Svadba v zahraničí

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Svadba v zahraničí

Poslaťod Alica » 21 Jan 2008 17:04

Mate niekto skusenost so svadbou v zahranici?Nemam ale namysli klasicku svadbu domaci + cudzinec. Skor ma zaujima, ci si uz niekto bral cudzinca (cudzinku) a pritom sa brali v krajine, ktora nie je bydliskom ani jedneho z nich. Ak mate niekto takuto skusenost, tak sa ozvite prosim....
Alica

Poslaťod ja » 22 Jan 2008 00:04

Ano, toto je presne moj pripad, tak napis vsetky otazky, co Ta zaujimaju a snad ti nejako pomozem, ak sa bude dat, ale dopredu Ti hovorim, priprav sa na horu papierovaciek a vybavovaciek a ze to bude neskutocne
dlho trvat.
ja

Poslaťod Alica » 22 Jan 2008 21:01

a kde ste sa brali? bolo to v ramci Europy alebo uplne niekde inde? a co tvoj manzel/ka, akej je narodnosti?
Alica

Poslaťod ja » 23 Jan 2008 01:05

Moj manzel je Egyptan a brali sme sa vo Viedni.
ja

Poslaťod Alica » 23 Jan 2008 15:10

hmmm... ale brali ste sa aspon v ramci Europy.... :-(
Alica

Poslaťod Hosť » 24 Jan 2008 15:53

No, a vy kde budete mat svadbu????????????
Hosť

Poslaťod Alica » 24 Jan 2008 17:37

tak to momentalne riesim... najskor som chcela v Tunisku, ale tam to asi nepojde... jedna baba mi hovorila, ze sa idu brat na Kanarskych ostrovoch, ale je to dost daleko... uvidime...
Alica

Poslaťod Petra » 02 Feb 2008 15:29

Vydala sa niektora z vas za Alzircana? Ako je to s papierovackami? Co treba vybavit?
Petra

Poslaťod Bubli07 » 31 Mar 2008 12:53

Ahoj Petra - Velka Britania .... mam tiez priatela alzircana ak mas zaujem ozvi sa mi href="mailto:Bubli007@azet.sk">Bubli007@azet.sk... rada by som si pokecala.. dakujem prajem pekny dnik
Bubli07

Poslaťod Petra » 18 Apr 2008 17:13

Bubli uz som ti napisala, ozvi sa :))))
Petra

Poslaťod Ivana » 15 Máj 2008 20:57

Ja mam priatela Kolumbijcana a zijeme v Anglicku.Tiez by sme sa chceli zobrat a asi bude mozno jednoduchsie v UK,lebo na Slovensku by sme museli zostat minimalne 2 tyzdne a to je pre nas nerealne.Vie niekto,co potrebujem ja ako cudzinec v UK?Prosim poradte mi.Dakujem!
Ivana

Poslaťod Lenka » 20 Máj 2008 13:37

mohol by mi niekto poradiť ako sa dá vybaviť sobáš v Tunise alebo na Kanárskych ostrovoch.?
Lenka

Poslaťod Lucia » 20 Máj 2008 16:49

Najde sa tu aj nejaka Slovenka ktora sa vydala za Pakistanca? Ak ano velmi by mi pomohli informacie co a tyka vybvovania a papierov okolo toho. V kazdom pripade dakujem.
Lucia

Poslaťod Hosť » 20 Máj 2008 18:00

Malo sloveniek je tak blbych aby sa chcelo vydat za Pakistanca a podobnu spodinu
Hosť

Poslaťod Lucia » 30 Máj 2008 13:55

Milý anonym, samozrejme respektujem tvoj nazor ale na druhej strane si myslim, ze nie je celkom namieste niekoho urazat len preto ak ti nie je z nejakeho dovodu celkom po chuti.
Lucia

Poslaťod Hameeda » 15 Jún 2008 10:53

No my sme sa s manzelom brali v Syrii,,nebol to az taky velky problem,,podrobne info href="mailto:Hameeda@azet.sk">Hameeda@azet.sk
Hameeda

Poslaťod casandra » 30 Jún 2008 11:41

Ahoj potrebujem radu moj priatel je z Nigerie a chceme sa brat v taliansku, ale neviem ako na to... ma to niekto za sebou?
casandra

Poslaťod giana » 01 Júl 2008 21:54

ma niekto prosim skusenosti so sobasom v spanielsku?
giana

Poslaťod giana » 01 Júl 2008 21:55

casandra a kde teraz zijete?
giana

Poslaťod Anonym » 22 Aug 2008 20:13

Ja som sa vydala za pakistanca a som z nim stastna na Slovensku som nemala stastie lebo slovensky chlap vidi iba alkohol a cigarety....
Anonym

Ďalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia