ja a turek

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

ja a turek

Poslaťod arel2710 » 18 Aug 2010 18:51

Ahojte,uz coskoro budem vydata za turka a spolocne by sme chceli zit najskor tu..aka je pravdepodobnost,ze ho pustia z krajiny,pokial bude moj manzel? zvyknu u nich robit nejake problemy? moze sa stat,ze mu nepovolia opustit krajinu? dakujem za akukolvek odpoved:)
arel2710

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Trnava

Re: ja a turek

Poslaťod kristina » 15 Sep 2010 14:22

arel cela europa,vlastne cela zemegula je posiata turkami.su všade.myslis ze mali problem sa dostat z krajiny?
kristina

Mesto: zvlen

Poslaťod Bergie » 01 Okt 2010 08:50

Vela stastia s Turkom.
Bergie

Krajina: Saint Helena (sh)
Mesto: Whocares Town

Poslaťod kristina » 01 Okt 2010 21:06

bergie,ty si myslis,ze to stastie bude mat?priala by som jej to,fakt uprimne,bola by jedna z mala,alevelmi tomu neverim.
kristina

Poslaťod arel2710 » 01 Okt 2010 22:47

asi tak ako jedna z mala,ktora je stastna prestastna so slovakom..uvidime,nechame sa prekvapit,verim,ze len milo :)
arel2710

Poslaťod kristina » 02 Okt 2010 17:07

arel to nebolo sarkasticke.ja ti to fakt prajem,aj ked moj nazor na turkov to nezmeni.zila som vo viedni medzi nimi a tam som sa spoznala s dievcatami co s nimi tiez zili,nielen slovenky,ale aj cesky,polka,a madarka,byvali sme na jednom sidlisku a partneri nas spolu zoznamili.zial iba jedna z nas si mohla povedat ze ma normalny vztah.z nasich sa stali po čase nasilnici,ziarlivci,despoti .zelam ti nech je ten tvoj turek svetla vynimka.
kristina

Poslaťod arel2710 » 02 Okt 2010 19:32

mozno aj vela zavisi od toho,v akom prostredi vyrastali,aky maju vztah k rodicom,vacsinou k matkam..asi ako sa spravaju k matke,tak aj k zene..ja som zatial spokojna,musim si zaklopat,ziadne ziarlivostne scenky(mozno zatial),tolerantny je velmi a jeho rodina je uuuzasnaa,naozaj,velmi pekne sa k sebe spravaju,velmi pekne o sebe hovoria..,tak isto aj ich zvyky su ukazkove,aspon ja co som mala moznost vidiet,velmi sa mi to paci a tak,ako som to videla,by to malo byt v kazdej rodine.nechybala u nich ani skromnost,pokora,nikto sa nad nikoho nevyvysoval,nikto na nikoho nic zle nepovie,ak chcem ist tam alebo onam,nemam problem..( zatial) tak hadam to tak aj ostane.ale aj tak dakujem:)
arel2710

Poslaťod Bergie » 03 Okt 2010 19:20

RE : Vela stastia s Turkom.
Myslel som tym, pozor na to. :!: ................. Ale kazdy je strojcom svojho stastia.
Bergie

Poslaťod Bergie » 03 Okt 2010 19:26

arel2710 píše:mozno aj vela zavisi od toho,v akom prostredi vyrastali,aky maju vztah k rodicom,vacsinou k matkam..asi ako sa spravaju k matke,tak aj k zene..ja som zatial spokojna,musim si zaklopat,ziadne ziarlivostne scenky(mozno zatial),tolerantny je velmi a jeho rodina je uuuzasnaa,naozaj,velmi pekne sa k sebe spravaju,velmi pekne o sebe hovoria..,tak isto aj ich zvyky su ukazkove,aspon ja co som mala moznost vidiet,velmi sa mi to paci a tak,ako som to videla,by to malo byt v kazdej rodine.nechybala u nich ani skromnost,pokora,nikto sa nad nikoho nevyvysoval,nikto na nikoho nic zle nepovie,ak chcem ist tam alebo onam,nemam problem..( zatial) tak hadam to tak aj ostane.ale aj tak dakujem:)

Vsak hej. Zatial je to vsetko krasne.
Bergie

Poslaťod belle » 14 Jún 2012 01:56

jaaaaj keby ste neboli aspon vsetky take mudre a nemudrovali jej tu a nesudili vsetkych podla tej spodiny ktora predava kebaby v rakusku a nemecku.
A pritom sa pytala uplne na nieco ine, nie na vas nazor a na to aka bude ich buducnost, mylsim ze to je ich problem, nie vas.
Bodaj by bola ta vynimka arel2710 prajem vam to :) keby si mala aj číňana zakladaj si len na vlastnych skusenostiach nie na rečiach tych co len videli a poculi ;) good luck
belle

Mesto: lubietova

Poslaťod arel2710 » 14 Jún 2012 18:54

Vďaka,vďaka :-))
tak vydata som 2 roky a mozem povedat,ze lepsieho chlapa,ako je moj turcek som este nestretla:-))
ina mentalita,krajsia kultura...no spokojna som ze maxi:-)))
arel2710

Poslaťod jozkomrkviczka » 22 Jún 2012 20:48

ak vie robit kebap zoberme si ho aj ja za muza :D
jozkomrkviczka

Krajina: Germany (de)
Mesto: Stuttgart

Poslaťod belle » 17 Sep 2012 17:55

no co arel, ako sa vam dari ??? :)
belle

Mesto: lubietova

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia