri vstupe do krajiny
nepojdem letecky, idem z azie
ked tam pridem na turisticke, ako mozem do 3 mesiacov poziadat o pracovne vizum, nestaci mi najst si iba zamestnavatela? a tym padom mozem vybavovat pracovne vizum? chcem sa tam uchylit a vyskusat si na 2-3 roky, uz nie som studentka.

odpovedzte mi prosim niekto dik
sofia

Poslaťod Katka » 23 Aug 2006 19:35

Ahoj, tak ja som na tom uplne rovnako. Tiez studentka a chcela by som tam ist na buduce leto cez prazdniny, pracovne. Bola by som ti veeelmi vdacna, ak by si mi poslala akekolvek info ktore sa ti podarilo najst. Ja si budem priebezne tiez zistovat, tak tiez mozem potom popripade pomoct...Dik.
Katka

Poslaťod Karol Furi » 27 Aug 2006 20:16

hladam zenu ktora by sla somnou do Anglicka po pripade prisla zamnou po 10.9.2006 cakam na odpoved Dakujem
Karol Furi

Poslaťod Janet » 10 Dec 2006 19:59

to by zaujimalo aj mna. Pre Slovensko tie elektronicke viza neplatia aspon tak to bolo naposledy pokial sa nic nezmenilo.Ja som skusala najst sponzora aj som nasla ale pracovne viza mi nedali pretoze vraj praca nezodpovedala mojmu vzdelaniu( mam skoncenu strojnicku fakultu) praca bola v zdravotnictve.aj ked ma tam velmi chceli nepodarilo sa bohuzial .Sydney je najkrajsie mesto na svete, dufam, ze raz to nam slovakom ulahcia...
Janet

Poslaťod marianna » 11 Jan 2007 13:14

Prosim poradte mi niekto ako najlahsie vubavit visa do Chile po 90dnoch..je to lepsie si vybavit tu alebo az tam ked si najdem nejaku skolu alebo pracu!!!!prosim pomozte je to surne!!!dakujem
marianna

Poslaťod Rachel » 15 Jan 2007 21:56

Ahojte prosim Vas vie mi niekto poradit ci je nejaka moznost dostania viz ako partnerske viza alebo nieco take ak moj priatel je Australcan a chceme tam spolu ist...????Prosim...dakujem...
Rachel

Poslaťod Lenka » 03 Dec 2007 14:06

Poradte mi prosim ako sa da ziskat na 1rok pracovne vizum do Australie a ake su podmienky na zÍskanie studentskeho víza do Austrálie?dakujem
Lenka

Poslaťod Andy » 14 Dec 2007 06:10

Viza do Australii vobec nie je problem.
Andy

Poslaťod kika » 18 Dec 2007 12:08

mam priatela ktory zije v Australii ako by bolo mozne tam zostat s nim ??? bola som tam pol roka a teraz som na Slovensku a on je teraz tu na dovolenke ... chcela by som ist s nim zase spät... ako je mozne dostat partnerske viza existuju take ??? dakujem ...
kika

Poslaťod nika » 06 Feb 2008 20:15

ahoj, neviete mi nahodou poradit ako sa da ziskat vizum do australie ale len pracovne vizum a nie studentske, lebo vsade na interanete je len o studentskych alebo o turistickych vizach. Prosim ak daco niekto viete poradte mi, dakujem
nika

Poslaťod mirec » 07 Feb 2008 04:05

Ahojte môže niekto poradit ohladom partnerskych viz. Prípadne nejaku agenturu ktora sa zaoberá aj týmto typom víz?
Dakujem velmi pekne budem naozaj vdačný za pomoc.
mirec

Poslaťod silvia » 05 Apr 2008 06:52

ahojte prosím môže mi niekto poradiť!!! mam priateľa z nového zelandu a na budúci rok by sme chceli ist žiť do austrálie.pre neho to problém nie je bo je občanom NZ ale ja by som chcela tam ist pracovať a možno keby som musela tak by som tam aj študovala ale len nejaký kurz angličiny.na budúci rok končím výšku. tak ked niekto vie ako mi poradiť tak sa mi ozvite, dakujem moc.
silvia

Poslaťod Martin Hruška » 14 Máj 2008 13:18

Ahoj ako si to myslel že nie je problem mam tam kamošky a chcu aby sme prišli ešte s jednym chalanom za nimi!!! vieš mi prosim ta poradit presne ako postupovat???? napiš mi prosim na mail Dakujem!!!!!
Martin Hruška

Poslaťod Ludmila » 13 Júl 2008 15:39

Ahoj sme dve baby zo stredného Slovenska. Chceli by sme koncom leta pracovať do Astrálie, ale nie sme už študentky. Ako je to s vybavovaním víz? Existuje aj niečo také ako pracovné víza pre neštudentov, resp. je problém s ich dostaním?
Veľmi pekne ďakujeme za odpoveď
Ludmila , Lenka
Ludmila

Poslaťod Kacenka » 02 Aug 2008 15:11

Ahoj,Rada by som vas poziadala o radu, Planujem ist do Australi na rok, Ale niesom studentka. Potrebovala by som poradit ako to je s pracovnymi vizami v mojom pripade,Ked sa tak pozeram po webe zda sa mi to dost tazke , hlavne ked nestudujem...Ked sa najde niekto kto vie poradit bola by som vdacna. Dakujem
Kacenka

Poslaťod eva » 10 Aug 2008 19:55

prave som sa vratila z australie, mala som studentske viza a potom turisticke, vedel by mi niekto poradit, kedy najblizsie mozem dostat dalsie viza?...niekde som pocula, ze az po dvoch rokoch, ale nie som si ista..a ako by to bolo s vizami, keby som sa vydala za priatela australcana, ake by boli podmienky? d.
eva

Ďalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia