Stanislav Ďurač Práca V rakúsku

Skúsenosti exilákov so slovenskými pracovnými agentúrami, kontakty na osvedčené agentúry, ...

Stanislav Ďurač Práca V rakúsku

Poslaťod Punkrac16 » 07 Jún 2017 21:02

Ahojte zháname info o tomto chlapovi čo ponúka prácu v skladoch vo Wiedni a Graz.
AK išiel dakto cez neho prosím napíšte nám prispevok alebo PM
link na odkaz:
https://praca.bazar.sk/24008762-praca-v ... v-rakusku/
za každý príspevok dakujem.
Punkrac16

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Orava

Re: Stanislav Ďurač Práca V rakúsku

Poslaťod JerryP » 08 Jún 2017 17:09

Zdravím, mal by som vycestovať 30.6, avšak rád by som
aj ja zistil viac info o tomto pánovi.
JerryP

Mesto: Senica

Poslaťod tatiankaps » 08 Jún 2017 20:00

Aj my mame vycestovat 7.7.2017 a par ludi od TO 30.6. tiez sme na pochybach ci ist alebi nie ,ale vobec nikto nic na neho nevie.
tatiankaps

Mesto: Partizanske

Poslaťod Punkrac16 » 08 Jún 2017 20:56

Ja tiez mam ist 30 tak som zvedavy ake podmienky vam dal?
Punkrac16

Poslaťod JerryP » 08 Jún 2017 22:00

Jediná podmienka ktorá sa mi nepozdáva, je zaplatiť dopredu za dopravu a nie je možné dopraviť sa samostatne ( resp. dá sa ale treba zaplatiť aj tak za miesto v buse a potom ísť svojim autom)
JerryP

Mesto: Senica

Poslaťod Punkrac16 » 09 Jún 2017 09:57

Takto pošlite PMKY s Nickom NA FB a pridám vas do chatu kde to riešime..snad dospejeme k niečomu
Punkrac16

Poslaťod tatiankaps » 09 Jún 2017 17:47

Pytali sme od neho adresu kde budeme robit a hned nam poslal aj odpoved adresu s mapou ,dnes sme sa dozvedeli o cloveku ktory bol cez neho v zahranici a bol velmi spokojny chceme zistit od neho viac
tatiankaps

Poslaťod tatiankaps » 09 Jún 2017 17:50

Ako sa pridam do chatu na FB ku vam
tatiankaps

Poslaťod Lusyk » 09 Jún 2017 18:13

Ahojte písala som vám správu aj ja by som sa chcela dozvedieť niečo viac aj mňa by ste mohli pridať do chatu..Ďakujem ..ja mam 30.6. Ísť len sa bojím či to je všetko tak ako sa sľubuje
Lusyk

Mesto: Ziarnadhronom

Poslaťod lubobarbora » 09 Jún 2017 21:33

Ahojte my sme priateľom tiež máme odísť 30.6. no stále pochybujeme.Tiez sa nám nezdá že pýta peniaze za cestu vopred,a že nemá žiadne recenzie a nikto ho nepozná.Prosim vás pridajte si aj náš do chatu,spolocne určite viac vyriešime a budeme radi ak sa aj my dozvieme viac;-)
lubobarbora

Mesto: poprad

Poslaťod calabeatz » 10 Jún 2017 08:20

zdravim my mame tiez 30.6. myslim ze ked ma niekto adresu firmy v rakusku tak by tam trebalo zavolat ci ho niekdo pozna skusim si vypitat tu adresu od neho a dam vediet
calabeatz

Mesto: humenne

Poslaťod Lookas » 10 Jún 2017 08:42

Tiež som tomuto pánovi písal ohľadom práce v skladoch v Rakúsku. Komunikácia s ním je na dosť dobrej úrovni, odpovie na všetky vaše dotazy, no už prvá chyba čo som si všimol je, že robí dosť veľa gramatických chýb. To je prvá vec, ktorá znižuje dôveryhodnosť, kedže tento pán by mal byť Bc. Ale podľa tohto to nemôžem súdiť lebo to môže mať vrodené, alebo pochádza z Maďarska čo je tiež dosť pravdepodobné podľa štýlu písania. Keď si vyhľadáte jeho meno v googli, nájdete tam od neho aj pár ďalších pracovných ponúk.
Jedna z nich je tu:

stropkov.iden.sk/trh-prace/vyrobny-pracovnik/

Ponúka tam aj prácu vo výrobe mäsových výrobkov, zbere jahôd ale aj v skladoch ako aj teraz na bazoši.

Ďalšia prac. ponuka síce nie je pod jeho menom, ale je to vlastne to isté len ešte k tomu ponúka aj prácu v Taliansku. Opäť tam sú rovnaké gram. chyby a obrázky.

pracavrakusku.com/60-brigady-v-rakusku/7900-pracovne-ponuky-v-rakusku

Pod touto ponukou je už podísaný p. Biro z Bratislavy a stranka pracaeu.sk o ktorých je tu toho popísané už dosť, stačí vyhľadať tu na stránke.

Na aktuälnej ponuke od p. Ďurača mi nesedí, že dohodu o sprostredkovaní chce podpisovať až na mieste v Rakúsku a nie skôr, čiže pred odchodom nemáte žiadnu istotu o tom, že pracovné podmienky zostanú nezmenené. Další dôvod čo znižuje dôveryhodnosť sú obrázky, ktoré nepatria ku konkrétnej ponuke ale sú stiahnuté z googlu a patria nejakým poľským a českým skladom. Skúste do googlu napísať slová sklad, logistika, picker. Obrázok ubytovne je dokonca z nejakej rožnavskej turistickej ubytovne, viz odkaz pod príspevkom. To že chce poslať peniaze za autobus vopred je asi logické no nikde nemáte istotu, že autobus naozaj objedná a nejedná sa o fake, keď nemáte podpísanú dohodu.

http://www.megaubytovanie.sk/turisticka-ubytovna-OA

Na druhej strane to má tento pán všetko pekne pripravené, snaží sa vám prispôsobiť a zodpovedať všetky dotazy. Do emailu vám pošle podrobné info čo sa bude diať, no ako hovorím nikde nemáte istotu, že sa to aj diať bude. Je to proste hop alebo trop.
Naozaj neviem čo si mám o tom myslieť. Bolo by dobré, keby tí, čo sa s ním dohodli a odhodlajú sa 30.6. ísť dali vedieť či autobus naozaj išiel a všetky podmienky sú táké, ako pán popisuje. Inak sa nič iné nedozvieme.
Naposledy upravil Lookas dňa 10 Jún 2017 16:08, celkovo upravené 1
Lookas

Mesto: Trnava

Poslaťod Lookas » 10 Jún 2017 09:14

calabeatz píše:zdravim my mame tiez 30.6. myslim ze ked ma niekto adresu firmy v rakusku tak by tam trebalo zavolat ci ho niekdo pozna skusim si vypitat tu adresu od neho a dam vediet

Mne napísal že sa robí pre Dhl. Ak budete mať adresu mohli by ste to dať do tohto topicu, poprípade sem odkázať aj p. Ďurača. Ak je to seriózny človek, nebude mať problém napísať sem všetky podrobnejšie informácie.
Lookas

Poslaťod tatiankaps » 10 Jún 2017 10:44

tatiankaps

Poslaťod tatiankaps » 10 Jún 2017 10:45

Do emailu nam napisal ze nam moze dat aj kontakty na ludi, ktori ho osobne navstivili a idu tiez
tatiankaps

Poslaťod Lookas » 10 Jún 2017 12:18

Ako vravím, vo všetkom sa vám snaží vyhovieť, popísať celý priebeh... No stále mi nejde do hlavy prečo sa zmluva podpisuje až v AT.
V odkaze čo ste poslali je depo dpd v Grazi takže to sedí... Neviem čo ďalej povedať...
Lookas

Poslaťod calabeatz » 10 Jún 2017 14:50

na tu to adresu treba volat niekto kdo ovlada dobre nemcinu- Feldkirchenstraße 20, 8401 Kalsdorf bei Graz, Rakúsko
dhl-freight.at
+43 3135 90208300
calabeatz

Mesto: humenne

Poslaťod Punkrac16 » 10 Jún 2017 15:07

Caute takze volane bolo nikde ho nepoznaju ---- este sama zenska co tam robi nam volala ze nikto ho nepozna... idem vas popridavat do chatu
Punkrac16

Poslaťod lubobarbora » 10 Jún 2017 15:48

No tak toto už prestáva byť smiešne! Radšej nikam ako poslať cudzemu človeku peniaze a nakoniec žiadna práca nebude.Je fakt úbohý ak tomto klame ľudí.V pondelok mu zawolam a všetko rusim a pokiaľ sa dokáže že to je obyčajný spekulant podám na nho trestné oznámenie !!
lubobarbora

Mesto: poprad

Poslaťod Lookas » 10 Jún 2017 16:06

A volali ste aj do do toho DPD ako je na mape hneď vedľa? Mne písal že sa pracuje pre dpd, dhl a amazon. Ale už len podľa toho že poslal fake fotky mi je to trochu podozrivé, a podľa tých fotiek sa dá dosť veľa zistiť viz. môj príspevok vyššie... No nepoznám toho pána tak ho tu nechcem súdiť. Možno neklame...

Depo DPD - Gebrüder Weiss Paketdienst Gesellschaft m.b.H. Feldkirchenstraße 14-16, 8401 Kalsdorf bei Graz -
+43 810 810110
Lookas

Ďalší

Späť na Pracovné agentúry

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia