Slovaci (mamicky) vo Franfurkte

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Slovaci (mamicky) vo Franfurkte

Poslaťod eva22 » 20 Júl 2012 15:27

Ahojte, som tu nova a mam 2 mesac. chlapceka, rada by som vo Franfurkte spoznala niekoho na kavu, prechadzky, nemusite byt len maminy s detmi, aj bezdetne :D
eva22

Krajina: Germany (de)
Mesto: Franfurkt

Re: Slovaci (mamicky) vo Franfurkte

Poslaťod thomas007 » 05 Nov 2012 17:16

ahoj.volam sa Tomas.zijem vo frankfurte.manzelka s dcerkami sa za mnou uz stahuju v decembri.mohli by sme potom sa zoznamit spolu.manzelke to tiez dobre padne pretoze tu nebude nikoho poznat.pekny vecer.v ktorej casti frankfurtu byvate?
thomas007

Mesto: Frankfurt

Poslaťod Pozorovatel » 06 Nov 2012 05:18

thomas007 píše:ahoj.volam sa Tomas.zijem vo frankfurte.manzelka s dcerkami sa za mnou uz stahuju v decembri.mohli by sme potom sa zoznamit spolu.manzelke to tiez dobre padne pretoze tu nebude nikoho poznat.pekny vecer.v ktorej casti frankfurtu byvate?

class="postlink" href="http://www.mnichov.de/">http://www.mnichov.de/
Pozorovatel

Krajina: Canada (ca)
Mesto: Victoria

Poslaťod eva22 » 05 Dec 2012 20:38

Dobry den Tomas, budem velmi rada, byvame v Niederrad vo Franfurkte , prideme az v januari do Franfurktu potom si napiseme emaily cez internu postu moj email href="mailto:eva@living.at">eva@living.at
eva22

Mesto: Franfurkt

Poslaťod annava » 26 Sep 2013 09:11

Ak mozem pridala by som sa k vam ;) ja mam 6 rocnu dcerku a od decembra budeme byvat nedaleko Frankfurta tak mozme dat niekedy stretko...detom padne tiez dobre mat novych kamaratov..:)
annava

Mesto: Erzhausen

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia