Kde v zahraničí kúpite slovenské výrobky?

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod Straciak » 27 Jún 2009 21:29

Ahoj.Prosim poradte,kde nakupim Slovenske vyrobky v Bremach alebo v okoli,napr.potraviny?
Straciak

Poslaťod Tomas » 28 Jún 2009 15:16

Tomas

Poslaťod Iwush » 23 Júl 2009 20:07

Neviete prosim vas niekto poradit, ze kde sa daju zohnat slovenske potraviny v Madride ? Co by som dala za stanglu normalneho salamu ...
Dakujem
Iwush

Poslaťod tomas » 02 Aug 2009 09:17

kto hlada slovenske potraviny v Skotsku tak staci navstivit Edinburgh. Sice je to skoro ako zmiesany tovar - EU shop, ale nakupite tam aj skoro vsetko co Vam chyba zo slovenska. Adresu najdete na www.eurotradezone.org
takze kto byva v Edinburghu tak sa stretneme pri nakupe tam :)
tomas

Poslaťod tomas » 02 Aug 2009 09:32

takze nielen GLasgow. Uz aj EDINBURGH. nasiel som zopar obchodov kde predavaju slovenske potraviny ako Kofolu alebo aj Bryndzu atd..
neviem presne nazvy ale su to hlavne polske potraviny.
jeden nazov som si zapamatal - eurotradezone
kde sa nachadzaju a otvaracie hodiny su na www.eurotradezone.org
takze sa stretneme na nakupe tam SLOVACI V EDINBURGHU
tomas

Poslaťod Monika » 03 Aug 2009 16:58

Ahoj Barbora,
aj ja som v Taliansku a tiez neviem zohnat ani za svet 1 slovensky vyrobok ( ledva tu poznaju Slovensko, nieto este sl. vyrobky ). dozvedela si sa o nej slov obchode? asi preto , ze sme prilis na juhu ... na vychod od Rima... kde byvas ty ?
Monika

Poslaťod Marika » 11 Aug 2009 11:30

Dobrá správa pre nás, exilákov!
Prvé SLOVENSKÉ POTRAVINY s tradičnou pekárňou otvorené v Den Haag
Pozývam všetkých
http://www.faxgids.nl/440ecdcd00_Marika's-SlovEx.html
Marika

Poslaťod tomas » 11 Aug 2009 21:04

nove slovenske potraviny v UK. pre vsetkych slovakov v Skotsku
www.potravinyuk.sk
tomas

Poslaťod Hosť » 08 Nov 2009 09:19

Cesko Slovenske potraviny ve Velke Britanii a Skotsku.Nejvetsi Cesko Slovenske potraviny ve Skotsku.- 62 Albert Road,Glasgow,G428DT.Kazdy tyden cerstve potraviny.eShop-www.CeskoSlovenskePotraviny.co.uk
Kazdy tyden cerstve potraviny,4000 druhu potravin.

Nejlevnejsi cesko slovenske potraviny ve velke britanii.Mouka 0,59,treska 0,99,salaty 0,99,horcice 400g pouze 0,49.horalky 0,39,oplatky mila 0,45 a mnoho dalsich

VelkoObchod CeskoSlovenskych potravin ve Skotsku-Slovakia Food and Drink Ltd.

Dale CeskoSlovenska restaurace ve Skotsku,na stejne adrese.

Odvoz veci do Ceska a na Slovensko.odvoz veci primo na udanou adresu.

Info GlasgowShop@hotmail.co.uk

Ceske potraviny v uk,Slovenske potraviny v uk,halusky,tvaroh,uzeniny,salamy,klobasy,konzervy.puding,cesky alkohol,slovensky alkohol,pivo.saris,krusovice,radegast,gambrinus
Hosť

Poslaťod Hosť » 08 Nov 2009 09:20

Cesko Slovenske potraviny ve Velke Britanii a Skotsku.Nejvetsi Cesko Slovenske potraviny ve Skotsku.- 62 Albert Road,Glasgow,G428DT.Kazdy tyden cerstve potraviny.eShop-www.CeskoSlovenskePotraviny.co.uk

Nejlevnejsi cesko slovenske potraviny ve velke britanii.Mouka 0,59,treska 0,99,salaty 0,99,horcice 400g pouze 0,49.horalky 0,39,oplatky mila 0,45 a mnoho dalsich

Ceske potraviny v uk,Slovenske potraviny v uk,halusky,tvaroh,uzeniny,salamy,klobasy,konzervy.puding,cesky alkohol,slovensky alkohol,pivo.saris,krusovice,radegast,gambrinus
Hosť

Poslaťod pavel » 10 Nov 2009 16:03

pavel

Poslaťod Vilča » 12 Nov 2009 12:00

Atény,Thessaloniki..- nachádza sa tam niekde obchod so slovenskými výrobkami? Vďaka vopred všetkým za radu.
Vilča

Poslaťod 11pipo » 22 Nov 2009 11:52

od 1.12.2009 sa otvárajú slovenské potraviny v alto adige/sud tirol/v mestečku brunico kde bude široký výber sk potravín - minerálky,konzervy,sladkosti,a možnosť objednať si sk potraviny lebo dovoz je zabezpečený každý týždeň samo že budú aj časopisy a všetko čo kto chce zo sk takže sa ozvite papa tešíme sa
11pipo

Poslaťod 11pipo » 22 Nov 2009 12:02

ahoj scarlet od 1.12.2009 sú sk potraviny v alto adige aj s časopismi tak ak máš zaujem tak sa ozvi papa
pipo
11pipo

Re: Kde v zahraničí kúpite slovenské výrobky?

