Kde v zahraničí kúpite slovenské výrobky?

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod Maria » 23 Mar 2009 16:58

KDE MOZEM NAJST BRINDZU ALEBO TVAROCH CMAR A TAKE SLOVENSKE VYROBKY TU V RIME PORADTE MI CO STE TU A PROSIM KONTAKTUJE MA NA EMAL: maria22230@azet.sk vopred dakujemmmmmmmmmmmmmm:)))))))
Maria

Poslaťod Hosť » 23 Mar 2009 17:00

v Taliansku je tolko super potravin a tebe chyba bryndza?
Hosť

Poslaťod Hosť » 23 Mar 2009 17:05

Vam vsetkym v zahranici chybaju veci ktore ani dobre niesu.Ved poskusajte ich domace produkty.mnoho veci je v zahranici neporovntelne chutnejsich a kvalitnejsich.Bryndza tvaroh horalky vsak to ani dobre nieje ked to zrovnam s tym co tu dostat veru mi nic slovenske nechyba
Hosť

Poslaťod gfdgdfg » 26 Mar 2009 03:07

vdfgdfgdfgdfgdfg
gfdgdfg

Poslaťod tytr » 26 Mar 2009 04:46

hfgh
tytr

Poslaťod Maja » 04 Apr 2009 14:25

Caute exilaci, viete mi niekto poradit ci sa da v Taliansku kupit vegeta alebo nieco co by ju nahradilo? Ja ju uz dva tyzdne marne hladam v obchodoch a zacinam byt z toho dost zufala...
Maja

Poslaťod R.Mirgova » 26 Apr 2009 20:07

Rada bych přivitala slovensky nebo česky obchod v Irsku město Kilkenny.Děkuji
R.Mirgova

Poslaťod henrieta bacova » 27 Apr 2009 12:18

chcem sa spytat kde najdem v birminghame alebo niekde na okoli slovensky obchod.dakujem
henrieta bacova

Poslaťod Uncle Sam » 27 Apr 2009 18:05

Sale Rolex with 50% Discount!
For Detail visit my hompage!
100% Guarantee! 7 Day Moneyback!
Uncle Sam

Poslaťod katarinka » 21 Máj 2009 01:39

Maja kupis bujony...dado ich volaju, v kazdych potravinach ich mas a aj nieco podobne vegete sa najde....hladaj medzi instantnymi potravinami.
katarinka

Poslaťod GABOR » 22 Máj 2009 09:39

zijem tu uz prosim ta 16 rokou ale ty bisi si nedal dobrisalat ako treska ,alebo vajickovy salat,alebo ribaci salat. vyskusaj si udeny bocek z vrancuska je ako zuvacka a vyskusj si slovensky je veky rozdiel,
GABOR

Poslaťod GABOR » 22 Máj 2009 09:53

pre slava ale dala ti barbara ja ti ties len zavidim tie vyrobky a ostatne si mozes nechat.A nehovoriace a o dalsich a dalsich veciach.
GABOR

Poslaťod Hosť » 23 Máj 2009 04:04

Gabor a ja ti zavidim tych 16 rokov vo Francuzsku,nejedz bocik ved tam maju vybornu sunku,roti,parmska sunka mnaaaaaaaam,husacia pasteta,kacacia pasteta,juj vsak ti to Francuzsko zavidim!
Hosť

Poslaťod Hosť » 23 Máj 2009 04:06

Ja ked pridem do Francuzska tak prve dni oblieham supermarkety,naplnime chladnicku a potom sa nevieme dojest tych lahodok
Hosť

Poslaťod Hosť » 23 Máj 2009 21:17

PRE ANONIMA VIES POVIEM TI ZE SOM SA TOHO NAJEDOL AS AS ATIE MORSKE JEDLA ANI TI NEHOVORIM. ALE POIEM TI PRAVDU ZE DAL BY SOM SI NIECO Z DOMU. NAPR. SPEKACKY; KNEDLE; PARKOVE KLOBASI,; VIES MEDZI SLOVENSKOU KUCHINOU A FRANCUSKOU JE VELKI ROZDIEL. NAPR;NA LETISKU SA NENAJES V MARSEJI LEN SENVICE V bUDAPESTI SOM BOL NA DOVOLENKE A KED SOM ODCHADZAL 8H RANO ALE CO SI TVOJ ZALUDOK ZAZIADAL TEPLA STRAVA A INE A INE JEDLA; T U ZAPLATIS V DOBREJ RESTAVRACIJI 15 EORO A NAJES SA HRANOLKY A FASIRKY A POLOVICKU VRATIS.
Hosť

Ĺńëč ćčçíü ňĺáĺ ďîäńóíóëŕ ňîëńňűé ëčěîí, íŕéäč ăäĺ äîńňŕňü ń

Poslaťod Nushaurneabuh » 26 Máj 2009 00:18

×ĺëîâĺę íčęîăäŕ íĺ áűâŕĺň íŕńňîëüęî íĺń÷ŕńňíűě, ęŕę ĺěó ęŕćĺňń˙, č íŕńňîëüęî ń÷ŕńňëčâűě, ęŕę ĺěó őî÷ĺňń˙.
Nushaurneabuh

Poslaťod Anicka » 28 Máj 2009 05:53

Kde dostanem kupit polohrubu muku v USA. Nasla som wondru, ale to predavaju len v malych balickoch.
Anicka

Poslaťod Essa » 28 Máj 2009 12:08

Ahoj, zijes vo Finsku? Ake to tam je?
Essa

Poslaťod kika10 » 18 Jún 2009 18:51

ano predplat si digi \tv ako mame my:)
kika10

Poslaťod scarlet » 21 Jún 2009 11:52

ahojte!!!TO NAOZAJ NEEXISTUJE ANI JEDEN OBCHOD V MILANE SO SLOVENSKYMI ALEBO CESKYMI VYROBKAMI????!!!!!!!!!!!!!dajte vediet.....per favore
scarlet

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: god5mane98, Majestic-12 [Bot] a 4 hostia