Preprava balíkov z UK na Slovensko

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod juraj » 14 Nov 2009 12:53

Dobry den kto my prepravy balyk na sk a zakolko moj tele. 07516997484, ma 35 kg.
juraj

Poslaťod Martin » 14 Nov 2009 23:52

Ponukam prepravu osob max 4 po celej SR a aj veci tovaru balikov do 200 kg. Cena dohodou
Martin

Poslaťod kamjox » 15 Nov 2009 12:48

Preprava vašich zasielok z UK do CZ & SK. -naše ceny v Londýne od £0.99 za kg, ceny mimo Londýna od £1.20 za kg -platba v hotovosti alebo 50% zaloha na mieste alebo pri doručení zásielky -žiadne extra poplatky nič neučtujem naviac -akcia "čím viac pošleš, tým viac ušetríš"

class="postlink" href="http://www.kamjox.sk">www.kamjox.sk

href="mailto:kamjoxsro@centrum.sk">kamjoxsro@centrum.sk

t.c.0044 7842425038
00421 944 166677
kamjox

Poslaťod dana » 19 Nov 2009 18:53

dobry den, potrebovala by som poradit. chcem poslat k sestre velky kufor zo slovenska do londyna. Neviem na koho sa obratit, nakolko som pisala jednej spolocnosti a oni sa mi neozvali. Potrebujem surne. Jedna sa o koniec novembra maximalne zaciatok decembra. Bola by som rada, keby to tam prislo do 5. decembra. Platit by som chcela v hotovosti na slovensku.
dana

Poslaťod zuzana » 22 Nov 2009 19:36

Kamjox,

mate nejake feed back na internete? niekoho kto potvrdi vasu reputaciu? dakujem
zuzana

Poslaťod Beata » 22 Nov 2009 23:24

Dobry den, chcem sa opytat, ci je mozne prepravit baliky a hermeticky balene vrecia o hmotnosti 80-100 kg zo Swindonu na Slovensko a aku cenu by ste ponukli? kedy je najblizsia preprava? Dakujem.
Beata

Poslaťod dana » 23 Nov 2009 12:44

Ak to patrilo mne, tak neviem, co presne myslite. Moja internetova adresa je href="mailto:dchmelova@centrum.sk">dchmelova@centrum.sk.
dana

Preprava balíkov z UK na Slovensko

Poslaťod VAN-2-3 » 06 Jún 2010 16:25

AKCIA!!! SLOVENSKÝ CHLIEB PRE KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA ZDARMA!

NAJRÝCHLEJŠIA A NAJSPOĽAHLIVEJŠIA PREPRAVA aj z SK a CZ do UK

Firma VAN-2-3 Vám ponúka prepravu zásielok obojsmerne medzi SLOVENSKOM, ČESKOM A ANGLICKOM.

Vaše zásielky sa NEPREKLADAJÚ do iného auta ani do skladu!

Motorky, štvorkolky, nábytok, cestovné tašky, kufre, balíky, bicykle, atd... zásielky každého typu od 1kg do 1500kg.
Ceny od 0,90GBP/kg!!!
POISTENIE ZÁSIELOK ZDARMA
00421 907 260 321
class="postlink" href="http://www.van23.com">http://www.van23.com
VAN-2-3

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Mala Domasa

Re: Preprava balíkov z UK na Slovensko

Poslaťod VAN-2-3 » 06 Jún 2010 16:34

AKCIA!!! SLOVENSKÝ CHLIEB PRE KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA ZDARMA!

NAJRÝCHLEJŠIA A NAJSPOĽAHLIVEJŠIA PREPRAVA aj z SK a CZ do UK

Vaše zásielky sa NEPREKLADAJÚ do iného auta ani do skladu!

