Problémy s bývaním v Milane (Taliansko)  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/07/2007 13:12  

Byvam v okoli Milana,viac nez rok tu mam trvaly pobyt avsak nastali problemy s ubytovanim.Pracujem v Milane,momentalne pracujem extra prostrednictvom agentury v oblasti hotelierstva,kedze je obdobie dovoleniek,od septembra by som mala mat lepsiu zmluvu.
Ak mi vie niekto poradit kto tu zije uz dlhsiu dobu ci existuju institucie kde by mi mohli poskytnut ubytovanie a ako je to s caritas.
Mam totiz dceru 11 rocnu ,bohuzial nezije so mnou pretoze sa mi doposial nepodarilo dosiahnut istejsiu poziciu co sa tyka ubytovania,kedze pre samotnu matku je tazke byvanie v podnajme s minimalnym platom.
Je zverena do opatery mne a ja mam aj vyzivovaciu povinnost,kedze otec dcery je mentalne chory.
Chcela by som viac informacii ohladom detskych pridavkov,lassegno famigliare,kedze ma posielaju od jedneho uradu k druhemu vzhladom na to ze dieta nezije spolu so mnou.Od nas zo socialneho uradu ma odhlasili s odovodnenim ze na detske pridavky si musim uplatnit narok tu.
Bola by som velmi vdacna ak by mi niekto vedel podat nejake blizsie informacie.
Aj ohladom byvania pripadne spolubyvania v podnajme,pripadne volnej izby v oblasti Milana a provincie.
Viem ze v Taliansku je to s uradmi tazke a platy su nizke,konkurencia v zamestnani je vysoka napriek tomu sa snazim ist dalej.
Moj emai href=“mailto:tenyo30@yahoo.it“>tenyo30@yahoo.it pripadne telefon 3408760917


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Rady a tipy

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.