Cesta na letisko Budapest Ferihegy

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Cesta na letisko Budapest Ferihegy

Poslaťod Slovenka » 21 Dec 2004 14:21

Potrebujem vediet ako sa da dopravit v Budapesti zo zel.stanice Nyugati pu. na letisko Ferihegy. Co je vyhodnejsie- taxi, MHD...Za pomoc dakujem.
Slovenka

Poslaťod Zuzana » 10 Jan 2005 16:03

Ahoj, mala som ten istý problém, a napokon som radšej išla autom. Našiel sa niekto, kto ti poradil lepšie? Z.
Zuzana

Poslaťod son » 19 Jan 2005 10:52

mozte mi poradit ako v tej Budapesti zo stanice na letisko?
son

Poslaťod jelena » 19 Feb 2005 17:24

Skuste to metrom na Kőbánya-Kispest a tam by mal ist autobus (neviem cislo) cez Ferihegy1 na Ferihegy 2 - mala by to byt konecna. Pozor, taxikari maju pre cudzincov speciálne ceny !
jelena

Poslaťod Sendy » 21 Feb 2005 21:23

Z Keleti Palyaudvar(eastern railway station)metro cervena M2 3zastavky na Deak ter,prestup na modru M3,vystupit na konecnej kobanya-kispest..tu ide bus 93 az na terminal 2B{konecna)..idem to vyskusat..drzte palce
Sendy

Poslaťod erika » 24 Feb 2005 16:23

ahoj mohol by mi niekto poradit ako sa dostanem z letiska Ferihegyi na zeleznicnu stanicu Keleti pu., potom asi ako dlho to trva cest s MHD a ked tak tak kolko by stal taxik? dakujem . . . . .
erika

Poslaťod erika » 24 Feb 2005 16:26

ahojte takze opat ja mozte mi poradit ako sa dostanem z letiska Ferihegye na zeleznicnu stanicu Keleti pu, potom asi ako lho to trva myslim cesta s HMD a ked tak tak kolko stoji taxik? dakujem . . . . .
erika

Poslaťod eva » 02 Mar 2005 20:24

Erika:

na strankach class="postlink" href="http://www.wizzair.com">www.wizzair.com najdes presny planik,ako sa dosta na letisko a z letiska vsetky spoje a kolko stoji presne taxik...je to tam pekne urobene a okrem toho aj podrobna mapka
eva

Poslaťod moni » 21 Máj 2005 14:30

za par dni budem letiet z budapesti do anglicka...ako to na letisku chodi? bude to problem ak neviem madarsky jazyk?napiste. dakujem Moni
moni

Poslaťod Dusan » 03 Jún 2005 08:57

NEM EGYKONNYEN
IS IT BUT FOR PROPOSITION - HAPPY ROADS-AHOY
Šťastnú cestu Monika.
Dusan

Poslaťod Visnovsky » 26 Júl 2005 07:44

cesta z Bratislavy do Budapesti autom na letisko
Visnovsky

Poslaťod Dada » 02 Sep 2005 05:31

Tak cestu na letisko mám odskúšanú čerstvo. Stredu som tam bola odprevadiť dcéru. Takže - z Keleti p.u. čerevným metor na Deát tér - sú to 3 zastávky, tam prestup na modré - na konečnú smerom Kobánya. Na pravo od výcho metra sú autobusové zastávky - tento bus nemá číslo - je označený Kobanya - Ferihegy2 - bus vás poraví rovno pred letištnú budovu. Celá cesta mi trvala cca 1 hodinu, na všetky spoje potrebujete nový lístok . ten je momentálne 170,- forintov.
Dada

Poslaťod lucia » 05 Sep 2005 09:11

Nevie mi niekto poradit kolko stoji parkovanie v Budapesti na letisku? Na den.
lucia

Poslaťod :-) » 16 Sep 2005 11:57

bude porod...z letiska na vlakovu:-)))
:-)

Poslaťod misso.uk » 05 Nov 2005 14:17

hahoy,poradi mi niekto,ako sa najlepsie dostat (v Budapesti) z letiska na nejaku bus alebo vlak stanicu a nasledne na SK???? prosim!
misso.uk

Poslaťod katarina » 09 Feb 2006 14:52

ako daleko je na letisko ferihegy zo zvolena
katarina

Poslaťod Eva » 21 Aug 2006 12:22

Chcela by som poradit, kolko stoji parkovanie na letisku v Budapesti na 1den, potrebujem tam auto nechat 7 dni, pripadne vyhodne parkovanie v blizkosti letiska.Dakujem.
Eva

Poslaťod kristi » 01 Dec 2006 19:54

ahojte, poradi mi niekto prosim vas, ako sa dostanem z nyugati pu. na velky trh v budapesti? alebo mi prosim vas poradte kde najdem nejaku podrobnejsiu mapku mesta. dakujeeeem
kristi

Poslaťod ketrin » 12 Dec 2006 09:42

neviem to tam ani za boha najst...
ketrin

Poslaťod tomas » 02 Jan 2007 22:53

potreboval bi som vediet jak sa dostanem zo zeleznicne stanicy kelety pu na letisko ferih
tomas

Ďalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Yahoo [Bot] a 2 hostia