Najlepší lekár v zahraničí  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/02/2006 6:49  

Ak by ste stretli krajana v zahranici, ktory by hladal lekara, akeho by ste mu odporucali?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/02/2006 8:36  

tych mojich,az na neurologa, ale ti potrebuju pomoc sami.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/05/2007 23:09  

Nie som spokojna s lekarmi v ANGLICKU, skor pisem emailom nasim lekarom, kde je online poradna, potom to tlmocim anglickym lekarom. Stalo sa mi , ze som mala fakt velmi velke bolesti, az som krvacala 17dni, neboli schopny tupy doktory mi pomoct , musela som sama poziadat o to, aby mi vobec doktorka dala tabletky na zastavenie krvacania, tak tupych doktorov som nevidela, mala som fakt chut ich zazalovat niekde, nielen ja, ale aj moj muz. A ako keby im este nestacilo. Isla som na odber krvy, ubolena, nevyspata, oci sa mi leskli od bolesti, nevladala som sa postavit na nohy, az som plakavala od bolesti , a to som sa musela taka ubolena a slaba starat o svojho maleho syna a ked mi uz konecne zobrali krv, ako blbec cakam na vysledky. Ked uz nastal den , ze vysledky krvy mi prisli, zavolala som k lekarovi, ze ako to vyzera so mnou, povedali ze mam vsetko v poriadku. Bolesti som mala obrovske a tak som isla znova na druhy den k lekarovi, skoro ma vystrelo ked povedala doktorka, ze mi v nemocnici stratili vzorku krvy, uz som mala dost.Tak som si musela opakovat krvny test.Toto je nieco nenormalne, co keby je moj zivot v ohrozeni, kto by si poniesol zodpovednost. Nechcem anglickych doktorov ani vidiet, nech idu do pekla s takymto pristupom, clovek aby si pomohol sam. Bolest som si liecila FERNETOM, mentolovym masaznym gelom od bolesti, je mi velmi dobre, mam po bolesti., citim sa silna.Pokym sa doktori zobudili,uz som si pomohla aj sama.Uz konecne sa mozem hrat a venovat svojmu malemu synovi. To je moja skusenost s lekarmi v UK, na ktoru nikdy nezabudnem. Je to doslova hazard zo strany doktorov, ako hazarduju zo zdravim mamiciek a zien, ze tu nemaju gynekologa, ktory by nam zenam okamzite pomohol. Ale natrfila som na velmi dobreho zubara, ktory ma odporucil k druhemu zubarovi a ten mi opravi vsetky moje bolave zuby uplne zadarmo.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/07/2009 8:56  

uplne s tebou suhlasim a mas velke stastie,ze si nemusela ist na onkologicke oddelenie tam by ta vysetrili mozno az po roku od obiednania mam tu kamarata ktori cakal na vysetrenie brucha s podozrenim na rakovinu hrudeho creva 7 mesiacov a po 6 mesiacoch od tohoto vysetrenia mu prisli vysledky tak tomu sa hovori rychlost sme sa smiali ze asi cakali aby zomrel aby ho nemuseli liecit su to skutocne hovada.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/07/2009 10:30  

v Mnichove mam super slovenskeho zubara a ceskeho lekara…odporucil by som.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Rady a tipy

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.