Zásielky každého typu od 1kg do 1500kg.
Ceny od 0,90GBP/kg!!!
www.van23.com
00421 907 260 321
VAN-2-3

Poslaťod andy uk » 24 Jún 2010 20:39

Ak sa neponahlas daj to na ]http://www.treansportbay.eu] nech sa ti ponukne prepravca za kolko ti to hodi na slovensko kto sa ti zda najlepsi tak tomu to odklepni na aukcii ja som dal snowboard tam hodil mi to domov chlapik co mal miesto v dodavke za par babiek.
andy uk

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: derby

Poslaťod papo483 » 18 Nov 2015 22:27

chcem upozornit na firmu class="postlink" href="http://www.uktransport.sk/">http://www.uktransport.sk/ ,ktora sa zaobera prepravou balikov medzi SK-UK, CR-UK. Ja som s nimi mal neprijemnu skusenost. Podla informacii na stranke pride obvykle balik do 2ch tyzdnov.
Mne prisiel po 6tich, s tym ze som musel absolvovat nekonecne telefonaty a maily s konatelom p. Palencarom, ktory sa len vyhovaral ne jeho nezastihnutelneho kolegu a posuval dalsie cisla na ktore som volal a zistoval kde je vlastne balik a kto ho moze mat. Samozrejme slubil ze peniaze za postovne vrati, ale ani po telefonate, ani po mailovej komunikacii tak neurobil.
Aj ked balik prisiel a bolo jasne ze bol otvoreny, tak som ho prevzal, pretoze som ho dlho ocakaval ... V maili som to p. Palencarovi spominal, odkazal ma na podmienky na stranke, kde je spomenute ze mozu otvarat baliky.

Takze z mojej strany "UK Transport s.r.o." nikdy viac!
Naposledy upravil papo483 dňa 19 Nov 2015 19:19, celkovo upravené 1
papo483

Mesto: Hatfield

Poslaťod VAN-2-3 » 19 Nov 2015 08:49

Sme prepravná spoločnosť, ktorá sa zaoberá prepravou balíkov a zásielok každého druhu medzi Anglickom a Česko-Slovenskom i opačne v smere Slovensko-ČR-Anglicko.

Fungujeme nepretržite už od Apríľa 2008. Máme len spokojných zákazníkov. Kto s nami raz pošle, už nebude posielať s nikým iným :)

Prepravujeme systémom “od dverí k dverám” - ‘‘door to door’’ čo znamená, že Vašu zásielku naložíme u Vás doma a doručíme priamo na adresu príjemcu, za najlepšiu cenu na trhu.

V Anglicku, SR a ČR nakladáme zásielky 2 až 4-krát mesačne. Vaša zásielka je doručená max. do 5dní od naloženia. Zvyčajne to ale netrvá dlhšie ako 1 až 3 dni.

Každá zásielka je poistená ZADARMO!!!

Po naložení do nášho vozidla sa s Vašou zásielkou už nemanipuluje, čo minimalizuje prípadnú stratu alebo poškodenie Vašej zásielky, čo sa pri prekladní zásielok v sklade alebo do iného vozidla často stáva. My Vašu zásielku vezieme tým istým vozidlom priamo na adresu príjemcu.

Máme bohaté skúsenosti s prevozom krehkých zásielok a motocyklov.

Náš profesionálny prístup, spoľahlivosť a rýchlosť Vám zaručujú maximálnu spokojnosť pri využití naších služieb.

Od januára 2011 sme spustili službu:
NÁKUPY V ANGLICKU
V rámci tejto služby majú naší zákazníci možnosť zakúpiť si tovar online cez internetové obchody v Anglicku.
Takto zakúpený tovar si jednoducho necháte poslať na adresu nášho skladu v Anglicku a my Vám ho v najbližšom možnom termíne doručíme priamo na Vami zvolenú adresu na Slovensku alebo v ČR. Pokiaľ máte záujem o túto službu, kontaktujte nás na email href="mailto:van23@van23.com">van23@van23.com kde Vám radi poskytneme viac informácií.
Jednoducho nakupujte cez Ebay, Argos, Tesco direct, Sportsdirect, Boots, Harrods, Dreams.co.uk, atď...
VAN-2-3

Predchádzajúci

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia