Svadba v zahraničí

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod Hosť » 09 Okt 2009 22:23

ahoj lucia.ja sa chystam vydat za pakistanca
Hosť

Poslaťod Hosť » 18 Okt 2009 12:15

Ahojte, Lucia a anonym, tak ake dokumenty treba vybaviť?
Hosť

Poslaťod Petra » 25 Okt 2009 16:42

Ahoj,
ano ja mam taku skusenost......co by si chcela ohladne toho chcela vediet?
Petra
Petra

Poslaťod zdena gabrisova » 02 Nov 2009 15:28

ahojki,chcela by som vediet ake papiere potrebujem na slovensku ak chcem uzavriet manzelstvo s mojim snubencom .on je s pakistanu.dakujem
zdena gabrisova

Poslaťod Hosť » 02 Nov 2009 17:11

potvrdenie z psychiatrie ti postaci zdena
Hosť

Poslaťod zuzana » 03 Nov 2009 21:47

prosim ta mozes mi napisat ake doklady by som potrebovala na svadbu v egypte?Sme obaja slovaci.Ak mozes napis kedy a kde je to najlepsie vybavovat,prip.cez aku agenturu,ak by sme svedbu chceli 15.1.2010.
Dakujem ti pekne
zuzana

Poslaťod emilia gollanova » 16 Nov 2009 13:27

moj manzel pochadza s indie a brali sme v rakusku ake papiere potrebujem aby som ho mohla prieniest na slovensko prosim poradte mi ak nieco viete o tom napiste mi na tuto adresu mimi4ever1azet.sk prosim pomozte dakujem
emilia gollanova

Poslaťod misho » 16 Nov 2009 23:07

Ahojte, moze mi niekto poradit ako spravit pre dvoch slovakov svdbu v taliansku bez zbytocnych svedkov? nemusi byt kostol....

dakujem, kazdu radu ktora pomoze odmenim zakuskom a muslou s plaze kde to spachame :)
misho

Poslaťod martin » 17 Nov 2009 12:54

ahoj.pises,ze sa s priatelom beriete na gibraltari.na aku agenturu ste sa nakontaktovali?my sa s priatelkou chceme brat v portugalsku,ale je dost tazke zohnat niekoho,kto tam organizuje svadby...vlastne este sa nam nikoho nepodarilo zohnat. za akekolvek info dakujem.
martin

Poslaťod Jaan » 21 Nov 2009 22:36

Ahojte vedel by mi niekto poradiť aké papiere potrebujem ak sa chcem vydať v Pakistane? Moj snúbenec je odtiaľ veľmi pekne dakujem za odpovede.
href="mailto:endless89@azet.sk">endless89@azet.sk
Jaan

Poslaťod Hosť » 23 Nov 2009 15:57

vy ste sa zrejme zblaznici s tymi pakistancami
Hosť

Re: Svadba v zahraničí

Poslaťod Fleur19 » 21 Apr 2010 14:33

Kontaktujte ambasady, tie Vam daju odpoved co vsetko potrebujete. Ja sa vydavam do CHorvatska, napisala som na Chorvatsku ambasadu v BA a pekne mi rozpisali, co vsetko potrebujem na zivot tam, ohladom deti, ohladom podnikania atd.
Fleur19

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: presov

Re:

Poslaťod PatriciaRuzena » 31 Okt 2010 17:09

Alica píše:hmmm... ale brali ste sa aspon v ramci Europy.... :-(

Vieden??? Nepatri to podla teba tiez do Europy???
PatriciaRuzena

Krajina: Germany (de)
Mesto: hannover

Poslaťod mira1 » 12 Nov 2010 21:34

Ahojte mohol by mi nekto poradit ako a co treba vybavit na sobas.Som Slovenka co je asi jasne zijem v Rakusku a priatel je nemec no chceli by sme sa brat tuna v Rakusku.Dakujem za odpovede mozete pisat aj na href="mailto:miroslava.zavodna1@gmail.com">miroslava.zavodna1@gmail.com
mira1

Krajina: Austria (at)
Mesto: St.Veit an der Glan

Poslaťod Fleur19 » 13 Nov 2010 10:24

aj tak sa vam ludia cudujem, teda ti, ktori sa chcete brat v zahranici a obaja ste slovaci aj zijete na Slovensku.. tolko papierov a penazi co pojde na vsetky tie papiere a potvrdenia.. preco si radsej nevychutnate kludnu svadbu na nejakom peknom mieste na Slovensku..
Fleur19

Mesto: presov

Poslaťod lulud600 » 18 Jan 2011 22:15

ahojte mam prosbu potrebovala by som poradit, Som zo Slovenska a moj priatel je s Ceskej republiky, zijeme spolu v Irsku, a planujeme svadbu niekde v zahranici...vyzera to tak ze v Mexicu...ale neviem si predstavit ake papiere a co k tomu potrebujeme,,,prosim ak ma niekto skusenost tak prosim radte mi na href="mailto:lulud600@centrum.cz">lulud600@centrum.cz dakujem... :lol:
lulud600

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: coalisland

Poslaťod MaRTInAaA » 13 Mar 2015 10:55

Dobrý deň,
chcela by som Vás požiadať o vyplnenie krátkeho ANONYMNÉHO dotazníku (ktorý Vám nezaberie viac ako 10 minút času).

Tento dotazník potrebujem k mojej diplomovej práci, ktorú píšem na tému MANŽELSTVO S MOSLIMOM A JEHO PRÁVNE NÁSLEDKY.

Som študentkou Akadémie policajného zboru v Bratislave, a tento dotazník potrebujem k úspešnému ukončeniu mojej diplomovej práce. Ak by ste poprípade vedeli, na ktoré iné stránky sa môžem obrátiť, aby som sa dostala k manželkám, ktoré sú vydaté za moslimov, bola by som Vám veľmi povďačná.

Vopred Vám ďakujem za Váš čas a ochotu.

Martina - študentka Akadémie policajného zboru v Bratislave

class="postlink" href="https://docs.google.com/forms/d/1bP7o0mQuXlBgXYwLIK65G_Z97MubxhwpHNjczhaX2jM/viewform?c=0&w=1">https://docs.google.com/forms/d/1bP7o0m ... rm?c=0&w=1
MaRTInAaA

Mesto: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Yahoo [Bot] a 2 hostia