Stanislav Ďurač Práca V rakúsku  

Stránka 1 / 4 Nasledujúca
  RSS

 Punkrac16
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 10
07/06/2017 20:02  

Ahojte zháname info o tomto chlapovi čo ponúka prácu v skladoch vo Wiedni a Graz.
AK išiel dakto cez neho prosím napíšte nám prispevok alebo PM
link na odkaz:
class=“postlink“ href=“https://praca.bazar.sk/24008762-praca-v-logistickom-sklade-v-rakusku/“> https://praca.bazar.sk/24008762-praca-v … v-rakusku/
za každý príspevok dakujem.


ReagovaťCitovať
 JerryP
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 4
08/06/2017 16:09  

Zdravím, mal by som vycestovať 30.6, avšak rád by som
aj ja zistil viac info o tomto pánovi.


ReagovaťCitovať
 tatiankaps
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 5
08/06/2017 19:00  

Aj my mame vycestovat 7.7.2017 a par ludi od TO 30.6. tiez sme na pochybach ci ist alebi nie ,ale vobec nikto nic na neho nevie.


ReagovaťCitovať
 Punkrac16
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 10
08/06/2017 19:56  

Ja tiez mam ist 30 tak som zvedavy ake podmienky vam dal?


ReagovaťCitovať
 JerryP
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 4
08/06/2017 21:00  

Jediná podmienka ktorá sa mi nepozdáva, je zaplatiť dopredu za dopravu a nie je možné dopraviť sa samostatne ( resp. dá sa ale treba zaplatiť aj tak za miesto v buse a potom ísť svojim autom)


ReagovaťCitovať
 Punkrac16
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 10
09/06/2017 8:57  

Takto pošlite PMKY s Nickom NA FB a pridám vas do chatu kde to riešime..snad dospejeme k niečomu


ReagovaťCitovať
 tatiankaps
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 5
09/06/2017 16:47  

Pytali sme od neho adresu kde budeme robit a hned nam poslal aj odpoved adresu s mapou ,dnes sme sa dozvedeli o cloveku ktory bol cez neho v zahranici a bol velmi spokojny chceme zistit od neho viac


ReagovaťCitovať
 tatiankaps
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 5
09/06/2017 16:50  

Ako sa pridam do chatu na FB ku vam


ReagovaťCitovať
 Lusyk
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
09/06/2017 17:13  

Ahojte písala som vám správu aj ja by som sa chcela dozvedieť niečo viac aj mňa by ste mohli pridať do chatu..Ďakujem ..ja mam 30.6. Ísť len sa bojím či to je všetko tak ako sa sľubuje


ReagovaťCitovať
 lubobarbora
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 2
09/06/2017 20:33  

Ahojte my sme priateľom tiež máme odísť 30.6. no stále pochybujeme.Tiez sa nám nezdá že pýta peniaze za cestu vopred,a že nemá žiadne recenzie a nikto ho nepozná.Prosim vás pridajte si aj náš do chatu,spolocne určite viac vyriešime a budeme radi ak sa aj my dozvieme viac;-)


ReagovaťCitovať
 calabeatz
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
10/06/2017 7:20  

zdravim my mame tiez 30.6. myslim ze ked ma niekto adresu firmy v rakusku tak by tam trebalo zavolat ci ho niekdo pozna skusim si vypitat tu adresu od neho a dam vediet


ReagovaťCitovať
 Lookas
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 18
10/06/2017 7:42  

Tiež som tomuto pánovi písal ohľadom práce v skladoch v Rakúsku. Komunikácia s ním je na dosť dobrej úrovni, odpovie na všetky vaše dotazy, no už prvá chyba čo som si všimol je, že robí dosť veľa gramatických chýb. To je prvá vec, ktorá znižuje dôveryhodnosť, kedže tento pán by mal byť Bc. Ale podľa tohto to nemôžem súdiť lebo to môže mať vrodené, alebo pochádza z Maďarska čo je tiež dosť pravdepodobné podľa štýlu písania. Keď si vyhľadáte jeho meno v googli, nájdete tam od neho aj pár ďalších pracovných ponúk.
Jedna z nich je tu:

stropkov.iden.sk/trh-prace/vyrobny-pracovnik/

Ponúka tam aj prácu vo výrobe mäsových výrobkov, zbere jahôd ale aj v skladoch ako aj teraz na bazoši.

Ďalšia prac. ponuka síce nie je pod jeho menom, ale je to vlastne to isté len ešte k tomu ponúka aj prácu v Taliansku. Opäť tam sú rovnaké gram. chyby a obrázky.

pracavrakusku.com/60-brigady-v-rakusku/7900-pracovne-ponuky-v-rakusku

Pod touto ponukou je už podísaný p. Biro z Bratislavy a stranka pracaeu.sk o ktorých je tu toho popísané už dosť, stačí vyhľadať tu na stránke.

Na aktuälnej ponuke od p. Ďurača mi nesedí, že dohodu o sprostredkovaní chce podpisovať až na mieste v Rakúsku a nie skôr, čiže pred odchodom nemáte žiadnu istotu o tom, že pracovné podmienky zostanú nezmenené. Další dôvod čo znižuje dôveryhodnosť sú obrázky, ktoré nepatria ku konkrétnej ponuke ale sú stiahnuté z googlu a patria nejakým poľským a českým skladom. Skúste do googlu napísať slová sklad, logistika, picker. Obrázok ubytovne je dokonca z nejakej rožnavskej turistickej ubytovne, viz odkaz pod príspevkom. To že chce poslať peniaze za autobus vopred je asi logické no nikde nemáte istotu, že autobus naozaj objedná a nejedná sa o fake, keď nemáte podpísanú dohodu.

class=“postlink“ href=“http://www.megaubytovanie.sk/turisticka-ubytovna-OA“> http://www.megaubytovanie.sk/turisticka-ubytovna-OA

Na druhej strane to má tento pán všetko pekne pripravené, snaží sa vám prispôsobiť a zodpovedať všetky dotazy. Do emailu vám pošle podrobné info čo sa bude diať, no ako hovorím nikde nemáte istotu, že sa to aj diať bude. Je to proste hop alebo trop.
Naozaj neviem čo si mám o tom myslieť. Bolo by dobré, keby tí, čo sa s ním dohodli a odhodlajú sa 30.6. ísť dali vedieť či autobus naozaj išiel a všetky podmienky sú táké, ako pán popisuje. Inak sa nič iné nedozvieme.


ReagovaťCitovať
 Lookas
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 18
10/06/2017 8:14  

@calabeatz wrote:

zdravim my mame tiez 30.6. myslim ze ked ma niekto adresu firmy v rakusku tak by tam trebalo zavolat ci ho niekdo pozna skusim si vypitat tu adresu od neho a dam vediet

Mne napísal že sa robí pre Dhl. Ak budete mať adresu mohli by ste to dať do tohto topicu, poprípade sem odkázať aj p. Ďurača. Ak je to seriózny človek, nebude mať problém napísať sem všetky podrobnejšie informácie.


ReagovaťCitovať
 tatiankaps
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 5
10/06/2017 9:44  

class=“postlink“ href=“https://www.google.sk/maps/@46.9672374,15.4613666,612m/data=!3m1!1e3″> https://www.google.sk/maps/@46.9672374, … a=!3m1!1e3


ReagovaťCitovať
 tatiankaps
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 5
10/06/2017 9:45  

Do emailu nam napisal ze nam moze dat aj kontakty na ludi, ktori ho osobne navstivili a idu tiez


ReagovaťCitovať
 Lookas
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 18
10/06/2017 11:18  

Ako vravím, vo všetkom sa vám snaží vyhovieť, popísať celý priebeh… No stále mi nejde do hlavy prečo sa zmluva podpisuje až v AT.
V odkaze čo ste poslali je depo dpd v Grazi takže to sedí… Neviem čo ďalej povedať…


ReagovaťCitovať
 calabeatz
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
10/06/2017 13:50  

na tu to adresu treba volat niekto kdo ovlada dobre nemcinu- Feldkirchenstraße 20, 8401 Kalsdorf bei Graz, Rakúsko
dhl-freight.at
+43 3135 90208300


ReagovaťCitovať
 Punkrac16
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 10
10/06/2017 14:07  

Caute takze volane bolo nikde ho nepoznaju —- este sama zenska co tam robi nam volala ze nikto ho nepozna… idem vas popridavat do chatu


ReagovaťCitovať
 lubobarbora
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 2
10/06/2017 14:48  

No tak toto už prestáva byť smiešne! Radšej nikam ako poslať cudzemu človeku peniaze a nakoniec žiadna práca nebude.Je fakt úbohý ak tomto klame ľudí.V pondelok mu zawolam a všetko rusim a pokiaľ sa dokáže že to je obyčajný spekulant podám na nho trestné oznámenie !!


ReagovaťCitovať
 Lookas
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 18
10/06/2017 15:06  

A volali ste aj do do toho DPD ako je na mape hneď vedľa? Mne písal že sa pracuje pre dpd, dhl a amazon. Ale už len podľa toho že poslal fake fotky mi je to trochu podozrivé, a podľa tých fotiek sa dá dosť veľa zistiť viz. môj príspevok vyššie… No nepoznám toho pána tak ho tu nechcem súdiť. Možno neklame…

Depo DPD – Gebrüder Weiss Paketdienst Gesellschaft m.b.H. Feldkirchenstraße 14-16, 8401 Kalsdorf bei Graz –
+43 810 810110


ReagovaťCitovať
 Punkrac16
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 10
10/06/2017 15:14  

Ano bolo volane do oboch adries… Nikde ho nepoznaju .. čo je divne kedze je koordinator…
Slečna mala snim stretnutie vypadal byt zevraj v pohode ratazky a okuliare šiltovka…. No to je taky bezny obcan slovenska .DDDDDD


ReagovaťCitovať
 Lookas
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 18
10/06/2017 17:15  

Ale stále nikto nevieme či klame alebo nie. Aj keď ponuka 10€/h za nenáročnú prácu v sklade bez žiadnych znalostí sama o sebe znie dosť podozrivo. Možno ten človek všetko vybaví tak ako píše, len sa bude pracovať za menej €/h, a bývať ktovie kde…Proste za zhoršených podmienok. Ale možno nie, možno je to parádna šanca ako zarobiť. Aj keď asi viacmenej nie. Ale prečo by inak robil tie prihl. formuláre a písal toľko informácíí…? Kvôli pár € čo mu dôveryhodní ľudia pošlú? Neviem.. Neviem už ako sa mám vyjadriť :), mám málo informácií. Ak by ste zistili niečo viac tak to prosím napíšte aj najlepšie sem do topicu aby to všetci videli.

Punkrac16 – On by tam vlastne asi podľa všetkého nemal robiť koordinátora na mieste, ale myslím si, že by ho tam mali poznať. Ono ho možno vedenie aj pozná, ale operátori čo dvíhajú telefóny ho už poznať nemusia ak je len sprostredkovateľ. Skôr by bolo dobré sa opýtať či tam naozaj prijímajú slovenských pracovníkov cez sprostredkovateľov. Ja by som tam aj zavolal, ale v Nemčine by som im to asi nevysvetlil 🙂


ReagovaťCitovať
 Punkrac16
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 10
11/06/2017 9:40  

Takto volane bolo všade zistovalo sa to… Nikde nič… je toho vela ako by som sa mal rozpisovat… všetko je v chate na FB… Myslim si ze po prečitani a snahy kolko sme do toho dali aby sa zistilo niečo viac… 98% je to čisty ojeb pana Stanislava…


ReagovaťCitovať
 Lookas
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 18
11/06/2017 9:57  

Takže vy to všetci rušíte?


ReagovaťCitovať
 Marek2712
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
11/06/2017 18:46  

Čavte ľudia aj ja s kamošmi sme narazili na túto osobu ale nezdal sa mi ako dôveryhodný človek. K čomu ste teda dospeli?


ReagovaťCitovať
 Roman12345
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 13
11/06/2017 20:24  

Dobrý deň..Osobne som sa v piatok stretol s panom „Duračom“ na výzvu nech sa preukáže OP odpovedal že priatelka ho má v aute a je odcestovaná .. čakal som ho na adrese trvalého pobytu M.Rastislava Štefánika v Leviciach a zistil som že trvalý pobyt tu nemá!!! Nakolko správca domu pozná všetkých nájomníkov no jeho nie..Osobne sme sedeli v reštike Fontána pri kauflande v leviciach na terase a stále sa uhýnal pohladom a vyhováral sa že mu svieti slnko do očí ..Po jeho odchode som sa vrátil do Fontány a nebolo to slnko ale zistil som že to bola kamera..na jeho doklad totožnosti som čakal do 22 hod no nedočkal som sa.. pokúšal som sa mu dovolať ale vypol si obe čísla.. zapol ho až na druhý deň ale viac mi nedvýha.. je to podvodník!!! ak chcete kontaktujte ma !! 0940765957


ReagovaťCitovať
 Lookas
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 18
11/06/2017 21:05  

Dík Roman, že si sem napísal a upozornil nás. Možno to bude ako som už písal v predošlom príspevku, stará známa firma Pavol Biro, ktorý stále vystupuje pod iným menom. Stačí vyhľadať toto meno tu na fóre. A ja som tomuto človeku dobrovolne poslal moje údaje…


ReagovaťCitovať
 Punkrac16
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 10
11/06/2017 21:25  

Diki za info…


ReagovaťCitovať
 alain denol
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
12/06/2017 11:54  

ahoj Marek, ak máš záujem o prácu v AT zavolaj na tč. 0915899437 , vycestovať je nutné 15.6. nástup je 16.6. som z RV


ReagovaťCitovať
 Roman12345
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 13
12/06/2017 15:17  

NO TAK TOLKO,NIC NEVKLADAJTE NA UCET,NENI JEHO,NEVOLA SA TAK,A JE TO VSETKO PODVOD ,NEMA ANI LEN OP,STRETOL SOM SA OSOBNE S NIM V PIATOK ,A KED SOM PYTAL OP,TAK ZE HO MA JEHO DRUZKA V AUTE ,A JE ODCESTOVANA,SLUBOVAL ZE HO DONESIE,NO NESTALO SA TAK,CAKAL SOM DO 22H,NO NEDOCKAL SOM SA


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 4 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.