Tecline GmbH  

  RSS

 Glock_17
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
22/09/2010 20:36  

Zdravým Vás všetých
Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ponúkajú prácu v Amsterdame, ako elektrikár. Viem, nemám oslovovať agentúry, ale priamo zamestnávateľa, to by som bol najradšej, keby viem ako. Moja angličtina nieje bohviečo, ale nieje to ani úplne najhoršie. Strašne ma láka Amsterdam, v podstate by som tam išiel robiť hocičo (okrem spracovania mäsa, na to fakt nemám žalúdok). Vopred ďakujem, za všetky Vaše príspevky.

S pozdravom Glock 🙂


ReagovaťCitovať
 mischo87
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
04/04/2011 17:11  

Cavko,

Rad by som sa ta spytal ci si nakoniec siel pracovat cez tuto agenturu do Holandska, nakolko mam i ja osobne ponuku od tejto agentury . Za kazdu informaciu vopred dakujem .

Mike


ReagovaťCitovať
 Glock_17
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
05/04/2011 17:58  

zdar, nakoniec som nešiel cez nich nikam. keď som im vypisal formulár, tak mi o pár dní prišla odpoveď, že nespĺňam ich kritéria. Že mám málo skúsenosti v odbore, a že nemám vlastné auto. to je všetko.

vela šťastia prajem.


ReagovaťCitovať
 elbis2
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
11/04/2011 7:30  

čaves aj ja mám ponuku od tecline a po telefonickom rozhovore ma pozvali na konkurz do ba máte s tým niekto skúsenosti tento týždeň tam idem michal hc


ReagovaťCitovať
 patrikm
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
31/07/2011 20:47  

Zdravím,
ja som kontaktoval ag. Tecline a oslovila ma p. Bodnárová. Po telefonickom rozhovore a neformálnom rozhovore v angl. jazyku sme sa dohodli na stretnutí a následoval pohovor.
Moje vedomosti a skúsenosti asi boli dostatočné a bolo mi ponúknuté miesto.
Len som mal niečo rozrobené a musel som odložiť nástup.
Zatiaľ robím na terajšom projekte asi do konca roka.
Urobili na mňa dobrý dojem, rád s nimi vycestujem za prácou.
Nevyžadujú žiadne poplatky. Myslím, že kto sa práce nebojí, bude spokojný.
patrik


ReagovaťCitovať
 peter12
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
15/06/2012 11:36  

CAUTE.JA MAKAM V NL CEZ TECLINE UZ ROK A NIE JE ZIADNY PROBLEM.ALE HLADAM NOVEHO KOLEGU,NAKOLKO MOJ BYVALY KOLEGA DLHODOBO VYPADOL A JA POTREBUJEM NIEKOHO S AUTOM.KONTAKT:0915084963


ReagovaťCitovať
 Rerereop
Zaregistroval sa v roku 2016
Príspevky: 8
11/03/2016 20:12  

Vďaka za sprístupnenie týchto chladnú príspevok, ktorý je naozaj veľmi dobre written.will byť s odkazom veľa priateľov okolo this.Keep blogovanie.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.