neobmedzene prac. povolenie

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

neobmedzene prac. povolenie

Poslaťod Maika » 01 Máj 2009 07:16

Ahojte. Vie niekto, ako a za akych podmienok sa da vybavit - v Nemecku - unbefristetes Arbeitserlaubnis ?
Maika

Poslaťod Hosť » 01 Máj 2009 10:32

ak si oficialne odpracovala 12mes nepretrzite potom pojdes na arbeitsamt vyplnis jedno tlacivo a dostanes unbefristet arbeiterlaubnis.
Hosť

Poslaťod pre anonim » 06 Jún 2009 19:32

Nevies nahodou ako je to ked mam wohnsitz v nemecku pet rokov,ale som tu nerobila mala som len aufhentalsgenemigung,vraj po piatich rokoch mozem dostat arbeiterlaubniss,vie niekto kde sa da tieto veci zistit,nech nejdem na amt ako puk kde sa to mozem docitat dik za radu
pre anonim

Poslaťod Dara » 08 Júl 2009 14:32

mam zaujem o pracu v rakusku v cokoladovni kto vie mi to vybavit od augusta alebo septembra po nemecky rozpravam malo ale dost rozumiem
Dara

Poslaťod Hosť » 08 Júl 2009 14:34

na Rakusko zabudni tam ti ziadna cokoladvona papiere nevybavi vo VIEDNI iste nie...chod do mc donaldu do nemecka cez slovensky urad prace na jesen su pohovory...nemec pride urobit pohovor...
Hosť

cool iphone 4 cases

Poslaťod Entidoetelice » 21 Okt 2012 22:49

=http://www.hcases.com/iphone-cases-best-1.html]cool iphone 4s cases]
Entidoetelice

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: Eriquduc

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia