Kde nájsť slovenské a české filmy a hudbu?

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Kde nájsť slovenské a české filmy a hudbu?

Poslaťod matkokubko » 19 Dec 2005 04:16

Pre tych co su v 'exile' a nemaju moznost si zakupit slovenske/cesky filmy a hudba nech sa pozru na http://forum.helevole.com
matkokubko

Poslaťod ivan » 31 Dec 2005 11:47

poslete mi film mrazik
ivan

Poslaťod abervienna » 06 Feb 2006 08:08

Ahojte,
pre tích co maju vykonny internet ;o)
Filmy ci hudba sa da velmi dobre a hlavne zadarmo stiahnut za pomoci programu eMule ( stiahnite si z internetu).
Najdete tam vsetko.
Hlavne teda co sa tyka hudby.
Majte sa.
abervienna

Poslaťod Lukas » 09 Mar 2006 03:23

Mam kopec filmov, CZdub , EN + Titulky. Onedlho odlietam do Liverpool-u . Ak by niekto nieco chcel ozvyte sa na mail .
Lukas

Poslaťod karin » 09 Mar 2006 18:01

ahoj a ake filmi mas?
karin

Poslaťod abervienna » 09 Mar 2006 21:00

Ahoj, to by ma tiez zaujimalo :o)
Nikde nemozem zohnat NOC NA KARLSTEJNE v dobrej verzii :o(
abervienna

Poslaťod Bozena Karabayir » 18 Mar 2006 23:21

Na forum.helevole.com je treba pozvanku.Pozve ma niekto?
Bozena Karabayir

Poslaťod abervienna » 08 Apr 2006 17:32

deto
abervienna

Poslaťod stana yilmaz » 08 Apr 2006 20:43

bozena tvoj muz je turek.vsak?? podla priezviska to viem moj tiez kde zijes a kolko ste spolu?? ja som vydata za turka uz 10 rokov pozname sa 12 rokov a mame 3 deti ak chces ozvi sa maj sa ...
stana yilmaz

Poslaťod Paul » 06 Máj 2006 12:04

na stahovanie filmov,hudby a inych veci je najlepsi <b>strong DC++ rc.10</b>
link http://strongdc.berlios.de/download.php?lang=cz

ps-ak by to chcel niekto skusit a nevedel si s tym radit,kludne ma kontaktujte na uz uvedeny mail ;-)
Paul

Poslaťod aberienna » 07 Máj 2006 16:35

mozes napisat, ako to cele funguje?
Nikde som tam nenasla co a odkial sa da stahovat, teda okrem programu samotneho. Dik
aberienna

Poslaťod Paul » 23 Máj 2006 18:40

len oprava e-mailu "keiko007@gmail.com
Paul

Poslaťod robert » 04 Jún 2006 11:29

mozes mi napisat co to je za strana?
robert

Poslaťod Paul » 05 Jún 2006 23:49

..,ehm...
takze vidim,ze ste z toho jeleni(nic v zlom)..
po kliknuti na vyssie uvedeny link sa vam zobrazi stranka,z ktorej treba stiahnut program..musite to hned zbadat!Je tam program a zdrojovy kod,ktory nerieste..Treba mat v PC nejaky archivator(winRAR/WinZIP),ktory si taktiez mozete stiahnut,ak nemate..vytvorite si dve nove zlozky,napr.:"DC" a "download" a obe date do"My music"..,to co sa vam stiahne date do zlozky pomenovanej "DC" a rozbalite v nej!Dalej si vytvorite zastupcu na plochu z hlavnej ikony,ktoru zbadate hned po rozbaleni..,kliknete na nu a mate pred sebou samotny program/okno,z ktoreho budete asi o5 jeleni :D
Malo by vas to hodit hned do nastaveni..,takze tam asi takto:chodte najskor do "appearance" a tam si prehodte jazyk na cestinu!*bude to lahsie potom*.,navediete k nej cestu(je v zlozke,kde DC!,zrusite to cele a nahodite znova.Teraz,ked uz to mate v cz jazyku..,dajte hore o5 nastavenia a urobte nasledovne:hlavni->prezdivka+typ pripojenia(ak niekto nevie,treba poskusat,ono to pojde);nastaveni pripojeni->Firewall(pasivni,nejhorsi pripad)*zase treba skusit ostatne moznosti,ak hento nepojde*;sdileni->navediete cestu k veciam,ktore chcete dat do zdielania(najlepsie nejaku hudbu/filmi,aspon 2GB by boli dobre)..,dole podtym mate,ze sloty pro odesilani a male sloty..,tam si date vzdy tolko,na kolkych "huboch" ste prave pripojeni!;stahovani->navediete cestu k zlozke"DC"(kliknete na prochazet");posledna vec v nastaveniach je->strongDC++->treba zakliknut polozky"odeslat bordel pri prichozim a pri odchozim spojeni" a je to.. :-)
teraz k tomu,co je hub a ako sa nan dostat:uplne jednoducho->kliknete si hore v hlavnom okne programu na"Verejne huby"(je to uplne vlavo) a skusite sa na nejaky z nich pripojit(dvojklik)..,najlepsie pohladat slovenske/ceske..,niektore huby si urcuju minimum nazdielaneho,napr.2GB..,mozte si ich pridat aj medzi oblubene(ta zlta hviezdicka),bude sa vam potom lahsie a rychlejsie pripajat na ne,nebudete musiet zakazdym hladat v tom dlhom zozname hubov ;-)
ked uz sa niekomu naahodou podarilo dostat az sem a je pripojeny na nejakom tom hube,vyskusajte ci vam to frcii a to tak ze kliknete na tu lupu hore v menu hlavneho okna a zadate do vyhladavania napr.nejaku skupinu(Coldplay)..,nasledne by sa vam v tom istom okne mali objavovat vysledky vyhladavania..,kliknite(2x) na nejaky z nich a dole by ste mali vidiet,ako vam to uz stahuje..po dokonceni to najdete v zlozke"download" ;-)
znie to asi strasidelne/komplikovane,ale je to otazka par minut a vobec to nie je zlozite ;-)

ps-cim viac hubov mate pripojenych,tym vacsia sanca,ze najdete to co hladate a ze to stiahnete rychlejsie,vdaka viacerym moznym segmentom ;-)
ps2-dan za to vsetko->pomalejsi net!*riesenie->odpajanie tych cervenych hlaviciek dole,aj ked len na chvilku.. :-))
Paul

Poslaťod Paul » 06 Jún 2006 16:56

*mhm...myslim,ze su tie jelene a nie ti jeleni,tak sa len opravujem .. :D :D :D
Paul

Poslaťod bachar » 09 Jún 2006 11:31

ahojte.Som zo Slovenska a hľadám svoju známu.Za slobodna sa volala Deniska Vargová.Pochádza z Košíc.Je v NJ už 10 rokov.Ak ju niekto náhodou pozná nech mi prosím napíše a ak Ty Deniska budeš čítať tento odkaz prosím Ťa ozvi sa mi.Neboj nechcem ísť do USA a využiť Ťa.Ja som štastný v SR.Mám krásneho syna a dobrú ženu.Chcem len vedieť ako sa máš.Tak verím že sa s Tebou spojím pa
bachar

Poslaťod Adka » 20 Jún 2006 19:54

neviete náhodou, kde môžem nájsť anglické titulky na slovenské a české filmy? alebo v anglickom dabingu? ale to by som asi veľa chcela, však? vrelý dííík
Adka

Poslaťod Paul » 21 Jún 2006 00:07

www.subbiee.com ..,myslim,ze jeden z mnohych webov,kde mozes najst to,co hladas ;-)
Paul

Poslaťod iva » 22 Jún 2006 10:03

Ahojte, sim pozve ma niekto na helevole.com? Diky!
i.bavoux@wanadoo.fr
iva

Poslaťod Adka » 27 Jún 2006 13:15

Dakujem Paul! konečne môžem ukázať "poklady" našej, vlastne českej kinematografie aj niekomu mino cz, svk...
Adka

Ďalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia