Ako pomoct cudzinocvy aby dostal víza ..prOsim poradte!!

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Ako pomoct cudzinocvy aby dostal víza ..prOsim poradte!!

Poslaťod Marianna11 » 12 Mar 2010 21:41

Poznam jedneho muža ktory pochadza zo Sry Lanky a žije na Cypre.O par dni mu konči pracovne povolenie
a chcel by ziskat viza čo je velmi tažke.Chcem sa spitat ako by mohol dostat víza čo všetko je k tomu potrebne.
Naposledy upravil Marianna11 dňa 14 Mar 2010 19:03, celkovo upravené 1
Marianna11

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: levice

Re: Ako pomoct cudzinocvy aby dostal víza ..prOsim poradte!!

Poslaťod emigrant » 13 Mar 2010 21:47

mariana, ktora to je stranka, kde ponukaju slobodne zeny manzelstvo v USA?
emigrant

Krajina: United States (us)
Mesto: mesto

Re: Ako pomoct cudzinocvy aby dostal víza ..prOsim poradte!!

Poslaťod MaRTInAaA » 13 Mar 2015 11:05

Dobrý deň,
chcela by som Vás požiadať o vyplnenie krátkeho ANONYMNÉHO dotazníku (ktorý Vám nezaberie viac ako 10 minút času).

Tento dotazník potrebujem k mojej diplomovej práci, ktorú píšem na tému MANŽELSTVO S MOSLIMOM A JEHO PRÁVNE NÁSLEDKY.

Som študentkou Akadémie policajného zboru v Bratislave, a tento dotazník potrebujem k úspešnému ukončeniu mojej diplomovej práce. Ak by ste poprípade vedeli, na ktoré iné stránky sa môžem obrátiť, aby som sa dostala k manželkám, ktoré sú vydaté za moslimov, bola by som Vám veľmi povďačná.

Vopred Vám ďakujem za Váš čas a ochotu.

Martina - študentka Akadémie policajného zboru v Bratislave

class="postlink" href="https://docs.google.com/forms/d/1bP7o0mQuXlBgXYwLIK65G_Z97MubxhwpHNjczhaX2jM/viewform?c=0&w=1">https://docs.google.com/forms/d/1bP7o0m ... rm?c=0&w=1
MaRTInAaA

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia