Preprava balíkov z UK na Slovensko

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Preprava balíkov z UK na Slovensko

Poslaťod Vlado » 13 Apr 2007 21:30

Ahojte Exiláci! Ponúkame lacnú a spoľahlivú prepravu balíkov z UK, BENELUXu a Nemecka na Slovensko a do Čiech a samozrejme i opačným smerom. Viac info na class="postlink" href="http://www.mvparcel.com">www.mvparcel.com
Vlado

Poslaťod peter » 27 Apr 2007 19:36

Dobry den. Chcem sa opytat ci je mozne prostrednictvom vasej spolocnosti poslat balik, resp. batozinu z manchestru do presova. Ak ano prosim Vas o zaslanie informacii za aku cenu a akych podmienok je to mozne. Za Vasu odpoved srdecne dakujem. S pozdravom Peter Rakos
peter

Poslaťod Vlado » 28 Apr 2007 19:51

Dobry vecer, dakujeme za Vasu otazku . Nasa spolocnost prepravuje zasielky aj z Manchesteru, ci uz baliky, batozinu, elektroniku alebo nabytok. Zasielky preberame priamo u odosielatela a rovnako ich odovzdavame priamo na adrese prijemcu, kdekolvek na Slovensku alebo v Cechach.

Ceny za prepravu z/do Manchestru su od ₤1,15 za kg v zavislosti od hmotnosti zasielky.
Vlado

Poslaťod renaldas » 26 Máj 2007 11:55

Ahojte, ponukame prepravu balikov, osob, zasielok az k dveram na trase Anglicko-Cesko- Slovensko a spat za super ceny + poistenie. Odchody su pravidelne, 2xdo mesiaca. Vyskusajte a uz nikdy nebudete chciet ist s nikym inym. Ha ha. Blizsie info na 0777 966 9564
renaldas

Poslaťod ddtransit » 30 Máj 2007 10:29

Dobry den,ponukame prepravu zasielok od dveri k dveram z UK do CZ,SK
class="postlink" href="http://www.ddtransit.com">www.ddtransit.com
ddtransit

Poslaťod Kika » 30 Máj 2007 14:25

Ja som posielala balik z Londyna domov do Kosic cez MV Parcel a bolo
to uplne bez problemov. Balik dorazil za dva dni. Bola som velmi spokojna a urcite ich vyuzijem aj nabuduce. Mozem len odporucit.

Kika
Kika

Poslaťod Peta » 13 Aug 2007 22:24

Chcem sa len informovat na cenu prepravy 2 kartonovych balikov, spolu cca 70-100kg (ak moze byt) z Londyna (Twickenham, TW1) na Slovensko (Banska Bystrica) a kedy je najblizsia preprava mozna. Dost surne. Vrela vdaka.
Peta

Poslaťod Vlado » 15 Aug 2007 09:39

Dakujeme za Vas zaujem.

Odpovede na Vase otazky sme zaslali na Vas e-mailom. Verime, ze vyuzijete nase sluzby.

Ostavam s podrazvaom a prajem prijemny den.

MV Parcel Service, s.r.o.
class="postlink" href="http://www.mvparcel.com">www.mvparcel.com
mobil UK: (+44) 7960 429 669
mobil SK: (+421) 904 467 111
Vlado

Poslaťod Kata » 23 Sep 2007 19:31

Prosím, môže mi niekto poradiť? Potrebujem poslať zo Slovenska (Zvolen)cca 20 kg balík na Cyprus. Na koho sa môžem obrátiť a aká je asi cena? ĎAKUJEM.
Kata

Poslaťod Kata » 23 Sep 2007 19:35

Prosím, môže mi niekto poradiť? Potrebujem poslať zo Slovenska (Zvolen)cca 20 kg balík na Cyprus. Na koho sa môžem obrátiť a aká je asi cena? ĎAKUJEM.
Kata

Poslaťod Blanka » 30 Sep 2007 16:22

ahojte
potrebovala by som prepravit 4 - 5 balikov na Slovensko z Anglicka, + 3 obrazy.vaha cca 35kg.momentalne som na Slovensku.Viete mi poradit?
Dakujem za vsetky odpovede
Blanka

Poslaťod MV Parcel Service » 01 Okt 2007 23:00

Dobry den,

odpoved s blizsimi informaciami sme Vam zaslali na Vas e-mail.

Pekny den.

tel. UK: (+44) 7960 429 669
tel. SK: (+421) 904 467 111
tel. CZ (+420) 776 275 284
MV Parcel Service

Poslaťod Zuzu » 15 Okt 2007 00:01

Viete o niekom, kto prepravuje aj zo SKOTSKA na Slovensko?
Zuzu

Poslaťod MV Parcel Service » 20 Okt 2007 09:36

Nasa spolocnost prepravuje zasielky do/zo Skotska i Severneho Irska. V
pripade Vasho zaujmu sa prosim nevahjate na nas obratit ci uz telefonicky alebo mailom.

Pekny den.

tel. UK: (+44) 7960 429 669
tel. SK: (+421) 904 467 111
MV Parcel Service

Poslaťod Lenka » 25 Okt 2007 19:54

ahoj,ja sa chcem spytat ci je mozne previest aj vacsie mnozstvo balikov teda tak priblizne do 100kg. ak ano viete mi spravit aj cenu.. dakujem
Lenka

Poslaťod Hosť » 25 Okt 2007 21:27

Sorry, ze tu leziem niekomu do biznisu, ale class="postlink" href="http://www.ukkurier.sk">www.ukkurier.sk prevaza vsetko za 20 libier, takze lenka ak mas 3 baliky po 35 kg bude ta to stat 60, skus sa nakontaktovat tam.
Hosť

Poslaťod aRagornol » 03 Nov 2007 16:42

Nechcem nikoho urazit ale sluzby prepravnej spolocnosti MV Parcel nie ze nemozem odporucit ale silne neodporucujem na zaklade mojich skusenosti s nimi. Balik bol prevzaty 15. oktobra a preprava sa mala zacat 22. oktobra. Kedze 29. oktobra (na stranke pisu ze balik je doruceny zvacsa do 5 dni) som balik stale nemal a nikto sa mi ani neozval, slovenska strana kontaktovala spolocnost, co je s balikom. Ich odpoved bola, ze kolega v anglicku ma hned kontaktuje. Tak som cakal tri hodiny a stale nic. Po dalsom telefonate ma uz kolega mal kontaktovat "niekedy v ten den". Na druhy den, ked ma stale nikto nekontaktoval nasledoval dalsi telefonat, v ktorom bolo oznamene ze "situacia sa uz riesi". 31. oktobra rano sa mi ozval anglicky "kolega" s ospravedlnenim, ze na balik "akosi" zabudol. No gol bolo zistenie ze balik mi nebude doruceny nimi ale uz dalsou prepravnou spolocnostu DHL. A vraj je uz na ceste. Kto vie ci naozaj uz bol alebo je na ceste. Dnes je 3. novembra a ja stale balik nemam.
aRagornol

Poslaťod jano » 04 Nov 2007 17:28

chcem vsetkych upozornit ze ddtransit je velmi nespolahliva zasielkova sluzba mal som u nich objednavku a vobec sa neozvali....
jano

Poslaťod jano » 04 Nov 2007 17:37

chcem vsetkych upozornit ze ddtransit je velmi nespolahliva zasielkova sluzba mal som u nich objednavku a vobec sa neozvali....
jano

Poslaťod Marcel » 05 Nov 2007 20:44

Ahoj Lenka.
Zabezpecujem prepravu batoziny, osob medzi UK-SK.
Neviem ci planujes nieco posielat alebo si chcela iba nejake info, ale konkretna odpoved na Tvoju otazku je. urcite sa tam da spravit lepsia cena.
Tel.>0918 129 306
Marcel

Ďalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia