Ako telefonovať lacno zo zahraničia na Slovensko

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod tomas kocis » 29 Jún 2008 09:03

aka je predvolba do holandska
tomas kocis

Poslaťod Hosť » 29 Jún 2008 09:52

+31 cez computer, 0031 Europa, z 01131 USA
Hosť

Poslaťod adameva » 29 Jún 2008 10:38

12VOIP uz nie je skutonost, ze je to zdara, uz aj tam stahuju peniazky za hovor, mas len par minut volnych
adameva

Poslaťod adameva » 29 Jún 2008 10:40

ak mas O2, co mam aj ja, mozem ti poradit. Musis si aktivivat YOUR COUNTRY. Najdes to na ich www stranke. Za 10 libier mas 100 volnych minut
adameva

Poslaťod katka » 29 Jún 2008 20:30

ahojte, prosim vas, ako mam volat cez 12.voip aby mi to neodratalo money lebo vcera som volala nejakych 20 minut a odpocitalo mi eur.dakujem moc
katka

Poslaťod michaela » 03 Júl 2008 11:58

dobry den, viete mi poradit ake su najlacnejsie predvolby per volania z pevnej linky na pevnu z nemecka na slovensko?
michaela

Poslaťod adameva » 16 Júl 2008 12:53

aktivuj si YOUR COUNTRY na cisle 50202, za 10 libier mas 100 volnych minut na akekolvek cislo v Europe, ci je to mobil, ci pevna.za 30 libier mas 200 volnych minut. tyka sa to tvojej O2
adameva

Poslaťod Hosť » 21 Júl 2008 07:25

Vie mi niekto poradiť, aké číslo treba zadať pred volané číslo, aby bol hovor lacnejší. Viem, že také zázračné číselká existujú, ale neviem kde sa k takým číslam dostať.
Mám na mysli telefonovanie z českého t mobile paušál na svk t mobile easy. Ďakujem
Hosť

Poslaťod Viktor » 12 Sep 2008 11:50

Ked si aktivujem YOUR COUNTRY,budem mat 100 volnych minut na neobmedzene obdobie,alebo len na mesic?Dakujem za odpoved.
Viktor

Poslaťod viktor » 12 Sep 2008 11:53

Ked si aktivujem YOUR COUNTRY, budem mat 100 volnych minut na neobmedzene obdobie,alebo len na jeden mesiac?Dakujem za obpoved.
viktor

Poslaťod Miro » 06 Okt 2008 11:41

Ak chces odkialkolvek zo sveta telefonovat lacno skus sa pozriet na stranku www.skfon.sk. Ak mas pripojenie na internet vies si zriadit slovenske telefonne cislo, z ktoreho volas na pevnu linku na Slovensko za 0,70SK/min a na mobil za 5,70SK/min. Dalsou vyhodou je, ze Ti vedia Tvoji znami zo Slovenska volat tak, ako keby volali na Slovensku na pevnu linku. Mas dve moznosti, zriadis si softphone, t.j. fungujes s pocitacom alebo si dokupis box na ktory pripojis bezny analogovy telefon a internet a mozes tento telefon pouzivat na volanie a prijem hovorov bez toho aby si mal zapnuty pocitac. Platis iba za to, co prevolas ziaden pausal, kupujes si iba kredit. Nie si viazany k internetovemu providerovi, to znamena, ze ked sa prestahujes telefon si beries so sebou.
Miro

Poslaťod adriana » 20 Okt 2008 19:03

kto poradí ako si mám dobiť kredit na taliansky VODAFON na Slovensku?
ďakujem adri
adriana

Poslaťod kristína » 22 Okt 2008 12:10

Ak chcete telefonovať lacno a ste v Rakusku,kúpte si v trafike za 5,10,alebo 20eur kartu etel.Ja si kupujem za 5eur a mám 124 min.hovor,kým Global kartu za 200sk máte len 43min.Ale nie všade to dostať.Viem,že vo Viedni v ktorejkoľvek trafike to kúpite,alebo na stanici Westbahnhof.Global kartu sa neoplatí u nás kupovať,je drahá a hovor je len 43minútový.Z etel karty môžte volať aj z mobilu na pevnú linku,ale len ak máte rakúske číslo v mobile.Stiahne vám tak,ako keby ste volali z pevnej na pevnú.Ale z vášho slovenského mob.čísla vám stiahne oveľa viac.Je tam PIN CODE 10-miestne číslo.Najprv si naťukáte číslo,ak voláte z pevnej na pevnú 0800012345678,ozve sa vám jeden pán,potom vyťukáte PIN CODE a tak číslo volaného.Z mobilu vyťukáte 01998345678, a ďalej tak isto pokračujete,ako z pevnej na pevnú.Je to oveľa,oveľa lacnejsšie.Je to super.Stále si to kupujem,ak som tam a vykecávam sa,a vykecávam.
kristína

Poslaťod kristína » 22 Okt 2008 12:14

Ešte som zabudla,že keď som bola vo Wiener Neustadt,tam som sa pýtala na tú kartu,pozerali na mňa,že o čom to hovorím.Ukázala som im,to nie je karta,ale taký bločik z pokladne vytiahne.Pozerali na to ako na nejaké zjavenie.Asi to majú len vo Viedni.
kristína

Poslaťod Tony » 07 Nov 2008 15:57

Urcite to poznate cez VOIPWISE sa da telefonovat v USA vsade a na SK na pevnu linku zdarma.
Tony

Poslaťod Inga » 14 Nov 2008 09:40

Ahojte nevie niekto poradit lacne volanie zo Slovenska Easy kasta do Anglicka? Dakujem
Inga

Poslaťod Ani » 21 Jan 2009 17:48

Pozná niekto telefonovanie cez jajah? www.jajah.com
Dá sa tomu veriť?
Ani

Poslaťod marek » 01 Apr 2009 20:05

čau Livi ja pracujem nedaleko Weinfelden a kupil som si lebara kartu do mob.za 15 fr. a mal som tam 20 fr kredit a ztoho čo som mal sa mi zda najlac.ale cenik neviem no vela nestahuje.jasne okrem skype na nete.tak čau
marek

Poslaťod Janka » 09 Sep 2009 18:35

Radka, najdes to na www.predvolby.sk
Janka

Poslaťod j » 18 Sep 2009 12:26

Viete mi niekto poradit ako valat na španielske čislo /myslim nejaky paušal/zo slovenska na slovensko?
j

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia