Ako telefonovať lacno zo zahraničia na Slovensko

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod Linda » 29 Feb 2008 19:21

Soni predvolba na Rakusko je 0043 ,ale na volanie na pevnu budes potrebovat aj na mesto . vela stastia
Linda

Poslaťod StollAndrea » 01 Mar 2008 20:17

Ja povazujem Skype velmi dobre aj da sa cez kameru telefonovat, ale co mozem poradit je Banane karte je to taka zlta karta ktoru dostat na kazdej pumpe za 5 euro mozte volat viac ako hodinu a za 10 euro mate viac ako 200 minut.Prijemne volanie.
StollAndrea

Poslaťod Katrina » 12 Mar 2008 22:13

Ahoj mohol by si mi vysvetlit to telefonovanie cez skype do zahranicia cez telefon, lebo mam priatela v Holandsku a chcela by som najst nejaky dobry sposob ako mu posielat free sms cez internet. Ak by si na nieco prisiel tak mi prosim ta odpis na email, diki moc
Katrina

Poslaťod RADKA » 15 Mar 2008 16:49

kTO MI PORADI AKA JE PREDVOLBA NA PEVNU LINKU NA SK,KED CHCEM VOLAT Z USA...LEN TO CISLO POTREBUJEM....
RADKA

Poslaťod RADKA » 15 Mar 2008 16:59

JOJ...VED TU NIEJE NIKTO KTO VIE AKO SA DOVOLAM NA SK Z USA?TA MI DAJTE ASPON TU PREDVOLBU NA PEVNU LINKU....NA MOBIL VIEM,ALE KED CHCEM Z KARTY VOLAT NA PEVNU,TAK AKA TAM JE PREDVOLBA???
RADKA

Poslaťod Londyn » 30 Mar 2008 16:47

zdravim, vie mi niekto poradit, ako sa da lacno volat do tunisu , je nejake spec. cislo, kt. viem pouzit.
diky
Londyn

Poslaťod deafboy » 04 Máj 2008 16:58

tak aby som to upresnil. 12VoIP ma volania zadarmo z PC na pevnu linku... takze odkialkolvek na svete z PC sa dovolas na slovensko zadarmo. Netreba kupovat ziadny kredit, vytvaranie user-acountu prebieha priamo v programe, netreba nic potvrdzovat mailom, len musim uviest na pravu mieru ze klient pre mac a linux neexistuje... samozrejme na stranke to maju ale po kliknuti sa dostanem na registraciu (ktora inac prebieha v prostredi toho win programu)
deafboy

Poslaťod dodis » 07 Máj 2008 20:22

chalani a baby potrebujem sa dovolat do nemecka z irska nutne !!!!!!!!!!!!!!!!!Dakujem velmi pekne vopred!majte sa krasne a nech sa vam dari!!!!!!!!!!
dodis

Poslaťod dodis » 07 Máj 2008 20:24

Sory mam O2!!!!!!!!!!!!
dodis

Poslaťod ladislav balaz » 08 Máj 2008 08:47

chcem volat lacno..
ladislav balaz

Poslaťod ibe6ube9 » 08 Máj 2008 08:47

def skype. som si kupil k tomu prenosny bezdratovy telefon a funguje to bezchybne. clovek nemusi vytacat ziadne pin a ine hovadiny. aj ked sa mi to nezda az take lacne.
ibe6ube9

Poslaťod marcel » 10 Máj 2008 10:17

Prosim vas ako sa da vyhodne volat z Francuzska lacno.
Ak vies prosim napis mi do emailu
marcel

Poslaťod andy » 04 Jún 2008 14:12

velmi lacno,len za mesacny poplatok free box sa da volat neobmedzene z pevnej na pevnu linku na slovensko a do 78 krajin......vyskusane!
andy

Poslaťod jujinka1414 » 15 Jún 2008 18:30

ako sa dovolam z holandska na slovensko na pevnu linku poradte predvolba00421 nestaci
jujinka1414

Poslaťod lenka » 22 Jún 2008 23:58

teraz som momentalne v anglicku su to zaujimave dotazy na tie lacne hovory len ci sa tomu da verit aci je to pravda moze to niekto stopercentne potvrdit
lenka

Poslaťod stevo » 23 Jún 2008 19:59

viery nevies ci sa to da aj s tlianska
stevo

Poslaťod stevo » 23 Jún 2008 20:05

A nevieti my nikto poradit co njlacnejsie hovory do talianska a s talianska na slovensko
stevo

Poslaťod Gianni » 24 Jún 2008 14:59

Stevo,c'è ne sono 2 provider x chiamare telefoni fissi gratis da It in Sk e a rovescio.. 1 dei 2 e justvoip che chiami 300 minuti settimanali gratis sia software Voip,che Sip.Garantisco io funziona molto bene,lo uso da 2 anni come Sip
Gianni

Poslaťod Renata » 24 Jún 2008 15:32

Gianni ma sei Italiano o fai finta? come mai capicsi in slovacco? che furbo che sei, di dove sei?io piemonte, ma quello che hai scritto voldire che chiami tramitte pc io capisko ancora poco di queste cose ciao baci
Renata

Poslaťod Gianni » 24 Jún 2008 16:05

Renata,sono ligure ma parlo anche poco sk ( la mia madre e sk allora mi ha insegnato qualcosa.. pero faccio pena :) ) Grazie dei baci lol, manda dei altri.Quello che ho scritto significa che chiamo normalmente col telefono connesso a un router voip, il pc non c'entra nulla nel mio caso,pero justvoip si può usare anche sul pc con il software come ho scritto sopra
Gianni

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia