Cesta na letisko Budapest Ferihegy

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod Hosť » 24 Júl 2009 12:22

dobrý deň, chcem sa spýtať na cestu zo železničnej stanice Budapest pu na letisko v Budapesti. Písali ste, že ste si to priamo vyskúšali.....poradíte mi prosím Vás ako sa zorientovať hlavne v metre?
ďakujem
Klaudia
Hosť

Poslaťod patrik » 08 Sep 2009 17:10

a kedy tam chces ist????
patrik

Poslaťod Patrik » 08 Sep 2009 17:13

nejde prosim vas 10. niekto do budapesti na letisko????lebo neviem kde to je!!!!
Patrik

Poslaťod Hosť » 09 Sep 2009 17:23

ja cestujem na letisko v budapesti 12.septembra . Prídem na žel.stancu a pôjdem mestrom. Lietadlo mi letí večer....má ešte niekto podobný plán?
Hosť

Poslaťod Antonia Vanova » 13 Sep 2009 14:46

Chcela by som sa opytat ak mi niekto vie poradit ako sa dostanem z Budapest letiko na vlakovu stanicu Keleti pu
Antonia Vanova

Poslaťod Antonia Vanova » 13 Sep 2009 14:51

Dna 6/10/2009 pridem na letisko do Budapesti ide niekto odtial do Kosic alebo Presova ak nie poradte ako a ako dlho trva cesta na vlakovu stanicu Keleti pu
Antonia Vanova

Poslaťod Katka » 16 Sep 2009 05:56

Ahojte... Vie mi niekto poradit ako sa najrychlejsie dostanem z letiska na stanicu Keleti pu??? Budem tam 20.09 a mam strach ze nestihnem vlak... cestujem do novych zamkov...Dakujem
Katka

Poslaťod Tatiana Motolikova » 19 Okt 2009 09:47

Prosím potrebujem sa dostať z Budapešti - letiska na stanicu Keleti v pondelok 26.10. okolo 8,00 vlak do Bratislavy mi odchádza o 9,28 môžete mi prosím dať vedieť spoj ? dík Táňa
Tatiana Motolikova

Re: Cesta na letisko Budapest Ferihegy

Poslaťod Stannie » 10 Okt 2012 13:44

Zdravím, v októbri letím z Budapešti, idem vlakom z Košíc a vystupujem na zastávke Keleti pu. Síce tu už je veľa odpovedí ale nie som z nich múdrejšia- no mohol by mi niekto napísať cestu tak, aby ju pochopila aj blondínka, resp. človek, ktorý ešte sám necestoval? Najlepšie tak, aby som sa veľakrát nestratila . ďakujem za podrobné info :-)! P.S.: ak by niekto cestoval 30.10 na letisko, rada sa pridám :-)
Stannie

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Presov

Re: Cesta na letisko Budapest Ferihegy

Poslaťod Nikussa » 09 Júl 2013 15:51

poradíte mi niekto ako sa dostať v Budapešti zo stanice Keleti pu na letisko?terminál 2
Nikussa

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Trnava

Predchádzajúci

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia