Work agency- EU  

  RSS

 IvankaB
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
09/06/2013 18:37  

Ahojte prosím má niekto s touto agentúrou skúsenosť?


ReagovaťCitovať
 Tomas1981
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
17/07/2013 11:57  

Ahojte já přes tuto Ag vycestoval před dvěma měsíci a pracuji ve skladě Asda. Ze začátku byl malí problém s ubytováním ale během týdne se vše vyřešilo. Hlavně se to týkalo zařízení vysavače a tak a hlavně ti co tu byli před námi rozkradli co se dalo takže máme teď vše nové 😆 😆 ale to jsou věci které zařídili téměř ihned stačilo napsat sms do Agentury a ta ihned kontaktovala svého delegáta který vše zařídil. A ohledně práce si nestěžujeme té je tady dost někdy až moc.


ReagovaťCitovať
 Ejny Beer
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
24/09/2013 18:05  

Ahoj Tome..super ze si sem napsal…muzu se zeptat? Resime ted s work agency praci ve Warringtone do tech skladu a tak by me zajimalo, jestli probihalo prijeti do prace v poradku a jak to je se smenami, jeslti si je muzes do jiste miry planovat sam a jestli ti vyhovi pri zadosti o prescas (jedeme tam dva vis a chteli bychom mit stejne smeny).

Predem moc diky za odpoved. 🙂


ReagovaťCitovať
 JanaS
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
11/10/2013 15:23  

Takže s touhle agenturou žádné zkušenosti???


ReagovaťCitovať
 Tomas1981
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
04/11/2013 21:41  

Zdravím tak jsem tu po delší době a vidím že tady nic moc nepřibylo. 🙄
Tak alespoň teda odpovím na dotaz i když trochu pozdě 😆 MaS je v klidečku už tam pracuju přešel jsem s Asdy k vůli kámošovi ag mi v tom dost pomohla teda bych řekl. Ohledně nástupu to je taky celkem ok pokud máš fakt základy AJ.
No plánovat směny si moc nemůžeš a obvzlášť teď před Vánocema to bude asi mazec to ti určitě umožní moooooc přesčasu 😆 A jak říkam přešel jsem tady aby jsem mohl dělat s kamošem a směny máme stejné nevím jestli to bylo štěstí prostě nás tak přiřadili tak nevím jak ti vyjdou vztříc no ale myslím si že je to dost i na domluvě . Vím že někteří to udělali tak že se proměnili s lidma z jiné směny aby páry byly spolu .


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.