Poslaťod bosorque » 02 Dec 2009 14:28

Ahojte,
som od juna v Spanielsku, a planujem tu ostat. Slovenske vyrobky mi chybaju ale iba ked si priatel vyziada nejake echt slovenske jedlo. Vacsinu sa mi podarilo zohnat alebo nahradit. Co mi chyba su rozky, ale som s tym zmierena a doprajem si ich ked som doma. Chcela som sa iba opytat, ci niekto nepozna nejake potraviny (poprosila by som aj s adresou) ci uz polske, slovenske, ceske alebo aj ruske by sa mozno hodili. Zatial som nemala problem s nahrazkami ale niekedy to naozaj nejde. Dala by som si tresku s rozkom :) uz sa tesim na vianoce na Svk.
bosorque

Krajina: Spain (es)
Mesto: Valencia

Slovenské potraviny v Den Haag

Poslaťod mariq » 07 Jan 2010 18:24

Zdravím všetkých vo svete a hlavne v Holandsku. Po 5 rokoch spoznávania ľudí a krajiny som sa pustila do reprezentácie našich slovenských výrobkov a pečiva. Otvorila som prvé Slovenské Potraviny v Holandsku

http://www.slovex.nl
Do skorého videnia!
Marika
Naposledy upravil mariq dňa 07 Jan 2010 18:50, celkovo upravené 1
mariq

Krajina: Netherlands (nl)
Mesto: Den Haag

Re:

Poslaťod mariq » 07 Jan 2010 18:48

radim píše:neviete mi niekto poradit kde v den haagu zozeniem tvaroh? bedankt !

fultonstraat 1, 2562 XB Den Haag :wink:
www.slovex.nl
mariq

Krajina: Netherlands (nl)
Mesto: Den Haag

Poslaťod MartySmith » 21 Mar 2010 05:41

Hello ludia!
Želám Vám krásne skoré ránko /aspon podla nášho stredoeuropskeho času/ ... zaujala ma táto téma! Pri listovaní na tomto fore som skôr uvažoval nad svojou budúcnostouť.. kedže môj sen je emigrovať do CA .. :)
Momentálne som na SR.. a podnikám.. ale je to skôr na nevy ako na potešenie ... mať zákazníkov ktorí Vás za každú cenu zavádzajú.. aelbo nestabilný partnerov... fakt.. čest výnimkám.. ael kvalitný zákazník alebo obchodný partner je raritou :)

Pokial by bol záujem o SR a CZ výrobky.. či už tovary rýchlej spotreby/potravin/ .. alebo niečo dlhodobejšieho charaketu.. nie je problém pre mna zriadit len pre Vás obchod.. a na objednávku Vám zasielať len SR a CZ výrobky. Od A až po Z ..

Kludne reagujete.. či sa Vám takáto idea páči.. budem len a len rád
MartySmith

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Poslaťod ceskepotraviny » 05 Máj 2010 23:56

Největší a Nejlevnější Česko-Slovenské Potraviny v UK,Anglii a Skotsku.
Prodej Česko-Slovenského Alkoholu a piva
http://www.CeskoSlovenskePotraviny.co.uk
Doprava Zdarma,Online nákup,Objednávka odeslána do 12 hodin
Při každé objednávce Zdarma DAREK.
ceskepotraviny

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: glasgow

existuju na ukrajine- v Kijeve špecializované obchody na syr

Poslaťod tanecnica2 » 12 Okt 2010 22:58

Dobry den. Chcela by som sa vas opytat, ak mi bude vediet niekto pomoct, kde by sa na Ukrajine- napriklad v Kijeve- dali najst specializovane obchody na syry a take speciality.
Chceli by sme zacat exportovat a dovazat slovensku Bryndzu zo Zvolena a mozno aj ine vyrobky z mlieka na Ukrajinu a hladame partnerov, teda nejakych odberatelov, kde by sme to mohli predavat.
chceli sme sa zamerat na specializovane obchody na mliecne vyrobky, popripade syry k vínu. Neviete nahodou o nejakych takychto obchodikoch ? moc by ste mi stym pomohli.
Alebo ak o nicom takom neviete, mohli by ste nam pomoct s tym, ze kde by ste vy radi nasli na pultoch na Ukrajine slovensku bryndzu, korbaciky a ine pochutky?
moc dakujem za pomoc!

Barbara
tanecnica2

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: cadca

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line