co moze ponizit moslima? ://

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

co moze ponizit moslima? ://

Poslaťod andrea747 » 26 Aug 2012 23:27

Ahoj ludia. Som tu nova, tak sa ospravedlnujem, ak som nahodou temu zalozila do nejakej zlej kategorie. Prejdem rovno k veci, kedze akosi nemam naladu tu davat zbytocne omacky :cry:
Skratene: Chcela by som ponizit moslima. Ano, viem, ze je to ubohe, ale neda mi to.
Pre tych co chcu vediet preco: Zacalo sa to asi pred 3 mesiacmi, pripominam, ze ON zacal a ON aj skoncil. Zacal na mna hadzat pohlady, usmevy, je to casnik v jednej restike. Raz mi dal aj pivo zadarmo.. a taketo veci. Akoze velmi sympaticky, tak som mu dala svoje cislo a on povedal, ze zavola. A zavolal? NIE! Cakala som asi mesiac a nic. Teraz tam uz radsej ani nechodim, lebo ma parkrat odvtedy prisiel obsluzit s takym vlaznym ksichtom, ze mi to pokazilo cely den. A vcera som ho stretla na ulici a ledva sa mi ozdravil. Fakt neviem co sa stalo, ale celkovo ma ponizil a chcela by som mu to vratit.
Ked slovenskeho chlapa ponizite, tak ho to nastve, ale prejde, lenze viem, ze moslimskeho to len tak lahko neprejde.
Dufala som, ze by ste mali nejaky sposob, kedze vy niektore zijete v takychto domacnostiach a mozno mate skusenosti. Poradte :cry:
Mam 24, skusenosti s odmietnutim tiez, nikdy som sa nikomu nechcela pomstit, ale ked toto ma dostalo fakt na kolena... co by podla vas mohlo moslima od nejakej zeny (s ktorou nema skoro nic, len flirt), ponizit?
andrea747

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Zilina

Re: co moze ponizit moslima? ://

Poslaťod aysha » 14 Nov 2012 20:03

neviem,ci jedobry napad ho ponizovat ale jedno viem isto,muslim ako vytiahne paty s muslimskej krajiny,je najvacsi suknickar na svete a prekoti vsetko co sa hybe
aysha

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: Sheffield

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia