Ján Janák, 0988700091

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Ján Janák, 0988700091

Poslaťod 26jaro01 » 12 Mar 2013 19:56

Dobrý večer, máte niekto skúsenosti s tímto mužom? alebo s jeho hore uvedeným telefónnym číslom? vraj vybavuje prácu v zahraničí. Našiel som aj nejaké inzeráty na pôžičky od neho.chcem vedieť či má s ním niekto skúsenosti.Ďakujem
26jaro01

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: puchov

Re: Ján Janák, 0988700091

Poslaťod mondan » 19 Mar 2013 11:08

Ja by som tiež rada vedela, či má niekto skúsenosti s týmto pánom. Volala som na uvedené číslo a nejak sa mi to nezdá. Je to audiotextové číslo, takže som zvedavá na účet za telefón a ďalšia vec ktorá ma zarazila, nič nepožaduje, ani sprostredkovateľský poplatok, ani za dopravu, ubytovanie, stravu a dokonca mi ani jazyk netreba vedieť. Sĺúbil mi, že v apríli sa ozve, tak týždeň pred odchodom, ale nemám s toho dobrý pocit, myslím, že som len jedna z mnohých, ktorý naleteli..Ak by mal niekto s týmto pánom skúsenosti budeme z 26jaroO1 veľmi radi ak sa podelí..
26jaroO1 vy ste tam volali? A čo vám povedal?
mondan

Mesto: 02001

Poslaťod martina911 » 27 Mar 2013 13:27

s pánom janákom mám už svoje skúsenosti ja som mu volala už vo februári a sľuboval že prvý termín nástupu do práce je už začiatkom marca že sa mám ozvať.Volala som mu teda začiatkom marca oznámil mi že musím ešte počkať že prvá várka už išla od 1.3.2013 a podľa toho ako sa tam oni uchytia bude kontaktovať ďalších v poradí ako sme boli registrovaný aby som si zavolala tak v polke marca ale že do konca marca sa on ozve určite tak týždeň pred odchodom nemusím sa báť lebo on neberie peniaze dopredu a práca bude určite ale v polke marca mi prišiel účet za telefón 79e takže už som sa mu viac neozvala. On sa tiež viac zatiaľ neozval našla som na neho aj e-mail ale na ten mi vôbec neodpovedal. Takže si dajte na to pozor a nevolajte.
martina911

Mesto: bratislava

Poslaťod mondan » 27 Mar 2013 13:40

pre martina911,
tak ja na ten účet za telefón eštelen čakám a až ma zmrazilo pri vašej sume. Neviem ako dlho ste sním volali ale ja asi tak 15min, takže sa mám načo tešiť. Inak mne tak v polovičke marca povedal, že začiatkom apríla určite práca bude a ja vycestujem. Že teraz práve odišla jedna várka. Dokonca aj cesta je hradená zamestnávateľom..Najhoršie je to, že nikde na nete sa o ňom nepíše či už ako o podvodníkovi, alebo o serióznom pánovi, proste nič čo sa týka jeho osoby, preto som aj volala a dúfala že to nieje podvod. Vidím, ale, že tu ešte asi dlho pán Janák nefunguje, keď na neho niesú ohlasy. Dosť ma zaskočilo, že všetko je zadarmo, ale on si to kompenzuje evidentne cez audiotextové číslo. Keby nás bolo viac, aby sa to dalo nejako napadnúť:-(
mondan

Mesto: 02001

Poslaťod martina911 » 27 Mar 2013 16:06

na jeho stránke má napísané že cena za min.je 2e. On nezarába na sprostredkovaní práce ale na tom že mu ľudia zavolajú a samozrejme kým on všetko povysvetľuje ako a čo tak je to minimálne tých 15min. Aj ja som sa snežila na neho hľadať nejaké recenzie ale našla som tiež len tie pôžičky ako ten pán a potom ani neviem ako som natrafila na stránku vasapraca.eu (už ju neviem ani nájsť) tam som sa dočítala aj o týchto prácach aj o cene hovoru a tam mal aj e-mail ale na ten už neodpovedal. Aj ja som dúfala že by to mohlo byť seriózne ja som sa ho spýtala rovno či nieje podvodník ako nečakala som že mi povie áno som ale povedal mi len toľko ja od Vás neberiem žiadne peniaze dopredu ani za sprostredkovanie ani za nič takže za vyskúšanie nič nedáte keď sa Vám práca nebude páčiť môžte slobodne odísť.No načo bude brať peniaze keď má auditx. a ľudia mu tam volajú.
martina911

Mesto: bratislava

Poslaťod 26jaro01 » 27 Mar 2013 17:06

no takze ako citam tak kazdemu ten hajzel povedal to iste, ja som tiez pretelofeonoval dost penazi..este aj dnes som sa mu pokusal dovolat a on ma zrusil... asi som bol dost naivny, ked som si myslel ze mi cudzi clovek moze pomoct. jediny jeho ciel bol vytiahnut z ludi peniaze formou hovorov na to jeho audiotextove cislo. len nechava cakat ludi v nervozite a ti mu stale volaju lebo su zvedavi v akom stadiu je ich teoreticka praca...a na tomto on zaraba curak.este pred nedavnom som trocha dufal ze sa ozve alebo ze mi aspon povie nieco pozitivne do telefonu ked mu budem volat, ale on mi pre istotu uz ani nezdvihol
26jaro01

Poslaťod Tommy242 » 05 Apr 2013 10:51

Tak ja som asi jediny ktory ma dobre skusenosti s panom janakom!!!
Ja som mu volal a registroval sa na zaciatku februara a tiez som si myslel ze to je podvod ale v marci sa mi ozval dohodol si somnou stretnutie a od 15teho marca som zacal pracovat vo viedni a som zatial spokojní!!!
Takze treba asi len vyckat.Je sice pravda ze som prevolal 50 € ale stalo to zato mam skusenosti z agenturami ktore mi slubili pracu aj som zaplatil poplatok a nie raz a ovela vetsie sumy ako 50 eur a doteraz nic a ani tresne oznamenie mi nepomohlo...
Tommy242

Mesto: LUCENEC

Poslaťod 26jaro01 » 09 Apr 2013 20:44

no ja uverim az vtedy ked mi zavola ze nieco pre mna ma....dovtedy to bude pre mna len obycajny klamar a nikomu neradim aby volal na to telefonne cislo ...len vas chce osklbat o peniaze a to je vsetko co spravi..ziadna praca ani nic podobne...
26jaro01

Späť na Rady a tipy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia