zber jablk v Taliansku  

  RSS

 07misiatko07
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
13/06/2013 14:40  

Zdravim ludkovia, mam na Vas prosbicku 🙂 Ozvala sa mi jedna mila a celkom komunikativna, ochotna a prisposobiva pani. Mam moznost odcestovat do Talianska, samozrejme po zaplateni 60e vopred.Nemam moznost nahliadnut do zmluvy, lebo zevraj by som to „zneuzila“proti nim.
Nehovori vam nieco meno Juraj Diolig?? 🙂 sidlo Toranto Marina Di Ginoza? 🙂 Ak mate niekto skusenost, hocijaku, budem vam nesmierne vdacna.
Pekny dnik praje Michaela


ReagovaťCitovať
 Laurika
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 7
13/06/2013 18:20  

@07misiatko07 wrote:

Zdravim ludkovia, mam na Vas prosbicku 🙂 Ozvala sa mi jedna mila a celkom komunikativna, ochotna a prisposobiva pani. Mam moznost odcestovat do Talianska, samozrejme po zaplateni 60e vopred.Nemam moznost nahliadnut do zmluvy, lebo zevraj by som to „zneuzila“proti nim.
Nehovori vam nieco meno Juraj Diolig?? 🙂 sidlo Toranto Marina Di Ginoza? 🙂 Ak mate niekto skusenost, hocijaku, budem vam nesmierne vdacna.
Pekny dnik praje Michaela

Tu kukni, inak si treba citat aj ine prispevky – viem jednoduchsie je hodit temu ako hladat, mozes tam najst i rady, i pocenie, i varovanie… :

http://www.komunita.exil.sk/pracovne-agentury/zber-hrozna-taliansko-t12443.html


ReagovaťCitovať
 vladisor
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
03/07/2013 18:37  

Ešte doteraz hľadajú ľudí čo sa mi mierne nezdá. 07misiatko07 prosímťa zaplatila si ten poplatok ideš do toho ? Alebo si sa na to neodvážila ?

Inak

Laurika

.. To nie je tá istá ponuka. Je to niečo iné.


ReagovaťCitovať
 Marcela130
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
04/07/2013 4:59  

Zdravim všetkych,Michaela zistila si niečo ohladom zberu jablk do talianska?pretože ja som mu tiez poslala mail a hned mi odpovedal.60eur registracia.tak neviem.nemate niekto skusenosti s panom Juraj Diolig?poradte prosim Vas. 🙂


ReagovaťCitovať
 vladisor
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
04/07/2013 10:35  

Marcela130 – prosím ťa. Mohla by si mi dať svoj mail, pokec, alebo FB, že sa o tom porozprávame ? 🙂


ReagovaťCitovať
 bobo839
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
09/07/2013 12:24  

Ludia ja som to nasiel na fb na stranke Praca v taliansku bohuzial som si nezapametal meno toho Pana co to tam pridal ze je moznost zberu jablk v taliansku fotku mal a vyzerla tak postarsie a o par dni uz tam ten pripevok nebol. Ale siel som do toho zaplatil som 60 euro poplatok potom 33 poistku no a vravel ze 150 nam strhne z vypltnej pasky ako ubytko ale pisal mi ze treba zaplatit 75 teda polku kvoli volacomu. Ked uz som zasiel tak daleko tak to zaplatim snad ma neokaslu aj ked stalep isu ze info vam dame stale ho otravujem otazkami ze co ako poslal mi aj nejake fotky ubytka teda nejaka jeho spolocnicka anna61111 da sa na pokeci pozret ale stale nevime presne ako co z cestou som z ruzomberka a povedal ze po nas pride bus tak neviem ako to bude snad nebudem cakat v rk na stanici 16.7 kedy ma byt odchod a nic nepride 😀 ludia tak ak sta sli do toho tiez bombradujte ho otazkami ako cesta strava ubytovanie uz mi aj pisal ze ma plny pocet tak neviem keby daco napiste mi na href=“mailto:dominik.gasaj@gmail.com“>dominik.gasaj@gmail.com nech o tom zistime co najviac


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.