Víza do Austrálie

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod Hosť » 10 Aug 2008 19:58

ahoj.nuz, dostat mozes iba turisticke alebo studentske.na turistickych nemozes robit, a na studentskych mozes legalne robit iba dvadsat hodin tyzdenne...to,ze nie si studentka absolutne nevadi, pretoze tam by si si mohla dat povedzme iba kurz anglictiny, a tym padom by si za studentku povazovana uz bola...alebo lacnejsia varianta, ktoru myslim agentury velmi nepromuju je, ze si zaplatis nejaky sportovy kurz, povedzme, tenis alebo fitnes.good luck
Hosť

Poslaťod Erika » 28 Okt 2008 11:41

Ahojte vsetci....Tak ako asi kazdy aj ja by som sa rada opytala ako je to s prav.vizami do Australie. Pracujem a zijem v Irsku uz 3 roky a rada by som zmenila krajinu....Moze mi niekto pomoct a poradit??? Pracujem v nemocnici ako osetrovatelka,takze niejake tie skusenosti s tou pracou mam....Prosim ak niekto o niecom vie,dajte mui vediet......Dakujem
Erika

Poslaťod Erika » 28 Okt 2008 11:45

Ahojte vsetci....Tak ako asi kazdy aj ja by som sa rada opytala ako je to s prav.vizami do Australie. Pracujem a zijem v Irsku uz 3 roky a rada by som zmenila krajinu....Moze mi niekto pomoct a poradit??? Pracujem v nemocnici ako osetrovatelka,takze niejake tie skusenosti s tou pracou mam....Prosim ak niekto o niecom vie,dajte mui vediet......Dakujem
Erika

Poslaťod Katka » 02 Dec 2008 00:16

Ahoj, niesom uz studentka mam 24 rokov a chcela by som sa dostat doAustralie, moze mi niekto poradit aka je cesta k vizam. Ked sa tak pzeram na nete, zda sa mi to dost tazke, hlavne koli tomu ze neviem o ake viza by mi bolo lepsie poziadat.
A ci mam nejaku vyhodu ked mam priatelov australanov v Sydney, alebo ked tam mam rodinu....
Uprednostnovala by som cestovat a pracovat pred studiom, ale ked to bude nutne sla by som aj na skolu,ale nejaku nenarocnu na cas a financie, Anglictinu mam dobru...
Za odpoved vopred dakujem,...
Katka

Poslaťod Igor » 05 Jan 2009 02:48

pre niku:
skus sa pohrabat na ich stranke pre migraciu mas tam vsetky typy viz a co k nim potrebujes hlavne si na pracovne vybav IELTS (international english laguage testing system) mas tam na kolko bodov by si ho mala spravit ;)
Igor

Poslaťod pavel slonka » 08 Feb 2009 22:19

Ahoj,muze mi nekdo poradit jak ziskat Visa do Australie.Pracuji uz 4roky v Londyne a chtel bych si zajet na dovolenou do Melbourne,dekuji.
pavel slonka

Re: Víza do Austrálie

Poslaťod sonjav » 17 Jan 2012 23:36

Ahojte
potrebujem poradit ohladne ziskania turistickeho viza do australie, priatel mi za ukoncenie VS studia kupil dovolenku v australii, tu sa zdrzime iba 10 dni a na to odlietame do thajska. Pri vypisovani formulara som zadala ze som nezamestnana (kedze som po studiu kratko dobrovolne nezamestnana) a spatne odo mna ziadaju potvrdenie o vyske podpory co pochopitelne nepoberam kedze som dobrovolne nezamestnana a pracu som si len zacala hladat. Staci ked uvedeniem ze som predcasom ukoncila studium, ze som sa prave prestahovala do rakuska k priatelovi a do krajiny cestujem s urcitym obnosom? (kedze ziadaju aj vypis z uctu). Bojim sa ze vizum nedostanem a preto vas prosim o radu ako mam moju situaciu spravne v anglictine formulovat. Budem povdacna za kazdu radu. Dakujem pekne
Sona
sonjav

Krajina: Austria (at)
Mesto: dornbirn

How To Break Up With Someone

Poslaťod MissSfjq » 16 Máj 2012 07:24

How To Get Her Back
Getting Over Break Up
Getting Ex-Boyfriend Back
=http://blog.dotsub.com/]getting your ex back] Your Ex Boyfriend
How To Get An Ex Boyfriend Back Fast
MissSfjq

Krajina: Afghanistan (af)
Mesto: SIJSSQ

Re: Víza do Austrálie

Poslaťod mimim » 25 Apr 2013 09:35

Ahojte,

dostala som ponuku ist do Australie ako au-pair(6mesiacov). Vie mi niekto poradit ,ake viza by boli pre mna najvhodnejsie? Na nete som nasla tie working holiday visa, ktore by boli idealne, no tie sa vraj obcanom CR a SR nevydavaju . Vie o tom niekto nieco ? Vopred dik za akukolvek schopnu informaciu .
mimim

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Presov

Predchádzajúci

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia